SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria III – dzieci od 7 do 9 lat
1 2 3 ... 36 37

Marta Ryżak
38
32
GŁOSY

Olimpia Modzelewska
39
27
GŁOSÓW

Magdalena Gardzielewska
40
23
GŁOSY

Paweł Jarmuła
41
22
GŁOSY

Marta Pohnke
41
22
GŁOSY

Kamil Pałubicki
41
22
GŁOSY

Michał Sammler
42
21
GŁOSÓW

Natalia Krawczyk
43
20
GŁOSÓW

Martyna Sędzicka
44
19
GŁOSÓW

Olgierd Lorenc
44
19
GŁOSÓW

Oliwia Gut
45
18
GŁOSÓW

Anna Mamrot
45
18
GŁOSÓW

Krzysztof Maćczak
46
16
GŁOSÓW

Amelia Zerbe
47
14
GŁOSÓW

Klaudia Wieczorek
47
14
GŁOSÓW

Julia Pawłowska
48
13
GŁOSÓW

Wiktoria Trafna
49
12
GŁOSÓW

Wiktoria Czajka
49
12
GŁOSÓW

Paweł Szymanek
50
11
GŁOSÓW

Nikola Trafna
51
10
GŁOSÓW

Wojciech Jetke
51
10
GŁOSÓW

Szymon Kaczała
51
10
GŁOSÓW

Zofia Kwinta
51
10
GŁOSÓW

Julia Juskowska
52
9
GŁOSÓW

Franciszek Kryszak
52
9
GŁOSÓW

Konrad Wierzbicki
52
9
GŁOSÓW

Małgorzata Duszny
53
8
GŁOSÓW

Mateusz Duszny
53
8
GŁOSÓW

Oliwia Tomaszewicz
53
8
GŁOSÓW

Anna Pochwałowska
53
8
GŁOSÓW

Daria Banaszewska
54
7
GŁOSÓW

Michał Włodarczyk
54
7
GŁOSÓW

Antonina Górna
54
7
GŁOSÓW

Sebastian Guwer
54
7
GŁOSÓW

Stanisław Wijata
54
7
GŁOSÓW

Maciej Rogoziński
55
6
GŁOSÓW

Julia Seliga
55
6
GŁOSÓW

Zuzanna Przybysz
55
6
GŁOSÓW

Oliwia Zyber
56
5
GŁOSÓW

Joanna Łangowska
56
5
GŁOSÓW
1 2 3 ... 36 37


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie