Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”


XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (przejdź do: dodawania uczestnika)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą jeden z polskich łamańców językowych.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



W Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • Maria Jóźwiak - nauczyciel plastyki,

  • Irmina Goch - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego,

  • Ewa Zbiegień - logopeda,

  • Urszula Martyna - pedagog.


Wśród nadesłanych prac Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Szymon Radomski
opiekun: Agnieszka Kamila Brzezińska
Przedszkole Nr 59, Warszawa
1Tola Szajdak
opiekun: Bożena Ciniewska
MIP nr 10, Żyrardów
2BARTŁOMIEJ OPALIŃSKI
opiekun: AGNIESZKA HOPPE
PRZEDSZKOLE Nr 51, WROCŁAW
Tomasz Mikrut
opiekun: Agata Podraza
Ochronka Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne, Dębica
3Dawid Sakowski
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Szkoła Podstawowa, w Sewerynowie
2Ewa Rosińska
opiekun: Kinga Bulzacka
Przedszkole nr 3, Skierniewice
3Adam Przyczka
opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przeszkole, Maciejowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Kamila Kirszling
opiekun: Agnieszka Szyngwelska
Przedszkole nr 30, Gdynia
Antonina Nosowska
opiekun: EWA TRZESZAN
Przedszkole nr 44, GDYNIA
Maria Syrowatka
opiekun: IWONA JARZĄBEK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. MARII KONOPNICKIEJ, BLACHOWNIA
MIKOŁAJ PODGÓRSKI
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
Piotr Smolarczyk
opiekunowie: Patrycja Materla, Joanna Kowolik, Krystyna Sztych
ZSS - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika, Siemianowice Śląskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1JULIA JANISZEK
opiekun: MAGDALENA SZAŁKOWSKA
SP Z ODDZ. INTEGRACYJNYMI nr 30 im. POWSTAŃCÓW 1863R., WARSZAWA
1OLIWIA DZIENIS
opiekun: DANUTA SIEKLUCKA
Przedszkole, MALECHOWO 65B
2Maja Suder
opiekun: Katarzyna Ważelińska
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego, Gronów
2Kornelia Szymajda
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integr. nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
3Bartosz Kawczyński
opiekun: Alicja Rochowiak
Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich, Inowrocław
3Paulina Kwiecińska
opiekun: Joanna Paćkowska- Mech
Szkoła Podstwowa nr 3 im. M. Konopnickiej, Łochów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maciej Kopyś
opiekun: Alicja Wójcik
Zespół Szkół i Przedszkoli, Niedźwiedź
BŁAŻEJ WALAS
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
WERONIKA WIDULIŃSKA
opiekun: Ewa Zdrojewska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. BOHATERÓW SPOD DARNICY, PIASTÓW
Hubert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Natalia Kontek
opiekun: Roman Szyszka
WDK SWORNEGACIE
1Szymon Czech
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
2ALEKSANDRA KALISZUK
opiekun: Anna Gajewska-Dorosz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, Włodawa
2Adam Kwaśniewski
opiekun: Agnieszka Grzywińska
OREW, Michalinów Oleśnicki 1
3ZOFIA BANACH
opiekun: MARIA JÓŹWIAK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. H. Sienkiewicza, SZCZEBRZESZYN
3Anna Grudzińska
opiekun: Jolanta Ostrowska - Baran
Zespół Szkół Specjalnych 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
MICHAŁ ŁUCZUK
opiekun: EWA BOROWSKA -GANCAREK
Weronika Borzych
opiekun: Gabriela Poznań
Zespół Szkół Specjalnych, Chojnice
Wiktoria Pociask
opiekun: Joanna Kiszka
Katarzyna Stosiak
opiekun: Iwona Rajecka
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski



Kategoria III – dzieci od 7 do 9 lat
1 2 ... 47 48

Michał Makowski
1
7160
GŁOSÓW

Sebastian Mroszczyk
2
6071
GŁOSÓW

Nikola Jabłońska
3
3769
GŁOSÓW

Kinga Nejman
4
3689
GŁOSÓW

Natalia Nejman
5
2851
GŁOSÓW

Weronika Widulińska
6
2414
GŁOSÓW

Bartosz Piskorz
7
2261
GŁOSÓW

Michał Błażków
8
1690
GŁOSÓW

Julia Paszkowiak
9
1619
GŁOSÓW

Maja Suder
10
1298
GŁOSÓW

Bartosz Kawczyński
11
1276
GŁOSÓW

Błażej Andryszczyk
12
1239
GŁOSÓW

Martyna Kuźnicka
13
1206
GŁOSÓW

Oskar Rejterada
14
1076
GŁOSÓW

Zuzanna Matusiak
15
960
GŁOSÓW

Oliwia Jurczewska
16
949
GŁOSÓW

Julia Grześkiewicz
17
817
GŁOSÓW

Maja Talarowska
18
803
GŁOSY

Oliwer Kobielarz
19
791
GŁOSÓW

Oliwier Jakubiec
20
697
GŁOSÓW

Joanna Jank
21
658
GŁOSÓW

Krzysztof Jusiński
22
647
GŁOSÓW

Paulina Nowak
23
619
GŁOSÓW

Maksymilian Zgud
24
606
GŁOSÓW

Mateusz Bagiński
25
562
GŁOSY

Zuzanna Marczak
26
549
GŁOSÓW

Anna Wesołowska
27
546
GŁOSÓW

Kalina Sternicka
28
532
GŁOSY

Piotr Celej
29
521
GŁOSÓW

Mateusz Ozon
30
513
GŁOSÓW

Wiktoria Pokrywka
31
509
GŁOSÓW

Aleksandra Barska
32
498
GŁOSÓW

Filip Sztachel
33
480
GŁOSÓW

Natalia Wiśniewska
34
467
GŁOSÓW

Dawid Kozak
35
439
GŁOSÓW

Daria Nowak
36
415
GŁOSÓW

Mikołaj Damętko
37
411
GŁOSÓW

Zofia Siuta
38
408
GŁOSÓW

Gracjan Rzepka
39
399
GŁOSÓW

Rozalia Surmiak
40
386
GŁOSÓW
1 2 ... 47 48


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: