SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”



Czas trwania
od 2019-10-14 do 2019-12-13 (Zakończony)


Opis

XXXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny
„Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne”

W ramach Konkursu należy wymyślić słowa – paronimy np. mak – hak, czyli wyrazy o podobnym brzmieniu, ale innym znaczeniu i wykonać do nich ilustrację. Słowa mogą dotyczyć rzeczowników, czasowników, przymiotników. Paronimy mogą tworzyć co najmniej pary, ale mogą znaleźć się także trójki, czwórki, a nawet dłuższe ich zbiory. Pracę wysłać na adres Organizatora.

Organizatorzy konkursu:

Sponsorzy:

   

 



  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Karolina Lewandowska
opiekun: Agnieszka Lewandowska
Zespół Szkół 149, Stanin
1Szymon Hacieja
opiekun: Agata Morek
Publiczne Przedszkole nr 3, Wadowice
2Zuzanna Matuszczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Drawsku, Oddział Przedszkolny w Drawskim Młynie
2Hubert Piec
opiekun: Marta Gajek
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
3Emilia Mikulska
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa w Uhrusku, Wola Uhruska
3Alicja Niemiec
opiekun: Karolina Masło
Przedszkole Publiczne nr 21, Tarnów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Katarzyna Czaja
opiekun: Agnieszka Rafacz-Pawlak
Gminne Przedszkole Samorządowe , Jabłonka
Julia Plucińska
opiekun: Agnieszka Andrzejewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 9, Nowa Sól
Zosia Staszczyk
opiekunowie: Anna Bondyra, Alicja Machnik
Przedszkole Samorządowe , Modlniczka
Leon Halski
opiekun: Mariola Massalska
Przedszkole Miejskie nr 5 im. Króla Maciusia Pierwszego, Będzin
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Kaja Ciecierska
opiekun: Małgorzata Michalak - Wąsik
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby, Przytocko
1Bartosz Płóciniczak
opiekun: Barbara Bamber
Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy, Drawsko
2Wiktoria Łużna
opiekun: Joanna Kubicka
Szkoła Podstawowa im. K.K.Baczyńskiego, Strzelce
2Jakub Kuchta
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
3Maja Bienioszek
opiekun: Edyta Walecka
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Studzionka
3Oliwia Woźniak
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hanna Wujcikowska
opiekun: Anna Jakubowska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza, Kutno
Szczepan Słota
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
Michał Szachnowski
opiekun: Agata Jaworska-Bębenek
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego, Nowy Dwór Mazowiecki
Kamila Bzowska
opiekun: Ewelina Machowicz
Szkoła Podstawowa, Chełm



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie