Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna

fundusze europejskie

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: D:/xampp_1.8.2-6/htdocs/J3VM3electronics/images/com_konkursy/galerie/UkryjGloskiWObrazku/miniatury.

    Konkursy >> V Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona logopedyczna gra planszowa"

V Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona logopedyczna gra planszowa"



Czas trwania
od 2011-09-22 do 2011-11-14 (Zakończony)


Opis





Celem konkursu „Moja ulubiona logopedyczna gra planszowa" jest rozbudzenie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w Mysłowicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO.


Sponsor nagród:

Wydawnictwo Komlogo


Partnerzy konkursu:
Silesia Informacje, aktualności ze Śląska i Zagłębia - TVS Katolickie Radio Ciechanów
FUMI Studio Helion EDUKACJA




  1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w Mysłowicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO. Czas trwania konkursu od 22.09.2011 do 14.11.2011.

  2. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

    I – dzieci od 4 do 6 lat
    II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
    III – dzieci od 7 do 9 lat
    IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
    V – dzieci od 10 do 12 lat
    VI – dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat

  3. Na konkurs należy nadesłać prace plastyczne przedstawiające ulubioną, logopedyczną grę planszową dziecka.

  4. Format pracy A4. Technika dowolna.

  5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.

  6. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):

    - imię i nazwisko dziecka
    - wiek
    - numer kategorii
    - nazwę placówki do której uczęszcza dziecko
    - kod uczestnika
    - imię i nazwisko opiekuna dziecka
    - telefon kontaktowy do opiekuna
    - adres e-mail opiekuna
    - adres opiekuna do ewentualnej wysyłki


    WAŻNE!!! Kod uczestnika generuje się po zarejestrowaniu uczestnika. Prace bez kodu oraz bez prawidłowo i czytelnie wypełnionej metryczki nie będą podlegały ocenie.

  7. Prace mogą być wykonane pod opieką rodzica, nauczyciela, logopedy, pedagoga lub innej dorosłej osoby.

  8. Prace należy przesłać na adres organizatora:

    Katarzyna Kościelniak
    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa
    ul. Piastowska 7, 41- 400 Mysłowice


    Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres konkurs@komlogo.pl

  9. Termin nadsyłania prac do 14.11.2011. Decyduje data stempla pocztowego.

  10. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.

  11. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi na początku grudnia 2011. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl oraz stronie szkoły www.sp2myslowice.com.pl

  12. Przysyłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.

  13. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

  14. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów i ich opiekunów.


  15. Dyplomy dla wszystkich uczestników (poza dyplomami dla laureatów) zostaną wysłane wyłącznie drogą elektroniczną.

  16. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Komlogo.

  17. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.

  18. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony przez Organizatora . Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: konkurs@komlogo.pl.



Laureaci konkursu
KATEGORIA I
dzieci od 4 do 6 lat
KATEGORIA II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
I Paweł Rodenko
Opiekun: Anna Rejdaszko
Miejskie Przedszkole nr 5 w Żaganiu
I Maria Strzelecka
Opiekun: Joanna Sak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Pniu
II Weronika Michalik
Opiekun: Magdalena Skiba
Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
II Tomasz Kowalski
Opiekun: Joanna Sak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Pniu
III
ex aequo
Martyna Bratek
Opiekun: Patrycja Bratek
Przedszkole nr 7,
ul. Mleczna 1, Orzesze
III Weronika Piróg
Opiekun: Agata Podraza
Ochronka Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne w Dębicy
III
ex aequo
Alicja Ścioch
Opiekun: Anna Biereta
Akademia Maluchów - Przedszkole Niepubliczne Sp.zo.o.
ul. Zbytki 4, 03-145 Warszawa
Wyróżnienia:
Wiktoria Oberaj
Opiekun: Magdalena Skiba
Przedszkole nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
Oliwia Jablińska
Opiekun: Anna Szreder
E-zespoły przedszkolne w powiecie sztumskim
KATEGORIA III
dzieci od 7 do 9 lat
KATEGORIA IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
I Wiktor Trysiński
Opiekun: Daria Lepa
Szkoła Podstawowa nr 289 im. H. Sienkiewicza
I Magdalena Bujanowicz
Opiekun: Sylwia Dudek
Przedszkole Samorządowe Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie
II Jan Goj
Opiekun: Barbara Bebło
Szkoła Podstawowa nr 9
II Jakub Ozga
Opiekun: Joanna Sak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Pniu
III Jeremiasz Humański
Opiekun: Elżbieta Chybcińska
PPP w Lubrańcu
III Mateusz Leśniowski
Opiekun: Agnieszka Augustyn-Kręcigłowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Natalia Richert
Opiekun: Bogumiła Pigoń - Reglińska
ZKPiG Kolbudy
Jakub Wiaderek
Opiekun: Bożena Świerzko
Zespół Szkół Publicznych Wiązów
Alicja Dubiel
Opiekun: Agnieszka Augustyn-Kręcigłowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
KATEGORIA V
dzieci od 10 do 12 lat
KATEGORIA VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
Wyróżnienia:I Kamil Biestek
Opiekun: Joanna Sak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Pniu
Sylwia Lipska
Opiekun: Renata Kuczyńska-Wichmann
Zespół SZkół im.Mikołaja Kopernika w Gubinie
II Maciej Borek
Opiekun: Joanna Sak
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Pniu
Kinga Rogowicz
Opiekun: Magdalena Łabędzka-Piróg
ZSO Szkoła Podstawowa w Małogoszczu im. 24 Lutego 1863 Roku
III Marlena Grabowska
Opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Długoborzu
Wyróżnienia:
Bartosz Orłowski
Opiekun: Magdalena Łabędzka-Piróg
ZSO Szkoła Podstawowa w Małogoszczu im. 24 Lutego 1863 Roku
Mateusz Augustowski
Opiekun: Danuta Łaszek
Zespól Szkół Specjalnych
Michał Molenda
Opiekun: Danuta Łaszek
Zespól Szkół Specjalnych
Patryk Błachowicz
Opiekun: Danuta Łaszek
Zespól Szkół Specjalnych

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.



Laureaci  A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  Ó  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  Z  Ź  Ż  Inne  


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: