Produkty Komlogo

Przegląd Logopedyczno-Pedagogiczno-Psychologiczny
lpp

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania artykułów do czwartego numeru czasopisma „Przegląd Logopedyczno-Pedagogiczno-Psychologiczny”.

Na artykuły czekamy do 20 września.

Przegląd Logopedyczno-Pedagogiczno-Psychologiczny
lpp

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania artykułów do czwartego numeru czasopisma „Przegląd Logopedyczno-Pedagogiczno-Psychologiczny”.

Na artykuły czekamy do 20 września.

SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona historyjka obrazkowa”

XXV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona historyjka obrazkowa”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Paweł Kaźmierczak
opiekun: Agata Kaźmierczak
Niepubliczne Przedszkole, Sobótka
1Stanisław Teper
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW, Żyrardów
2Natalia Czosnek
opiekunowie: Klaudia Padoł, Anna Bromilska
Przedszkole Publiczne nr 3, Tarnów
2Bartosz Czajkowski
opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Długobórz
3Mateusz Jędruszczak
opiekun: Ada Wróblewska
Niepubliczne Przedszkole Akademia Juniora, Chełm
3Anna Wasiłowska
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Oliwia Dudziak
Maja Kiziak
Amelia Kubiak
Weronika Kuźniak
Patrycja Musielak
Lena Tyszkiewicz
Dominika Woźniak

opiekun: Katarzyna Bielecka
Przedszkole Publiczne Happy Days, Leszno
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Hubert Kazikowski
opiekun: Barbara Teska
Oddział Przedszkolny , Drawski Młyn
Jakub Olszewski
opiekun: Katarzyna Szolginia
Szkoła Podstawowa, Filia Czersk Świecki im. Adama Mickiewicza, Czersk Świecki
Jagoda Rumińska
opiekun: Olga Jakoniuk
Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole", Warszawa
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Bartłomiej Dziedzic
opiekun: Renata Stefaniak-Żuraw
Publiczna Szkoła Podstawowa, Wiązownica Duża
1Maja Tymińska
opiekun: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Długobórz
2Hubert Tymoszuk
Julia Stefańczuk
Patrycja Mazur

opiekun: Andżelika Żuk
Publiczna Szkoła Podstawowa, Tuliłów
2Marcin Fila
opiekun: Edyta Gołębiowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy, Rudnik nad Sanem
Mateusz Jakub Jabłkowski
opiekun: Joanna Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, w Warszawie
3Nicolaus Gil
opiekun: Joanna Stasik
Szkoła Podstawowa nr 22, Kraków
3Kacper Korcz
opiekun: Joanna Kozłowska
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, w Warszawie
Dominik Szpitalak
opiekun: Anita Krzyżaniak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola, Stawiszyn
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Michał Sammler
opiekun: Anita Krzyżaniak
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola, Stawiszyn
Kamil Słowik
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Kacper Czapla
opiekun: Renata Stefaniak-Żuraw
Publiczna Szkoła Podstawowa , Wiązownica Duża
Mikołaj Choliński
opiekun: Marzena Polinkiewicz
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Natalia Kleszczewska
opiekunowie: Marta Maluska-Musialik, Agata Słotwińska
Szkoła Podstawowa nr 48, Częstochowa
Remik Duszeńko
opiekun: Sylwia Duszeńko
Norbert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW, Żyrardów



Kategoria I – dzieci od 4 do 6 lat
1 2 3 4

Hanna Kraśniewska

Oscar Rydzewski

Zuzanna Rychlińska

Mateusz Jędruszczak

Irena Głowińska

Wiktoria Landowska

Anna Gebhardt

Paweł Kaźmierczak

Hubert Kazikowski

Jolanta Łukasik

Karol Brzeziński

Beata Stawarczyk

Wiktoria Czajkowska

Patryk Kuciński

Lena Woźniak

Amelia Skowrońska

Anna Witkowska

Maja Kasiuba

Wiktor Mrozek

Laura Lorych

Nikola Jarzębińska

Wiktoria Leman

Tobiasz Kujawa

Zofia Woźna

Gabriel Pieńkosz

Martyna Białecka

Mateusz Choszcz

Filip Zelewski

Amadeusz Jaworski

Joanna Zawadzka

Hanna Wrzesińska

Joanna Wardulińska

Patryk Pernak

Matylda Woźniacka

Hubert Kołodziejczak

Agata Grzechnik

Gabriela Archacka

Oliwier Giera

Maja Turzyńska

Wiktoria Balcer
1 2 3 4


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.