Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”

XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Martyna Nowicka
opiekun: Sylwia Manowska
Miejskie Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia, Katowice
1Oliwier Bryś
opiekun: Natalia Majewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
2Liliana Samel
opiekunowie: Monika Marciniak, Dagmara Mikołajewska
Niepubliczne Przedszkole "Janowiaczek", Rumia
2Szymon Półtorak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Niepubliczne Przedszkole im. św. Dominika Savio, Dzierżoniów
3Aleksander Paszkiewicz
opiekun: Katarzyna Hermanowicz-Gurdak
3Błażej Omachil
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Milena Lewandowska
opiekun: Ewa Trzeszan
Przedszkole Tęcza, Gdynia
Zofia Nowacka
opiekun: Dorota Mullauer
Przedszkole Bajeczka, Oborniki
Magdalenia Zarębska
opiekun: Joanna Świącik
Miejskie Przedszkole, Częstochowa
Magdalena Szymonowicz
opiekun: Alicja Duszyńska
Miejskie Przedszkole im. Małego Księcia, Katowice
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Aleksandra Mazur
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
1Ksawery Maszewski
opiekunowie: Sylwia Maszewska, Joanna Tomala Łyko
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kyci, Kuryłówka
2Adam Kowalski
opiekunowie: Barbara Śpiewak, Barbara Bednarz
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
2Jacek Nowicki
opiekun: Wioletta Szczepaniak
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
3Maciej Ostaszewski
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
3Miłosz Jaworski
opiekun: Katarzyna Sawicka-Gąsior
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mielec
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Sawicka
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
Oskar Szczutkowski
opiekun: Hanna Wyszogrodzka
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Dawid Marczak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Jakub Kamiński
opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
Martyna Maciąg
opiekun: Katarzyna Dietrich-Urbanek
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Damno



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.