SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”



Czas trwania
od 2019-10-14 do 2019-12-13 (Zakończony)


Opis

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny
„Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

W ramach Konkursu należy wymyślić słowa – paronimy np. mak – hak, czyli wyrazy o podobnym brzmieniu, ale innym znaczeniu i wykonać do nich ilustrację. Słowa mogą dotyczyć rzeczowników, czasowników, przymiotników. Paronimy mogą tworzyć co najmniej pary, ale mogą znaleźć się także trójki, czwórki, a nawet dłuższe ich zbiory. Pracę wysłać na adres Organizatora.

Organizatorzy konkursu:

Sponsorzy:

   

 



  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Karolina Lewandowska
opiekun: Agnieszka Lewandowska
Zespół Szkół 149, Stanin
1Szymon Hacieja
opiekun: Agata Morek
Publiczne Przedszkole nr 3, Wadowice
2Zuzanna Matuszczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Drawsku, Oddział Przedszkolny w Drawskim Młynie
2Hubert Piec
opiekun: Marta Gajek
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
3Emilia Mikulska
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa w Uhrusku, Wola Uhruska
3Alicja Niemiec
opiekun: Karolina Masło
Przedszkole Publiczne nr 21, Tarnów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Katarzyna Czaja
opiekun: Agnieszka Rafacz-Pawlak
Gminne Przedszkole Samorządowe , Jabłonka
Julia Plucińska
opiekun: Agnieszka Andrzejewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 9, Nowa Sól
Zosia Staszczyk
opiekunowie: Anna Bondyra, Alicja Machnik
Przedszkole Samorządowe , Modlniczka
Leon Halski
opiekun: Mariola Massalska
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego, Będzin
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Kaja Ciecierska
opiekun: Małgorzata Michalak - Wąsik
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby, Przytocko
1Bartosz Płóciniczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy, Drawsko
2Wiktoria Łużna
opiekun: Joanna Kubicka
Szkoła Podstawowa im. K.K.Baczyńskiego, Strzelce
2Jakub Kuchta
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
3Maja Bienioszek
opiekun: Edyta Walecka
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Studzionka
3Oliwia Woźniak
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hanna Wujcikowska
opiekun: Anna Jakubowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza, Kutno
Szczepan Słota
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
Michał Szachnowski
opiekun: Agata Jaworska-Bębenek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego, Nowy Dwór Mazowiecki
Kamila Bzowska
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm



Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1 2 3

Dawid Wasilewski

Wiktoria Woźniak

Oskar Bański

Natan Kokoszka

Maciej Wypyszewski

Natalia Czapiewska

Andżelika Milewska

Franciszek Michalak

Michał Żórawski

Alex Ziółkowski

Alicja Brzana

Matylda Lisiecka

Iwanka Stanisławska

Karol Czerniej

Michalina Sobocka

Kamil Zieliński

Aleksandra Drężek

Gabriel Kulfan

Damian Derkowski

Marcel Sętkowski

Maksymilian Górski

Oleksandra Ksenevich

Ksawery Perczyński

Monika Grabińska

Antek Kotulski

Piotr Krupacz

Filip Hojdus

Irena Zdebik

Kinga Bobecka

Kornelia Biel

Szczepan Słota

Kacper Parzych

Jakub Kuchta

Nikola Kosik

Filip Litwin

Oliwia Woźniak

Sebastian Panas

Julia Miedziana

Kamila Bzowska

Kordian Żdżyłowski
1 2 3


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.