SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Głoskowe rymowanki”

XXX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Głoskowe rymowanki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Iga Łucyk
opiekun: Renata Stasiak
PPS Bajkowa Kraina, Zbiersk
1Jakub Bandyk
opiekun: Katarzyna Nieczaj
Gminne Przedszkole Samorządowe, Jabłonka
2Igor Kalita
opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole, Siedlisko
2Hanna Żebrowska
opiekun: Ewelina Wróblewska
Przedszkole Twórcze "To Tu" z oddz. integracyjnymi, Cieszyn
3Nikola Kołodziejczak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A.A.Kosińskiego
3Klara Ziętek
opiekunowie: Agnieszka Dziedzic, Dagmara Lipińska
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki, Łajski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Piotr Micewicz
opiekun: Agnieszka Iwańczuk-Daniluk
Szkoła Podstawowa w Augustowie
Tomasz Fifański
opiekun: Katarzyna Nieczaj
Gminne Przedszkole Samorządowe, Jabłonka
Kaja Bąkowska
opiekun: Katarzyna Książek
Przedszkole Samorządowe im. Pluszowego Misia, Szlichtyngowa
Kamil Stencel
opiekun: Iwona Tabisz
OREW , Krosno
Franek Firkowski
opiekun: Angelika Matynia
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Akademia Przedszkolaka", Końskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Roksana Szaniawska
opiekun: Małgorzata Lipowska
Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Poeplau, Kończewice
1Adrian Turek
opiekun: Agnieszka Ściechowska
SOSW, Węgrów
2Franciszek Lewocki
opiekun: Katarzyna Micun
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander, Siedlce
2Aleksandra Drężek
opiekunowie: Anna Rakowska, Magdalena Karcz
Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego, Recz
3Klaudiusz Gajdziński
opiekun: Anna Kubiak
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Strzałkowo
3Elżbieta Worek
opiekun: Weronika Stasicka
Publiczne Przedszkole nr 2, Goczałkowice Zdrój
Aleks Adam
opiekun: Magdalena Mielcarek
Szkoła Filialna, Stara Dąbrowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Nikola Dudek
opiekunowie: Weronika Wojtysiak, Aleksandra Kliszcz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego, Lublin
Nikodem Kowalski
opiekun: Katarzyna Micun
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander, Siedlce
Hubert Kołodziejczak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A.A.Kosińskiego
Bartosz Berdowski
Stanisław Kręć

opiekunowie: Agnieszka Dziedzic, Dagmara Lipińska
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki, Łajski



Kategoria I – dzieci od 4 do 6 lat
1 2 3 ... 7 8

Martyna Skolimowska

Gabriela Dombrowska

Zuzanna Bazylczuk

Kaja Ławniczak

Anna Kamińska

Mikołaj Bazylczuk

Laura Adamska

Lena Wężniejewska

Klara Pieróg

Kamila Sołtys

Tymoteusz Kaźmierczak

Wojciech Goliszewski

Kuba Stachnik

Piotr Jabłoński

Dominik Zahora

Tytus Osieleniec

Róża Niczyporuk

Piotr Micewicz

Szymon Szuj

Zofia Tomczuk

Olaf Rajecki

Oskar Rajecki

Kamil Żoch

Bartosz Borysiuk

Gabriel Zubrzycki

Aleksandra Andrzejak

Leon Gnap

Martyna Malińska

Jakub Wrzosek

Natali Kamińska

Jan Kwarciany

Nina Wojciechowska

Aleksander Wcisło

Tymoteusz Kowal

Adam Żmuda

Mateusz Idzior

Jakub Idzior

Łukasz Janowczyk

Aleksandra Naróg

Patryk Rut
1 2 3 ... 7 8


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.