fretka03_01_okladka

Ćwiczenia. Czytamy z Fretką. W domu. Sylaby 2 (część 3)

Typ: Zeszyt ćwiczeń
14,90 zł

Cena sprzedaży netto: 14,19 zł
Zeszyt ćwiczeń wspomagających naukę czytania metodą sylabową cz.3. – ćwiczenia z sylabami otwartymi ze spółgłoskami: s, z, c, dz, si, zi, ci, dzi, ni, ł, sz, ż/rz, cz, dż, r.

Opis

Ćwiczenia. Czytamy z Fretką. W domu. Sylaby 2 (część 3)

Autorka: Elżbieta Konopacka
Liczba stron: 48
Format: A4
Rok wydania: 2022
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-66224-61-2

 W DOMU Sylaby 2 to trzeci zeszyt z serii Czytamy z Fretką ćwiczenia. Znajdują się w nim 132 różne zadania dotyczące czytania sylab otwartych ze spółgłoskami: s, z, c, dz, si, zi, ci, dzi, ni, ł, sz, ż/rz, cz, dż, r oraz ćwiczenia językowe i rozwijające funkcje słuchowe. Dziecko ma także możliwość rozwijania kompetencji komunikacyjnej oraz ćwiczenia dużej i małej motoryki.

W zeszycie są dwie gry planszowe Konik morski Kornel i Jezioro Jerzego, dzięki którym można ćwiczyć funkcje słuchowe i czytanie sylab otwartych, obie w wersji kolorowej i czarno-białej. Dziecko może kolorować obrazki i potem wielokrotnie korzystać z plansz, które samo współtworzyło.

Ćwiczenia są uzupełnieniem i rozszerzeniem materiału książeczki Czytamy z Fretką cz. 3. W domu. Sylaby 2 – czytaj więcej ...

Czytamy z Fretką to seria 10 książeczek przeznaczonych do nauki i doskonalenia umiejętności czytania metodą sylabową czytaj więcej ...

 

Wróć do: strona główna - nowe