Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: D:/xampp_1.8.2-6/htdocs/J3VM3electronics/images/com_konkursy/galerie/UkryjGloskiWObrazku/miniatury.

    Konkursy >> III Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Logopedyczny pt. „Moja ulubiona zabawa logopedyczna"

III Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Logopedyczny pt. „Moja ulubiona zabawa logopedyczna"



Czas trwania
do 2010-11-30 (Zakończony)


Opis

Celem konkursu „Moja ulubiona zabawa logopedyczna" jest: rozbudzenie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.


Partnerzy konkursu:
Polskie Radio Szczecin Oficjalny Portal Miasta Szczecin Akademia Małego Europejczyka FUMI Studio

Gablotka Szkolna



  1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 35 w Szczecinie oraz Wydawnictwo KOMLOGO.
  2. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach:
    I – 3 – 6 lat
    II – 7 – 9 lat
    III – 10 – 12 lat
    IV – 13 – 15 lat
    V - uczniowie z niepełnosprawnością
  3. Praca ma zawierać rysunek, przedstawiający ulubioną zabawę logopedyczną.
  4. Format pracy: max A4, technika dowolna.
  5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.
  6. Każda praca powinna zawierać metryczkę z tyłu pracy (litery drukowane: imię i nazwisko dziecka, wiek, kategoria, adres i tel. placówki, jeżeli praca reprezentuje przedszkole lub szkołę, imię i nazwisko opiekuna dziecka oraz kod uczestnika (kod generuje się po zarejestrowaniu uczestnika). Prace bez kodu nie będą oceniane. Metryczkę można pobrać, jako plik .doc lub .pdf
  7. Prace mogą być wykonane pod opieką nauczyciela, logopedy, pedagoga lub innej osoby.
  8. Prace należy przesłać na adres współorganizatora:
    Szkoła Podstawowa nr 35 w Szczecinie
    ul. Świętoborzyców 40
    71-665 Szczecin
    z dopiskiem „Konkurs logopedyczny p. Anna Błahy”
  9. Termin nadsyłania prac: 30.11.2010 roku; decyduje termin wpłynięcia pracy do organizatora.
  10. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.
  11. Wyłonienie zwycięzców nastąpi na początku grudnia 2010 roku; lista zwycięzców ogłoszona zostanie na stronie Wydawnictwa Komlogo i Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie www.sp35.szczecin.pl
  12. Przesłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.
  14. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla uczestników konkursu i ich opiekunów.
  15. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo KOMLOGO.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: konkurs@komlogo.pl.


Laureaci konkursu

Spośród 1490 nadesłanych prac wybraliśmy laureatów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I: 3-6 lat Kategoria II: 7-9 lat
1. Daria Surmak, Teresin
opiekun: Małgorzata Bańkowska,
Społeczne Przedszkole Integracyjne
Al. XX-lecia 7, 96-515 Teresin
1. Jakub Drałus, Rzeszów
opiekun: Agata Drałus
Szkoła Podstawowa nr 17
ul. Bulwarowa 3, 35-051 Rzeszów
2. Paulina Słomczyńska, Radom
opiekun: Renata Kmieć,
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Sobieskiego 12, Radom
2. Weronika Sobota, Janów
opiekun: Patrycja Wolak
Szkoła Podstawowa w Janowie
ul. Szkolna 2, 42-253 Janów
3. Sandra Stocka, Łódź
opiekun: Justyna Wordach
Przedszkole Miejskie nr 120
ul. Aleksandrów 20 A, Łódź
3. Maciej Nowak, Błonie
opiekun: Marzena Żakowska
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Narutowicz 21, 05-870 Błonie
Kategoria III: 10-12 lat Kategoria IV: 13-15 lat
1. Monika Klemenc, Mysłowice
opiekun: Katarzyna Kościelniak
Szkoła Podstawowa nr 2
Ul. Piastowska 7, 41-400 Mysłowice
Wyróżnienie Ewelina Baumgart, Konarzyn
opiekun: Barbara Paluszkiewicz
Zespół Szkół Publicznych
ul. Szkolna 12, 89-607 Konarzyn
2. Adrian Rosiak, Włocławek
opiekun: Anna Makowska
Szkoła Podstawowa nr 19
ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
3. Wiktoria Biernacka, Kurowice
opiekun: Justyna Pietrzak
Zespół Szkół w Kurowicach
ul. Szklona 1, 95-006 Brójce
Kategoria V: dzieci z niepełnosprawnością
1.
ex aequo
Roman Czekała, Toruń
Opiekun: Hanna Wyszogrodzka
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Żwirki i Wigury 15 i 21, 87-100 Toruń
Magdalena Nazarko, Bielsk Podlaski
opiekun: Alla Petkov
Zespół Szkół Specjalnych
Ul. Wojska Polskiego 17, 17-100 Bielsk Podlaski
2.
ex aequo
Tomasz Rybicki, Krosno
opiekun: Małgorzata Seliga
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczy
ul. Powstańców Śląskich 16, 38-400 Krosno

Katarzyna Poncyliusz, Błonie
opiekun: Beata Kynczew
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Narutowicza 21, 05-870 Błonie
3.
ex aequo
Julia Kijoch, Nowa Sucha
opiekun: Justyna Kijoch
ul. Rumiankowa 3, 96-513 Kozłów Biskupi
Nowa Sucha

Izabela Nowak
Agata Żarska (praca zbiorowa)
opiekun: Ela Macutkiewicz
SOSW
ul. Piłsudskiego 56a, 10-450 Olsztyn

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.



Laureaci  A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  Ó  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  Z  Ź  Ż  Inne  


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: