Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Laureaci konkursu

Patrycja Smagalska

Krzysztof Siedlecki

Natalia Żelek

Zuzanna Oprządek

Oliwia Mrowiec

Maria Szymańska

Krystian Bania

Martyna Daniszewska

Maciej Borowski

Michał Gwiaździński

Gabriela Augustyn

Jan Damętko

Kuba Borsow-Rybicki

Klaudia Wojtyś

Oliwia Kieszkowska

Sandra Leszczyńska


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.