SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Wesołe mamy miny gdy głoskę rrr… ćwiczymy”

XXXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Wesołe mamy miny gdy głoskę rrr… ćwiczymy”



Czas trwania
od 2020-02-10 do 2020-11-20 (Zakończony)


Opis

Ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną oraz ferie zimowe, nagrody oraz dyplomy dla laureatów konkursu zostaną wysłane 18 stycznia 2021 roku

XXXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny
„Wesołe mamy miny gdy głoskę rrr… ćwiczymy”

W ramach Konkursu należy nadesłać pracę plastyczną przedstawiającą głoskę R w grupach spółgłoskowych [tr], [dr] lub na etapie początkowym ćwiczeń przygotowujących do wywołania głoski R.

Organizatorzy konkursu:

     

Patronat:

 



  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną oraz ferie zimowe, nagrody oraz dyplomy dla laureatów konkursu zostaną wysłane 18 stycznia 2021 roku

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Jakub Borys
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
1Anna Czarnota
opiekun: Patrycja Grabowska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi 19 Małe Aniołki, Kraków
2Wiktoria Pilis
opiekun: Mariola Massalska
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego, Będzin
2Bartosz Filipek
opiekun: Dominika Miturska
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Ryki
3Nina Tuszyńska
opiekun: Katarzyna Moraczewska-Nowak
Zespól Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
3Jakub Bokota
opiekun: Halina Szopa
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi 19 Małe Aniołki, Kraków
Wyróżnienia:
Lena Konieczna
opiekun: Beata Sprycha
Zespół Szkół, Stanin
MARIA KRUPIŃSKA
opiekun: SYLWIA SIERZPUTOWSKA
PRZEDSZKOLE SIÓSTR FELICJANEK IM. ŚW.FELIKSA Z KANTALICJO, WARSZAWA
Lena Borys
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
Zuzanna Gierszon
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
Kinga Rusek
opiekun: Aneta Batorska
Szkoła Podstawowa nr 8, Tomaszów Mazowiecki
Maja Śnioch
opiekun: Krystyna Pasionek
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II, Łaziska Górne
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Wojciech Chojnacki
opiekun: Violetta Łojewska
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kruszynie
1Michalina Sobocka
opiekun: Anita Krzyżaniak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola, Stawiszyn
2Wiktor Krogulec
opiekun: Dominika Miturska
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Ryki
2Amelia Leśniowska
opiekun: Ewa Pawłowicz
Dzienne Centrum Aktywności, Haczów
3BARTŁOMIEJ SZYDŁOWSKI
opiekun: Magdalena Dzida
Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta, Narol
3Julia Kowalczyk
opiekun: Ewelina Machowicz
ARKA, Chełm
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Magdalena Niedźwiedź
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
Arkadiusz Sędłak
opiekun: Małgorzata Biskup
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
Gabriela Domarecka
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kraśniczyn
Łukasz Misiura
opiekun: Ewelina Machowicz
ARKA, Chełm
Lena Biernacka
opiekun: Ewelina Gibowicz
Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej, Komorów
Kamila Bzowska
opiekun: Ewelina Machowicz
ARKA, Chełm



Laureaci konkursu

Amelia Leśniowska

Wiktor Krogulec

Bartosz Filipek

Lena Konieczna

Maria Krupińska

Magdalena Niedźwiedź

Lena Borys

Jakub Borys

Arkadiusz Sędłak

Zuzanna Gierszon

Gabriela Domarecka

Bartłomiej Szydłowski

Nina Tuszyńska

Wojciech Chojnacki

Michalina Sobocka

Kamila Bzowska

Julia Kowalczyk

Lena Biernacka

Wiktoria Pilis

Kinga Rusek

Maja Śnioch


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.