Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”

XXVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Czy na wady nie ma rady?”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Martyna Nowicka
opiekun: Sylwia Manowska
Miejskie Przedszkole nr 94 im. Małego Księcia, Katowice
1Oliwier Bryś
opiekun: Natalia Majewska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
2Liliana Samel
opiekunowie: Monika Marciniak, Dagmara Mikołajewska
Niepubliczne Przedszkole "Janowiaczek", Rumia
2Szymon Półtorak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Niepubliczne Przedszkole im. św. Dominika Savio, Dzierżoniów
3Aleksander Paszkiewicz
opiekun: Katarzyna Hermanowicz-Gurdak
3Błażej Omachil
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Milena Lewandowska
opiekun: Ewa Trzeszan
Przedszkole Tęcza, Gdynia
Zofia Nowacka
opiekun: Dorota Mullauer
Przedszkole Bajeczka, Oborniki
Magdalenia Zarębska
opiekun: Joanna Świącik
Miejskie Przedszkole, Częstochowa
Magdalena Szymonowicz
opiekun: Alicja Duszyńska
Miejskie Przedszkole im. Małego Księcia, Katowice
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Aleksandra Mazur
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
1Ksawery Maszewski
opiekunowie: Sylwia Maszewska, Joanna Tomala Łyko
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kyci, Kuryłówka
2Adam Kowalski
opiekunowie: Barbara Śpiewak, Barbara Bednarz
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich, Pradła
2Jacek Nowicki
opiekun: Wioletta Szczepaniak
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Nakło nad Notecią
3Maciej Ostaszewski
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
3Miłosz Jaworski
opiekun: Katarzyna Sawicka-Gąsior
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mielec
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Sawicka
opiekun: Sylwia Sawicka
Niepubliczne Przedszkole Językowe Red Bus Kids, Hajnówka
Oskar Szczutkowski
opiekun: Hanna Wyszogrodzka
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Dawid Marczak
opiekun: Aleksandra Czeleń
Przedszkole Specjalne im. Janusza Korczaka, Ząbkowice Śląskie
Jakub Kamiński
opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
Martyna Maciąg
opiekun: Katarzyna Dietrich-Urbanek
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Damno



Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat

Wojtek Kukucz

Michał Kukucz

Marta Pabich

Zuzia Dukarska

Michał Rudziński

Szymon Ułomek

Aron Kozacki

Robert Paryż

Marcel Kulejewski

Ksawery Maszewski

Franciszek Zwierzchowski

Maksymilian Kaszkowiak

Wiktoria Kozicka

Wiktoria Gurlicka

Oskar Szczutkowski

Roksana Skibicka

Maciej Kulczyński

Maksymilian Wojdak-Chałupka

Jan Karbarz

Jacek Nowicki

Yehor Rybakov

Natasza Badowska

Alicja Parzyszek

Jan Szymczak

Michał Biełokozowicz

Jakub Kamiński

Justyna Soboń

Wiktoria Woźnica

Dominik Bednarz

Adzhieva Dzhuvajriia

Kacper Kiełb

Miłosz Jaworski

Dawid Zarański

Patrycja Wysocka

Sylwia Zwolińska

Nikodem Moczadło

Mikołaj Mol

Daniel Puzio

Bianka Kulczyńska

Adam Zakęs


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.