Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie”

XXVI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Wybór laureatów był bardzo trudny ponieważ otrzymaliśmy ponad 2500 prac.
Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowaliśmy dyplomy i podziękowania dla ich opiekunów.

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Justyna Pociecha
opiekun: Klaudia Wideł
Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej, w Kłodnem
1Jakub Gwiaździński
opiekun: Beata Żukowska
Publiczne Przedszkole, Bartniki
2Magdalena Herta
opiekun: Iwona Bobrowska
Przedszkole samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka, Wejherowo
2Karolina Bach
opiekun: Katarzyna Dudek-Wiśniewska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły, Zaborów
3Karol Wachowicz
opiekun: Anna Wachowicz
Przedszkole Samorządowe, Szczebrzeszyn
3Inga Szyfter
opiekun: Agnieszka Andrzejewska
PP nr 9 z OI, Nowa Sól
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maja Sobczyk
opiekun: Justyna Majda
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Janusza Korczaka, Laskowa
Dominika Fudalej
opiekun: Karolina Masło
Publiczne Przedszkole, Wola Radłowska
Paulina Karasiewicz
opiekun: Martyna Pasternak
Przedszkole Pod Dębem, Koszęcin
Anna Kocisz
opiekun: Ewelina Krupińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Maltańskich, Bartoszyce
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Wiktor Kalina
opiekun: Jolanta Grzesiak
Szkoła Podstawowa 48 im. Ludwiki Wawrzyńskiej, Biskupice Zabaryczne
1Mateusz Skop
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Adama Mickiewicza, Jarosław
2Milena Kuszka
opiekun: Urszula Kamińska
2Jan Przybyła
opiekun: Ala Petkov
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
3Julia Iwasieczko
opiekun: Lucyna Kostecka
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Bytnara "Rudego", Mielec
3Maciej Niemczyk
opiekun: Maja Borowiec
Zespół Szkół Specjalnych nr 8 im. Janusza Korczaka, Mysłowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Arkadisz Gierczak
Amelia Kania
Igor Michałowski
Bartłomiej Kos
Jan Banasik

opiekun: Angelika Matynia
Szkoła Podstawowa w Gowarczowie
Marta Pabich
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
Mariusz Hawryła
opiekun: Justyna Zubek
Szkoła Podstawowa im. H. Marusarzówny, Ząb
Franciszek Gawęcki
opiekun: Beata Skóra
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica, Piastów
Adrian Dudziak
opiekun: Alicja Banat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta, Pasierbiec



Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1 2 ... 4 5

Maja Tymińska

Laura Bączyk

Szymon Ułomek

Marta Hoffmann

Łucja Bielawna

Kamil Chudy

Damian Grabowski

Maja Skatuła

Oskar Bański

Anna Złoch

Jakub Piwowarczyk

Mateusz Łoś

Piotr Orszewski

Patrycja Chlipała

Szymon Mazur

Dominika Szczepańska

Wiktor Mazur

Karol Klocek

Dominik Sobczak

Zuzanna Mikulska

Patryk Sułek

Igor Jędroszka

Paweł Rycerski

Jordan Huczko

Jordan Huczko

Patryk Ciuleja

Jakub Dybaś

Patryk Kozioł

Klaudia Kopeć

Karolina Jarocka

Michał Kukucz

Kacper Baran-Drzazga

Aleksandra Dąbrowska

Patryk Lewandowski

Zuzia Kempska

Mateusz Janczukowicz

Rafał Pipczyński

Wiktoria Wehner

Mikołaj Nowicki

Damian Adwentowicz
1 2 ... 4 5


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.