SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”


XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (przejdź do: dodawania uczestnika)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą jeden z polskich łamańców językowych.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



W Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • Maria Jóźwiak - nauczyciel plastyki,

  • Irmina Goch - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego,

  • Ewa Zbiegień - logopeda,

  • Urszula Martyna - pedagog.


Wśród nadesłanych prac Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Szymon Radomski
opiekun: Agnieszka Kamila Brzezińska
Przedszkole Nr 59, Warszawa
1Tola Szajdak
opiekun: Bożena Ciniewska
MIP nr 10, Żyrardów
2BARTŁOMIEJ OPALIŃSKI
opiekun: AGNIESZKA HOPPE
PRZEDSZKOLE Nr 51, WROCŁAW
Tomasz Mikrut
opiekun: Agata Podraza
Ochronka Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne, Dębica
3Dawid Sakowski
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Szkoła Podstawowa, w Sewerynowie
2Ewa Rosińska
opiekun: Kinga Bulzacka
Przedszkole nr 3, Skierniewice
3Adam Przyczka
opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przeszkole, Maciejowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Kamila Kirszling
opiekun: Agnieszka Szyngwelska
Przedszkole nr 30, Gdynia
Antonina Nosowska
opiekun: EWA TRZESZAN
Przedszkole nr 44, GDYNIA
Maria Syrowatka
opiekun: IWONA JARZĄBEK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. MARII KONOPNICKIEJ, BLACHOWNIA
MIKOŁAJ PODGÓRSKI
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
Piotr Smolarczyk
opiekunowie: Patrycja Materla, Joanna Kowolik, Krystyna Sztych
ZSS - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika, Siemianowice Śląskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1JULIA JANISZEK
opiekun: MAGDALENA SZAŁKOWSKA
SP Z ODDZ. INTEGRACYJNYMI nr 30 im. POWSTAŃCÓW 1863R., WARSZAWA
1OLIWIA DZIENIS
opiekun: DANUTA SIEKLUCKA
Przedszkole, MALECHOWO 65B
2Maja Suder
opiekun: Katarzyna Ważelińska
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego, Gronów
2Kornelia Szymajda
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integr. nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
3Bartosz Kawczyński
opiekun: Alicja Rochowiak
Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich, Inowrocław
3Paulina Kwiecińska
opiekun: Joanna Paćkowska- Mech
Szkoła Podstwowa nr 3 im. M. Konopnickiej, Łochów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maciej Kopyś
opiekun: Alicja Wójcik
Zespół Szkół i Przedszkoli, Niedźwiedź
BŁAŻEJ WALAS
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
WERONIKA WIDULIŃSKA
opiekun: Ewa Zdrojewska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. BOHATERÓW SPOD DARNICY, PIASTÓW
Hubert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Natalia Kontek
opiekun: Roman Szyszka
WDK SWORNEGACIE
1Szymon Czech
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
2ALEKSANDRA KALISZUK
opiekun: Anna Gajewska-Dorosz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, Włodawa
2Adam Kwaśniewski
opiekun: Agnieszka Grzywińska
OREW, Michalinów Oleśnicki 1
3ZOFIA BANACH
opiekun: MARIA JÓŹWIAK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. H. Sienkiewicza, SZCZEBRZESZYN
3Anna Grudzińska
opiekun: Jolanta Ostrowska - Baran
Zespół Szkół Specjalnych 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
MICHAŁ ŁUCZUK
opiekun: EWA BOROWSKA -GANCAREK
Weronika Borzych
opiekun: Gabriela Poznań
Zespół Szkół Specjalnych, Chojnice
Wiktoria Pociask
opiekun: Joanna Kiszka
Katarzyna Stosiak
opiekun: Iwona Rajecka
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:





fundusze europejskie