Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

    Konkursy >> XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie”

XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Wybór laureatów był bardzo trudny ponieważ otrzymaliśmy ponad 2500 prac.
Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowaliśmy dyplomy i podziękowania dla ich opiekunów.

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Justyna Pociecha
opiekun: Klaudia Wideł
Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej, w Kłodnem
1Jakub Gwiaździński
opiekun: Beata Żukowska
Publiczne Przedszkole, Bartniki
2Magdalena Herta
opiekun: Iwona Bobrowska
Przedszkole samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka, Wejherowo
2Karolina Bach
opiekun: Katarzyna Dudek-Wiśniewska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły, Zaborów
3Karol Wachowicz
opiekun: Anna Wachowicz
Przedszkole Samorządowe, Szczebrzeszyn
3Inga Szyfter
opiekun: Agnieszka Andrzejewska
PP nr 9 z OI, Nowa Sól
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maja Sobczyk
opiekun: Justyna Majda
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Janusza Korczaka, Laskowa
Dominika Fudalej
opiekun: Karolina Masło
Publiczne Przedszkole, Wola Radłowska
Paulina Karasiewicz
opiekun: Martyna Pasternak
Przedszkole Pod Dębem, Koszęcin
Anna Kocisz
opiekun: Ewelina Krupińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Maltańskich, Bartoszyce
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Wiktor Kalina
opiekun: Jolanta Grzesiak
Szkoła Podstawowa 48 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, Biskupice Zabaryczne
1Mateusz Skop
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Adama Mickiewicza, Jarosław
2Milena Kuszka
opiekun: Urszula Kamińska
2Jan Przybyła
opiekun: Ala Petkov
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
3Julia Iwasieczko
opiekun: Lucyna Kostecka
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara "Rudego", Mielec
3Maciej Niemczyk
opiekun: Maja Borowiec
Zespół Szkół Specjalnych nr 8 im. Janusza Korczaka, Mysłowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Arkadisz Gierczak
Amelia Kania
Igor Michałowski
Bartłomiej Kos
Jan Banasik

opiekun: Angelika Matynia
Szkoła Podstawowa w Gowarczowie
Marta Pabich
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
Mariusz Hawryła
opiekun: Justyna Zubek
Szkoła Podstawowa im. H. Marusarzówny, Ząb
Franciszek Gawęcki
opiekun: Beata Skóra
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica, Piastów
Adrian Dudziak
opiekun: Alicja Banat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta, Pasierbiec



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.