SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”



Czas trwania
od 2019-10-14 do 2019-12-13 (Zakończony)


Opis

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny
„Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

W ramach Konkursu należy wymyślić słowa – paronimy np. mak – hak, czyli wyrazy o podobnym brzmieniu, ale innym znaczeniu i wykonać do nich ilustrację. Słowa mogą dotyczyć rzeczowników, czasowników, przymiotników. Paronimy mogą tworzyć co najmniej pary, ale mogą znaleźć się także trójki, czwórki, a nawet dłuższe ich zbiory. Pracę wysłać na adres Organizatora.

Organizatorzy konkursu:

Sponsorzy:

   

 



  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Karolina Lewandowska
opiekun: Agnieszka Lewandowska
Zespół Szkół 149, Stanin
1Szymon Hacieja
opiekun: Agata Morek
Publiczne Przedszkole nr 3, Wadowice
2Zuzanna Matuszczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Drawsku, Oddział Przedszkolny w Drawskim Młynie
2Hubert Piec
opiekun: Marta Gajek
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
3Emilia Mikulska
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa w Uhrusku, Wola Uhruska
3Alicja Niemiec
opiekun: Karolina Masło
Przedszkole Publiczne nr 21, Tarnów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Katarzyna Czaja
opiekun: Agnieszka Rafacz-Pawlak
Gminne Przedszkole Samorządowe , Jabłonka
Julia Plucińska
opiekun: Agnieszka Andrzejewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 9, Nowa Sól
Zosia Staszczyk
opiekunowie: Anna Bondyra, Alicja Machnik
Przedszkole Samorządowe , Modlniczka
Leon Halski
opiekun: Mariola Massalska
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego, Będzin
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Kaja Ciecierska
opiekun: Małgorzata Michalak - Wąsik
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby, Przytocko
1Bartosz Płóciniczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy, Drawsko
2Wiktoria Łużna
opiekun: Joanna Kubicka
Szkoła Podstawowa im. K.K.Baczyńskiego, Strzelce
2Jakub Kuchta
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
3Maja Bienioszek
opiekun: Edyta Walecka
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Studzionka
3Oliwia Woźniak
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hanna Wujcikowska
opiekun: Anna Jakubowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza, Kutno
Szczepan Słota
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
Michał Szachnowski
opiekun: Agata Jaworska-Bębenek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego, Nowy Dwór Mazowiecki
Kamila Bzowska
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm



Kategoria I – dzieci od 4 do 6 lat
1 2 ... 9 10

Martyna Kowalewska

Iga Rędzikowska

Lena Krasuska

Amelia Kazimierska

Amelia Ambroziak

Cezary Mikuła

Łukasz Lendzion

Joanna Mućka

Karolina Lewandowska

Sebastian Grochowski

Olivier Pietrzak

Wojciech Antolik

Aleksandra Konieczna

Adam Lendzion

Aleksandra Skwarek

Karolina Siwak

Piotr Kałuski

Maja Świeczak

Gabriela Bujek

Liliana Komar

Nikola Szcześniak

Oliwia Łassa

Zuzanna Knitter

Anna Kot

Piotr Wasilewski

Alicja Gajownik

Dominik Zasiuk

Lena Sprycha

Miłosz Wojdyła

Katarzyna Czaja

Ilona Rokicka

Tymoteusz Pawlak

Anita Kozak

Hanna Rzeźniczuk

Szymon Rzeźniczuk

Wiktoria Klucz

Dominik Słomianowski

Natalia Iwanek

Wiktoria Zmysłowska

Magdalena Maria Chrześcjan
1 2 ... 9 10


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie