Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

    Konkursy >> XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”

Plebiscyt trwa do: 19.07.2015


XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

 

Regulamin konkursu



Kategoria I
dzieci od 3 do 5 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 5 lat
1Antonina Górska
opiekun: Anna Popiołek
Publiczne Przedszkole Samorządowe "Bajkowa Kraina", Zbiersk
1Kacper Jędrzejczyk
opiekun: Justyna Płonka
Przedszkole Pod Dębem w Koszęcinie
2Aleksander Marczak
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
2Konrad Książek
opiekun: Ewelina Pokusińska
OREW, Mielec
3Natalia Kuca-Warnawin
opiekun: Urszula Tużnik
Przedszkole 89 "Niezapominajka", Warszawa
3Maja Chudy
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa z Oddz.Integracyjnymi nr 11 im. A. Mickiewicza, w Jarosławiu
Wyróżnienia:
Eryk Dobrowolski
Kamil Jasek
Jakub Joniec
Magdalena Kwika
Nikola Łos

opiekunowie: Katarzyna Kostyszyn, Katarzyna Panasińska, Joanna Bardega
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Weronika Wachnik
opiekun: Anna Głos
Przedszkole nr 180, Warszawa
Amelia Brudny
opiekunowie: Karolina Fedzioryna, Kinga Stec
Niepubliczne Przedszkole "Zacisze", Lublin
Agata Sosna
opiekun: Mirosława Gulec
Przedszkole Publiczne, Gorzyce
Kategoria III
dzieci od 6 do 8 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 6 do 8 lat
1Katarzyna Hałat
opiekun: Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa, Piotrowice
1Patryk Filip
opiekun: Marta Trzpis
OREW, Mielec
2Zuzanna Matysiak
opiekun: Justyna Szymkowska
Przedszkole "Bajkowy Świat", Orzechowo
2Michał Rudziński
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
3Natalia Kusiak
opiekun: Anna Walczak
Zespół Szkół nr - im. Tadeusza Kościuszki, Szadek
3Bartek Bąblewski
opiekun: Daria Konopińska
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Lubin
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Czyż
opiekun: Katarzyna Kostyszyn
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Katarzyna Górska
opiekun: Anna Groblicka
OREW, Mielec
Maja Sokołowska
opiekunowie: Edyta Chamarczuk, Małgorzata Stankiewicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego, Białogard
Miłosz Stachów
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Witold Olejarz
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
Julia Bączek
opiekunowie: Aleksandra Siarkowska, Aneta Wojtkowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego, Osięciny
Sada Habieb
opiekun: Urszula Nowakowska
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Aleksandra Kamińskiego, Lublin
Kategoria V
dzieci od 9 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 9 do 12 lat
1Szymon Pelczar
opiekun: Monika Węgrzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Krościenko Wyżne
1Kacper Sikora
opiekun: Paulina Sobierajska
SOSW im. ks.Jana Twardowskiego, Konarzewie
2Hanna Maksymiuk
Aniela Blachura

opiekun: Joanna Kowalczyk
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K.Szymanowskiego, Warszawa
2Hubert Krupa
opiekun: Sylwia Skarbek
OREW, Mielec
3Karolina Szwed
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, w Bukowie Wielkiej
3Jakub Osiński
opiekun: Iwona Karbowiak
Szkoła Podstawowa, Pomierzyn
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Ewa Kondratowicz
opiekun: Dominika Karp
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Lubochnia
Anna Feledyk
opiekun: Monika Wnęk
Alicja Kalińska
opiekun: Agnieszka Kalińska
Sebastian Korczykowski
opiekun: Faustyna Plajstek
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Katarzyna Semeniuk
opiekunowie: Jolanta Wira, Elżbieta Koceń, Teresa Szymańska-Paruszkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Chełm
Nikodem Mucha
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Kamil Rutkowski
opiekun: Monika Smerlińska
Szkoła Podstawowa nr 1, Solec Kujawski


Plebiscyt trwa do: 19.07.2015
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria I – dzieci od 3 do 5 lat
1 2 ... 6 7

Lena Rusek
1
1824
GŁOSY

Hanna Chilczuk
2
1693
GŁOSY

Jakub Matuszewski
3
1581
GŁOSÓW

Jan Zamojski
4
1335
GŁOSÓW

Tomasz Wiech
5
1012
GŁOSÓW

Aleksandra Szyszko
Dawid Grajper
Olaf Słowikowski
6
242
GŁOSY

Dominik Widziński
7
211
GŁOSÓW

Filip Skrobot
8
152
GŁOSY

Maja Kniaź
9
118
GŁOSÓW

Laurka Kiełpińska
10
110
GŁOSÓW

Nela Darłowska
11
63
GŁOSY

Emilia Kawecka
Emilia Radajewska
Adam Górecki
Lena Krzysztoszek
12
46
GŁOSÓW

Lena Bułajewska
13
44
GŁOSY

Maciej Hyjek
14
36
GŁOSÓW

Olga Chmielewska
15
32
GŁOSY

Dominik Narewski
16
29
GŁOSÓW

Zofia Zasada
17
11
GŁOSÓW

Agata Sosna
18
7
GŁOSÓW

Wiktoria Terefeńko
19
6
GŁOSÓW

Kuba Lichtarowicz
20
4
GŁOSY

Julia Mazur
Oliwia Woś
Kacper Smoluch
Kornel Słoboda
21
3
GŁOSY

Eryk Dobrowolski
Kamil Jasek
Jakub Joniec
Magdalena Kwika
Nikola Łos
21
3
GŁOSY

Mikołaj Trzosowski
22
2
GŁOSY

Antoni Kurkiewicz
22
2
GŁOSY

Blanka Gościniak
22
2
GŁOSY

Marta Noszczyńska
22
2
GŁOSY

Magdalena Miazio
22
2
GŁOSY

Julia Kośnik
22
2
GŁOSY

Maria Tomczak
22
2
GŁOSY

Agata Skawska
23
1
GŁOS

Jan Gajek-Gajewski
23
1
GŁOS

Mateusz Kadoury
23
1
GŁOS

Antonina Szczur
23
1
GŁOS

Dawid Świderek
23
1
GŁOS

Szymon Karol Sobiecki
23
1
GŁOS

Filip Napiórkowski
23
1
GŁOS

Julia Wróbel
23
1
GŁOS

Olek Zegan
23
1
GŁOS

Patryk Kisecki
23
1
GŁOS

Daniel Słoboda
23
1
GŁOS
1 2 ... 6 7


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: