SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”

XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Martyna Nowicka
opiekun: Sylwia Manowska
Miejskie Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia, Katowice
1Oliwier Bryś
opiekun: Natalia Majewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
2Liliana Samel
opiekunowie: Monika Marciniak, Dagmara Mikołajewska
Niepubliczne Przedszkole "Janowiaczek", Rumia
2Szymon Półtorak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Niepubliczne Przedszkole im. św. Dominika Savio, Dzierżoniów
3Aleksander Paszkiewicz
opiekun: Katarzyna Hermanowicz-Gurdak
3Błażej Omachil
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Milena Lewandowska
opiekun: Ewa Trzeszan
Przedszkole Tęcza, Gdynia
Zofia Nowacka
opiekun: Dorota Mullauer
Przedszkole Bajeczka, Oborniki
Magdalenia Zarębska
opiekun: Joanna Świącik
Miejskie Przedszkole, Częstochowa
Magdalena Szymonowicz
opiekun: Alicja Duszyńska
Miejskie Przedszkole im. Małego Księcia, Katowice
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Aleksandra Mazur
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
1Ksawery Maszewski
opiekunowie: Sylwia Maszewska, Joanna Tomala Łyko
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kyci, Kuryłówka
2Adam Kowalski
opiekunowie: Barbara Śpiewak, Barbara Bednarz
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
2Jacek Nowicki
opiekun: Wioletta Szczepaniak
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
3Maciej Ostaszewski
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
3Miłosz Jaworski
opiekun: Katarzyna Sawicka-Gąsior
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mielec
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Sawicka
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
Oskar Szczutkowski
opiekun: Hanna Wyszogrodzka
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Dawid Marczak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Jakub Kamiński
opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
Martyna Maciąg
opiekun: Katarzyna Dietrich-Urbanek
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Damno



Kategoria III – dzieci od 7 do 9 lat
1 2 3 4 5 ... 7 8

Jakub Banaś

Alicja Sochacka

Lena Bzdęga

Zuzanna Makoś

Sandra Sołśnia

Natalia Kaczorowska

Wiktoria Czylkowska

Daria Skrobich

Emilia Krawiecka

Michał Wilkowski

Martyna Maciąg

Tomasz Owsiuk

Natan Staszczuk

Kamil Pyśniak

Zuzanna Makoś

Paweł Kostka

Klaudia Oszczapińska

Monika Pelechacz

Maria Matkowska

Błażej Pusz

Alan Stasiak

Szymon Pilarski

Szymon Garczarek

Piotr Bencal

Magdalena Kawalec

Łukasz Konopka

Antoni Biczak

Paweł Witka

Dawid Bara

Ksawery Łoś

Julia Filipowicz

Natalia Matysiak

Emila Hoppe

Zuzanna Przywecka

Sandra Szaryk

Maja Mańkowska

Lena Czerwieniec

Patrycja Orzechowska

Pola Głowacka

Magdalena Jeziorska
1 2 3 4 5 ... 7 8


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.