Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona historyjka obrazkowa”

XXV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona historyjka obrazkowa”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Paweł Kaźmierczak
opiekun: Agata Kaźmierczak
Niepubliczne Przedszkole, Sobótka
1Stanisław Teper
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW, Żyrardów
2Natalia Czosnek
opiekunowie: Klaudia Padoł, Anna Bromilska
Przedszkole Publiczne nr 3, Tarnów
2Bartosz Czajkowski
opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Długobórz
3Mateusz Jędruszczak
opiekun: Ada Wróblewska
Niepubliczne Przedszkole Akademia Juniora, Chełm
3Anna Wasiłowska
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Oliwia Dudziak
Maja Kiziak
Amelia Kubiak
Weronika Kuźniak
Patrycja Musielak
Lena Tyszkiewicz
Dominika Woźniak

opiekun: Katarzyna Bielecka
Przedszkole Publiczne Happy Days, Leszno
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hubert Kazikowski
opiekun: Barbara Teska
Oddział Przedszkolny , Drawski Młyn
Jakub Olszewski
opiekun: Katarzyna Szolginia
Szkoła Podstawowa, Filia Czersk Świecki im. Adama Mickiewicza, Czersk Świecki
Jagoda Rumińska
opiekun: Olga Jakoniuk
Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole", Warszawa
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Bartłomiej Dziedzic
opiekun: Renata Stefaniak-Żuraw
Publiczna Szkoła Podstawowa, Wiązownica Duża
1Maja Tymińska
opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Długobórz
2Hubert Tymoszuk
Julia Stefańczuk
Patrycja Mazur

opiekun: Andżelika Żuk
Publiczna Szkoła Podstawowa, Tuliłów
2Marcin Fila
opiekun: Edyta Gołębiowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Rudnik nad Sanem
Mateusz Jakub Jabłkowski
opiekun: Joanna Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, w Warszawie
3Nicolaus Gil
opiekun: Joanna Stasik
Szkoła Podstawowa nr 22, Kraków
3Kacper Korcz
opiekun: Joanna Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, w Warszawie
Dominik Szpitalak
opiekun: Anita Krzyżaniak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola, Stawiszyn
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Michał Sammler
opiekun: Anita Krzyżaniak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola, Stawiszyn
Kamil Słowik
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Kacper Czapla
opiekun: Renata Stefaniak-Żuraw
Publiczna Szkoła Podstawowa , Wiązownica Duża
Mikołaj Choliński
opiekun: Marzena Polinkiewicz
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Natalia Kleszczewska
opiekunowie: Marta Maluska-Musialik, Agata Słotwińska
Szkoła Podstawowa nr 48, Częstochowa
Remik Duszeńko
opiekun: Sylwia Duszeńko
Norbert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW, Żyrardów



Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat

Mariusz Ziółkowski

Maja Tymińska

Laura Bączyk

Jordan Huczko

Adrian Śmietana

Kamil Słowik

Patryk Ciuleja

Karolina Jarocka

Marcin Fila

Mikołaj Choliński

Zuzanna Wójcik

Jaś Karbarz

Piotr Więcław

Adam Kubarski

Krzysztof Skowroński

Maria Huta

Dominik Faszczewski

Krzysztof Smolikowski

Ksawery Koziarski

Patrycja Sienicka

Aleksander Arcimienko

Norbert Piwowarczyk

Magdalena Wójcik

Nicolaus Gil

Remik Duszeńko

Aliaksandra Artsiamionak

Karolina Buraczuk

Mikołaj Piekarniak

Michał Gwiaździński

Michał Kowalski

Filip Florczuk

Dawid Boruc

Oskar Taracha

Norbert Wolniewicz

Kajetan Piekarski

Michał Kuczyński

Jan Szymczak

Patryk Szymański

Mikołaj Podgórski

Szymon Ortmann


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.