Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXVII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Zabawy i ćwiczenia z samogłoskami lub sylabami z wykorzystaniem zmysłów”

XXVII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Zabawy i ćwiczenia z samogłoskami lub sylabami z wykorzystaniem zmysłów”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Bartłomiej Wlaź
opiekun: Magdalena Mordzonek
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 37 Bajkowy Świat, Warszawa
1Wojciech Biliński
opiekun: Zuzanna Bronowska
Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 10, Żyrardów
2Bartłomiej Stanisławski
opiekunowie: Angelika Matynia, Renata Ptaszek
Szkoła Podstawowa, Gowarczów
2Karolina Bach
opiekun: Katarzyna Dudek-Wiśniewska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły, Zaborów
3Alicja Skrajna
opiekun: Renata Kowalczyk
Miejskie Przedszkole, Ruciane-Nida
3Artur Lajner-Punio
opiekun: Beata Chojnacka-Drozd
Miejskie Przedszkole nr 66 z Oddz. Integr. im. Majki Jeżowskiej, Katowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Zofia Gutkowska
opiekun: Katarzyna Olszowska
Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej, Warszawa
Łucja Bielawna
opiekun: Agata Kaźmierczak
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lipskiego, Szczury
Maciej Dudek
opiekunowie: Zofia Kołodziej, Anna Bromilska
Przedszkole Publiczne nr 3, Tarnów
Bartosz Szafrański
opiekunowie: Adriana Jemioło, Agnieszka Kamieniarczyk
Przedszkole nr 1 Bajeczka, Oborniki
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Bartłomiej Kos
opiekun: Angelika Matynia
Szkoła Podstawowa, Gowarczów
1Zuzanna Huzakowska
opiekun: Aleksandra Sadowska-Krajewska
KPSOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
2Fabian Osiadacz
opiekun: Małgorzata Michalak-Wąsik
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Przytocku
2Dawid Marczak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
3Julia Sawicka
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe nr 9 Red Bus Kids, Hajnówka
3Olaf Kubiak
opiekun: Anna Jeziorska
Szkoła Podstawowa nr 358 im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Warszawa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Karol Oszust
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w Kraśniczynie
Nikodem Moczadło
opiekun: Alina Kagan
Ośrodek Rewalidacyjno–Wychowawczy, Pień
Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
Nikola Ochocka
opiekun: Ewa Kordalska
Przedszkole Miejskie nr 1 im. Jana Brzechwy, Działdowo
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Dawid Nowak
opiekun: Katarzyna Hutkowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. F. Chopina, Sochaczew
1Kinga Zasowska
opiekun: Dorota Maciejewska
Zespół Kształcenia i Wychowania im. Brunona Gregorkiewicza, w Bielkówku
2Bianka Dutczak
opiekun: Dorota Maciejewska
Zespół Kształcenia i Wychowania im. Brunona Gregorkiewicza, w Bielkówku
2Dawid Dubaj
opiekun: Barbara Szenda
SPS z Oddziałami Przedszkolnymi, Przasnysz
3Barbara Kaźmierczak
opiekun: Agata Kaźmierczak
Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka, Sobótka
3Patryk Wielgosz
opiekun: Monika Smerlińska
Szkoła Podstawowa nr 1, Solec Kujawski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Beata Uścinowicz
opiekun: Jolanta Grzesiak
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, Mikstat
Mateusz Giłka
opiekun: Gabriela Lesner
Zespół Szkół Publicznych , Polanów
Natalia Ostrowska
opiekun: Anna Szulc
Zespół Szkół , Tuchomie
Patryk Markiewicz
opiekunowie: Magdalena Czajkowska, Katarzyna Kowalak
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II, Ciechanów
Kategoria VII
młodzież niepełnosprawna od 13 do 18 lat
Kategoria VIII
młodzież niepełnosprawna od 19 do 24 lat
1Łukasz Gajda
opiekun: Katarzyna Niemiec-Fijał
Ośrodek Rewalidacyjno–Wychowawczy, Pień
1Mateusz Janczukowicz
opiekun: Anna Pawluczuk
KPSOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
2Krzysztof Radomski
opiekun: Barbara Szenda
SPS z Oddziałami Przedszkolnymi, Przasnysz
2Bartłomiej Rozpęda
opiekun: Katarzyna Niemiec-Fijał
Ośrodek Rewalidacyjno–Wychowawczy, Pień
3Kuba Kubicki
opiekunowie: Dorota Śniegucka-Nowak, Iwona Serafin
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej, Warszawa
3Bartosz Wolak
opiekun: Katarzyna Niemiec-Fijał
Ośrodek Rewalidacyjno–Wychowawczy, Pień
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hubert Kołpak
opiekunowie: Agnieszka Bernaszuk, Renata Rychlicka, Paweł Humin
Szkoła Podstawowa Wspólny Świat, Biała Podlaska
Piotr Wiśniewski
opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Świętego Jana Pawła II, Długobórz
Sebastian Zdanowski
opiekunowie: Danuta Matera, Iwona Serafin
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej, Warszawa
Amanda Katryniok
opiekun: Katarzyna Sąsała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. K. Mańki, Lubliniec



Laureaci konkursu

Mateusz Janczukowicz

Zuzanna Huzakowska

Barbara Kaźmierczak

Alicja Skrajna

Fabian Osiadacz

Bartosz Wolak

Łukasz Gajda

Mateusz Giłka

Karol Oszust

Nikodem Moczadło

Bartłomiej Rozpęda

Dawid Marczak

Łucja Bielawna

Piotr Wiśniewski

Julia Sawicka

Wojciech Biliński

Artur Lajner-Punio

Zofia Gutkowska

Martyna Daniszewska

Bartłomiej Wlaź

Bartłomiej Kos

Bartłomiej Stanisławski

Hubert Kołpak

Patryk Markiewicz

Maciej Dudek

Beata Uścinowicz

Karolina Bach

Natalia Ostrowska

Bartosz Szafrański

Kinga Zasowska

Bianka Dutczak

Amanda Katryniok

Olaf Kubiak

Nikola Ochocka

Krzysztof Radomski

Dawid Dubaj

Patryk Wielgosz

Dawid Nowak

Kuba Kubicki

Sebastian Zdanowski


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.