SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Głoskowe rymowanki”

XXX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Głoskowe rymowanki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Iga Łucyk
opiekun: Renata Stasiak
PPS Bajkowa Kraina, Zbiersk
1Jakub Bandyk
opiekun: Katarzyna Nieczaj
Gminne Przedszkole Samorządowe, Jabłonka
2Igor Kalita
opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole, Siedlisko
2Hanna Żebrowska
opiekun: Ewelina Wróblewska
Przedszkole Twórcze "To Tu" z oddz. integracyjnymi, Cieszyn
3Nikola Kołodziejczak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A.A.Kosińskiego
3Klara Ziętek
opiekunowie: Agnieszka Dziedzic, Dagmara Lipińska
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki, Łajski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Piotr Micewicz
opiekun: Agnieszka Iwańczuk-Daniluk
Szkoła Podstawowa w Augustowie
Tomasz Fifański
opiekun: Katarzyna Nieczaj
Gminne Przedszkole Samorządowe, Jabłonka
Kaja Bąkowska
opiekun: Katarzyna Książek
Przedszkole Samorządowe im. Pluszowego Misia, Szlichtyngowa
Kamil Stencel
opiekun: Iwona Tabisz
OREW , Krosno
Franek Firkowski
opiekun: Angelika Matynia
Niepubliczne Przedszkole Językowe "Akademia Przedszkolaka", Końskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Roksana Szaniawska
opiekun: Małgorzata Lipowska
Szkoła Podstawowa im. ks. Leona Poeplau, Kończewice
1Adrian Turek
opiekun: Agnieszka Ściechowska
SOSW, Węgrów
2Franciszek Lewocki
opiekun: Katarzyna Micun
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander, Siedlce
2Aleksandra Drężek
opiekunowie: Anna Rakowska, Magdalena Karcz
Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego, Recz
3Klaudiusz Gajdziński
opiekun: Anna Kubiak
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Strzałkowo
3Elżbieta Worek
opiekun: Weronika Stasicka
Publiczne Przedszkole nr 2, Goczałkowice Zdrój
Aleks Adam
opiekun: Magdalena Mielcarek
Szkoła Filialna, Stara Dąbrowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Nikola Dudek
opiekunowie: Weronika Wojtysiak, Aleksandra Kliszcz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego, Lublin
Nikodem Kowalski
opiekun: Katarzyna Micun
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander, Siedlce
Hubert Kołodziejczak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A.A.Kosińskiego
Bartosz Berdowski
Stanisław Kręć

opiekunowie: Agnieszka Dziedzic, Dagmara Lipińska
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki, Łajski



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie