SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szumi las”

XXIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szumi las”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Gabrysia Lewandowska
Wiktoria Gmitrzuk
Gracjan Kowalczyk
Laura Błażejewska
Martyna Laskowska

opiekunowie: Angelika Szulborska, Agnieszka Pukarowska
ŚPEW nr 1, Szczecin
1Wiktor Haręża
opiekun: Ewelina Góralska-Moś
Szkoła Podstawowa, Wyszanów
2Lena Wężniejewska
opiekun: Anna Kubiak
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Strzałkowo
2Aleksandra Wachowiak
opiekun: Elżbieta Statuch
Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina, Tulce
3Cyprian Mech
opiekun: Anna Kucharska-Dajos
Niepubliczne Przedszkole Butterfly, Kalisz
3Daniel Kubiak
opiekun: Elżbieta Nogaj
Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina, Tulce
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Julia Jaskólska
Aleksandra Jeszke

opiekun: Barbara Bochenek
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej, Będzin
1Nikodem Winiarz
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Adama Mickiewicza, Jarosław
2Martyna Zapadka
opiekun: Anna Onoszko
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Adama Mickiewicza, Gorzów Wlkp.
2Julia Kwiatkowska
opiekun: Alicja Rochowiak
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich, Inowrocław
3Agata Kałafut
opiekun: Bogusława Grzywińska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zdobywców Przestworzy, Częstochowa
3Karolina Wrońska
opiekun: Alina Dobrzańska
OREW, Biskupiec



Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat

Karolina Wrońska

Julia Kwiatkowska

Nikodem Winiarz


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie