01_LP_teczka

Test "Logopedyczny Przesiew - LP"

149,00 zł

Cena sprzedaży netto: 141,90 zł
Test służący do przesiewowej oceny najważniejszych obszarów mowy dziecka w wieku od 2. roku życia do ukończenia 6. roku życia.
Aby kupić ten produkt, należy w zamówieniu w polu Notatki i sugestie podać numer certyfikatu lub termin i miejsce planowanego szkolenia.

Opis

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. W PRZYPADKU PRZETARGÓW PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY. ZAKUPU NALEŻY DOKONAĆ Z TZW. WOLNEJ RĘKI.

 Test Logopedyczny przesiew - LP

Autorka: Joanna Gruba
Ilustracje: Anna Przybyłko

Test Logopedyczny przesiew - LP zawiera:
- Podręcznik i Instrukcje szczegółowe (56 stron, format B5),
- Karty diagnostyczne (sztuk 5 x 2, format A4),
- książeczkę Materiał diagnostyczny (14 stron, format B5).

Rok wydania: 2023
ISBN 978-83-66224-74-2

Logopedyczny przesiew - LP to test służący do oceny najważniejszych obszarów mowy dziecka w wieku od 2. roku życia do ukończenia 6. roku życia.

Test uzyskał pozytywną recenzję dr Anny Skoczek.

Konstrukcja testu umożliwia szybką i sprawną ocenę umiejętności dzieci w poszczególnych grupach wiekowych, a ustalenie norm rozwojowych pozwala na zorientowanie się, czy badane dziecko rozwija się w poszczególnych obszarach badania logopedycznego prawidłowo, czy wykazuje nieprawidłowości.

Test LP jest adresowany do logopedów, nauczycieli, pedagogów, psychologów i innych specjalistów zajmujących się oceną mowy dzieci w wieku przedszkolnym.
Badanie testem umożliwia diagnozę dzieci w 5 grupach wiekowych w następujących obszarach:
A. Rozumienie mowy
B. Nadawanie mowy
C. Reakcje słuchowe
D. Narządy mowy
E. Artykulacja

Test LP składa się z:
- Podręcznika – w którym przedstawiono charakterystykę grupy standaryzacyjnej, własności psychometryczne testu oraz procedurę badania.
- Instrukcji szczegółowych – które pomagają badającemu w przeprowadzeniu diagnozy. Instrukcje zawierają próby diagnostyczne, wykaz pomocy oraz opisują czynności osoby badającej oraz kryteria oceny prób.
- Indywidualnych kart badania – które umożliwiają zapis wyników testowych każdego dziecka w badanych obszarach.
- książeczki Materiał diagnostyczny –– który zawiera 5 ilustracji tematycznych, pojedyncze obrazki do badania artykulacji oraz Aneks z pojedynczymi obrazkami, których nazwy zawierają głoski bardzo rzadko wymawiane przez dzieci nieprawidłowo.

UWAGA! Materiał diagnostyczny można wykorzystywać TYLKO do diagnozy. Nie wolno używać go do zajęć terapeutycznych ani do zabawy. Nie wolno używać zamienników Materiału diagnostycznego.

UWAGA! Osoby które ukończyły szkolenie KOLD mogą bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu Logopedyczny przesiew - LP. Promocja jest aktualna do końca 2023 r.

UWAGA! Diagnozę testem Logopedyczny przesiew - LP mogą przeprowadzać jedynie osoby, które ukończyły szkolenie prowadzone przez autorkę i otrzymały certyfikat. Jest to spowodowane koniecznością prawidłowego wykorzystania narzędzia i przeprowadzenia rzetelnej diagnozy.

Wydawnictwo Komlogo organizuje szkolenia dla placówek.

Tel. kontaktowy 32 233 54 71, 504 245 737, e-mail info@komlogo.pl

 

Zobacz terminy najbliższych szkoleń z testu Logopedyczny przesiew - LP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć do: Logopedyczny Przesiew LP