Szkolenia Komlogo
korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty korp - programy terapii

fundusze europejskie

    Konkursy >> XII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Trudne głoski, trudna sprawa z głoską „R” – to jest zabawa!”

XII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Trudne głoski, trudna sprawa z głoską „R” – to jest zabawa!”



Czas trwania
od 2013-02-22 do 2013-05-06 (Zakończony)


Opis

 

Cele konkursu:
- rozwijanie zainteresowań plastycznych,
- zainteresowanie uczniów trudnymi głoskami i wyrazami,
- dbałość o poprawną wymowę.

 

Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim oraz Wydawnictwo KOMLOGO.

 

Sponsor nagród:

Wydawnictwo Komlogo

 

Patroni:

Internetowy portal fonetyki FUMI Studio


  1. Temat konkursu: „Trudne głoski, trudna sprawa z głoską „R” – to jest zabawa!”
  2. Cele konkursu:
    - rozwijanie zainteresowań plastycznych,
    - zainteresowanie uczniów trudnymi głoskami i wyrazami,
    - dbałość o poprawną wymowę.
  3. Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim oraz Wydawnictwo KOMLOGO. Czas trwania konkursu: od 22.02.2013 do 06.05.2013
  4. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych
    • I – dzieci od 4 do 6 lat
    • II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
    • III – dzieci od 7 do 9 lat
    • IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
    • V – dzieci od 10 do 12 lat
    • VI – dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
  5. Na konkurs należy nadesłać prace w formie plastycznej.
  6. Format pracy: A4
    Technika: dowolna
  7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.
  8. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):
    • nazwa konkursu
    • imię i nazwisko dziecka
    • wiek
    • numer kategorii
    • nazwę placówki do której uczęszcza dziecko
    • kod uczestnika
    • imię i nazwisko opiekuna dziecka
    • telefon kontaktowy do opiekuna
    • adres e-mail opiekuna
    • adres opiekuna do ewentualnej wysyłki

    Metryczkę można pobrać jako plik .doc lub .pdf
    zobacz przykład poprawnie wypełnionej metryczki pracy konkursowej

    WAŻNE!!! Kod uczestnika generuje się po zarejestrowaniu uczestnika. Prace bez kodu oraz bez prawidłowo i czytelnie wypełnionej metryczki nie będą podlegały ocenie.
  9. Zgłosić na konkurs może osoba dorosła (rodzic, opiekun, nauczyciel, logopeda, itd.)
  10. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.
  11. Prace należy przesłać na adres organizatora:

    Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim
    ul. Pałacowa 1
    08-110 Siedlce

  12. Termin nadsyłania prac do 6 maja 2013r. Decyduje data stempla pocztowego.
  13. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.
  14. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2 tygodni od ukończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl oraz na stronie internetowej www.soswstoklacki.pl
  15. Przysyłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.
  16. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.
  17. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów i ich opiekunów.
  18. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy lub podziękowania w formie elektronicznej bądź tradycyjnej (drukowanej).
  19. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Komlogo.
  20. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
  21. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony przez Organizatora .
  22. UWAGA!!! Prace niezgodne z regulaminem nie bedą podlegały ocenie.


Laureaci konkursu

Komisja konkursowa w składzie:

  • Anna Hołownia – Dyrektor SOSW w Stoku Lackim,

  • Elżbieta Politowska – Kierownik internatu,

  • Beata Drajkarz – nauczyciel przedmiotu komunikacja,

  • Iwona Ostrowska - nauczyciel przedmiotu komunikacja,

  • Anna Ułanowska - wychowawca klasy VI

spośród 1941 zarejestrowanych prac, komisja wyłoniła zwycięzców konkursu:

KATEGORIA I
dzieci od 4 do 6 lat
KATEGORIA II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
I Antonina Badura
Opiekun: Lidia Badura
Miejskie Przedszkole nr 99, Katowice
I Marcel Łopaciński
Opiekun: Anna Szczepańska
Przedszkole Miejskie nr 214, Łódź
II Aleksandra Kościak
Opiekun: Elżbieta Konopacka
Szkoła Podstawowa z oddz. int. nr 216, Warszawa
II Antonina Stawicka
Opiekun: Aleksandra Brauer-Marszałek
Przedszkole nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek, Łaziska Górne
III
ex aequo
Aleksandra Koźlarek
Opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole w Siedlisku
III
ex aequo
Zofia Mateja
Opiekun: Sabina Broj
PSP im. M. Kopernika w Malni
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Szymon Hryncewicz
Opiekun: Małgorzata Ościak
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pęzinie
Karol Kaniewski
Opiekun: Elżbieta Konopacka
Szkoła Podstawowa z oddz. int. nr 216, Warszawa
Daria Bochniak
Opiekun: Renata Kmieć
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Radomiu
Zosia Zdanowicz
Opiekun: Magdalena Skwara
Przedszkole Społeczne w Milanówku
KATEGORIA III
dzieci od 7 do 9 lat
KATEGORIA IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
I Maja Walczyszewska
Opiekun: Ewa Gawrońska
ZSOI nr 3, Kraków
I Patrycja Jurczyk
Opiekun: Alicja Jakubowska
SOSW im. J. Brzechwy, Szprotawa
II Paulina Mrozek
Opiekun: Jolanta Bausmer-Ceglarek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rospond, Żyrowa
II Karolina Baniak
Opiekun: Kazimiera Czabaj
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Moszczanka
III Konrad Krauze
Opiekun: Natalia Barzańska
Szkoła Podstawowa nr 5, Żary
III Piotr Baran
Opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przedszkole w Maciejowicach, Wilga
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Nikola Kluska
Opiekun: Anna Stepień
Szkoła Podstawowa w Niedzielsku
Szymon Filipiak
Opiekun: Ewa Falkowska
Przedszkole Miejskie nr 214, Łódź
Małgorzata Lose
Opiekun: Grażyna Szewczyk
Szkoła Podstawowa, Kończyce Małe
KATEGORIA V
dzieci od 10 do 12 lat
KATEGORIA VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
I Mikołaj Potoczny
Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów
I Kamil Chyła
Opiekun: Magdalena Kuczkowska
Sszkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku
II Katarzyna Kompanowska
Opiekun: Marzena Tarczyńska
Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku
II Adrian Szewczyk
Opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. w Jaśle
III Aleksandra Glinka
Opiekun: Sylwia Malcharczyk
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gliwicach
III Joanna Tkacz
Opiekun: Joanna Gajowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Wojciech Budzikowski
Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów
Sylwia Łaszczewska
Opiekun: Bogumiła Pigoń-Reglińska
ZKPiG, KOLBUDY
Artur Urban
Opiekun: Anna Mościcka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim
Patryk Chmielak
Opiekun: Anna Ułanowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim


Laureaci   A   B1   B2   C   Ć   D   E   F   G1   G2   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M1   M2   N   O   P1   P2   R   S1   S2   S3   Ś   T   U   W1   W2   Z   Ź   Ż  
Krzyś LachMarcelina LachowiczPiotr LahuttaBartosz Lala
Hubert LangFilip LangiewiczSzymon LangowskiFabian Las
Kewin LatańskiSandra LatkoMaksymilian LatosPiotr Latosiński
Jakub LazarMarcin LebiodaKlaudia LechNicol Ledwig
Bartek LedwońMałgorzata LelonekOskar LenkiewiczAgata Lenkowska
Bartłomiej LesiakJakub LesiakJan LesiakAmelia Leśniak
Wiktoria LeśniewskaMateusz Lew-KiedrowskiMaja LewandowskaNatalia Lewandowska
Wiktoria LewandowskaWeronika LewińskaEryk LewińskiAgata Leżyńska
Zuzanna LiberWiktor LichuckiJakub LipickiAleksandra Lipińska
Marek LipskiWojciech LisDominika LisowskaJulia Lisowska
Patrycja LniskaMałgorzata LoseOliwia LubczyńskaOliwia Lubieniecka
Wiktoria LubowieckaMarcelina LukoszAleksandra LutyKlaudia Luzińska
Laureaci   A   B1   B2   C   Ć   D   E   F   G1   G2   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M1   M2   N   O   P1   P2   R   S1   S2   S3   Ś   T   U   W1   W2   Z   Ź   Ż  


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: