Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

    Konkursy >> XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”


XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (przejdź do: dodawania uczestnika)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą jeden z polskich łamańców językowych.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



W Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • Maria Jóźwiak - nauczyciel plastyki,

  • Irmina Goch - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego,

  • Ewa Zbiegień - logopeda,

  • Urszula Martyna - pedagog.


Wśród nadesłanych prac Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Szymon Radomski
opiekun: Agnieszka Kamila Brzezińska
Przedszkole Nr 59, Warszawa
1Tola Szajdak
opiekun: Bożena Ciniewska
MIP nr 10, Żyrardów
2BARTŁOMIEJ OPALIŃSKI
opiekun: AGNIESZKA HOPPE
PRZEDSZKOLE Nr 51, WROCŁAW
Tomasz Mikrut
opiekun: Agata Podraza
Ochronka Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne, Dębica
3Dawid Sakowski
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Szkoła Podstawowa, w Sewerynowie
2Ewa Rosińska
opiekun: Kinga Bulzacka
Przedszkole nr 3, Skierniewice
3Adam Przyczka
opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przeszkole, Maciejowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Kamila Kirszling
opiekun: Agnieszka Szyngwelska
Przedszkole nr 30, Gdynia
Antonina Nosowska
opiekun: EWA TRZESZAN
Przedszkole nr 44, GDYNIA
Maria Syrowatka
opiekun: IWONA JARZĄBEK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. MARII KONOPNICKIEJ, BLACHOWNIA
MIKOŁAJ PODGÓRSKI
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
Piotr Smolarczyk
opiekunowie: Patrycja Materla, Joanna Kowolik, Krystyna Sztych
ZSS - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika, Siemianowice Śląskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1JULIA JANISZEK
opiekun: MAGDALENA SZAŁKOWSKA
SP Z ODDZ. INTEGRACYJNYMI nr 30 im. POWSTAŃCÓW 1863R., WARSZAWA
1OLIWIA DZIENIS
opiekun: DANUTA SIEKLUCKA
Przedszkole, MALECHOWO 65B
2Maja Suder
opiekun: Katarzyna Ważelińska
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego, Gronów
2Kornelia Szymajda
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integr. nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
3Bartosz Kawczyński
opiekun: Alicja Rochowiak
Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich, Inowrocław
3Paulina Kwiecińska
opiekun: Joanna Paćkowska- Mech
Szkoła Podstwowa nr 3 im. M. Konopnickiej, Łochów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maciej Kopyś
opiekun: Alicja Wójcik
Zespół Szkół i Przedszkoli, Niedźwiedź
BŁAŻEJ WALAS
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
WERONIKA WIDULIŃSKA
opiekun: Ewa Zdrojewska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. BOHATERÓW SPOD DARNICY, PIASTÓW
Hubert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Natalia Kontek
opiekun: Roman Szyszka
WDK SWORNEGACIE
1Szymon Czech
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
2ALEKSANDRA KALISZUK
opiekun: Anna Gajewska-Dorosz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, Włodawa
2Adam Kwaśniewski
opiekun: Agnieszka Grzywińska
OREW, Michalinów Oleśnicki 1
3ZOFIA BANACH
opiekun: MARIA JÓŹWIAK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. H. Sienkiewicza, SZCZEBRZESZYN
3Anna Grudzińska
opiekun: Jolanta Ostrowska - Baran
Zespół Szkół Specjalnych 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
MICHAŁ ŁUCZUK
opiekun: EWA BOROWSKA -GANCAREK
Weronika Borzych
opiekun: Gabriela Poznań
Zespół Szkół Specjalnych, Chojnice
Wiktoria Pociask
opiekun: Joanna Kiszka
Katarzyna Stosiak
opiekun: Iwona Rajecka
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski



Kategoria I – dzieci od 4 do 6 lat
1 2 ... 34 35

Michał Gaweł
1
14626
GŁOSÓW

Róża Kalata
2
14315
GŁOSÓW

Wiktoria Grzybek
3
11377
GŁOSÓW

Julia Frankiewicz
4
8268
GŁOSÓW

Aleksandra Krawętkowska
5
4800
GŁOSÓW

Milena Kobiela
6
4222
GŁOSY

Adriannaq Kapuścińska
7
3925
GŁOSÓW

Maja Gałązka
8
3775
GŁOSÓW

Karolina Ćwiertnia
9
2922
GŁOSY

Kacper Wiśniewski
10
2800
GŁOSÓW

Paulina Krzyworzeka
11
2015
GŁOSÓW

Aleksandra Bernacka
12
1945
GŁOSÓW

Patrycja Jarząbek
13
1631
GŁOSÓW

Alicja Paszkowiak
14
1616
GŁOSÓW

Laura Kiełpińska
15
1411
GŁOSÓW

Dawid Sakowski
16
1352
GŁOSY

Nikola Hudzińska
17
1216
GŁOSÓW

Lena Rybka
18
1157
GŁOSÓW

Marcin Grzeszczuk
19
1109
GŁOSÓW

Adam Wilczak
20
1033
GŁOSY

Adam Wilczak
20
1033
GŁOSY

Zuzanna Nowak
21
962
GŁOSY

Bartłomiej Opaliński
22
894
GŁOSY

Agata Pyrz
23
869
GŁOSÓW

Katarzyna Goczewska
24
782
GŁOSY

Mateusz Koniuczok
25
770
GŁOSÓW

Miłosz Krawczyk
26
555
GŁOSÓW

Maria Fiszer
27
540
GŁOSÓW

Mateusz Kalbarczyk
28
538
GŁOSÓW

Zofia Lipińska
29
514
GŁOSÓW

Szymon Radomski
30
510
GŁOSÓW

Maja Kołodziejczyk
31
485
GŁOSÓW

Wiktoria Gabarkiewicz
31
485
GŁOSÓW

Zosia Marczak
31
485
GŁOSÓW

Franciszek Frymark
32
459
GŁOSÓW

Zuzia Eckert
33
455
GŁOSÓW

Amelia Świstek
34
450
GŁOSÓW

Amelia Świstek
35
435
GŁOSÓW

Marta Horbejczuk
36
433
GŁOSY

Gabrysia Mielcarz
36
433
GŁOSY
1 2 ... 34 35


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: