SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1 2 3

Jakub Jańczak
0
GŁOSÓW

Milan Kozłowicz
0
GŁOSÓW

Kacper Osuch
0
GŁOSÓW

Szymon Rzońca
0
GŁOSÓW

Bartosz Jezierski
0
GŁOSÓW

Olga Nalezińska
0
GŁOSÓW

Kacper Śliwka
0
GŁOSÓW

Szymon Kowalski
0
GŁOSÓW

Kinga Piotrowska
0
GŁOSÓW

Alicja Turkiewicz
0
GŁOSÓW

Krystian Bania
0
GŁOSÓW

Igor Wilk
0
GŁOSÓW

Agnieszka Rosicka
0
GŁOSÓW

Jakub Dybaś
0
GŁOSÓW

Stanisław Teper
0
GŁOSÓW

Piotr Siwiec
0
GŁOSÓW

Michał Walczak
0
GŁOSÓW

Zosia Kobacka
0
GŁOSÓW

Mikołaj Piekarniak
0
GŁOSÓW

Mikołaj Paszkiewicz
0
GŁOSÓW

Oskar Taracha
0
GŁOSÓW

Jarosław Słupecki
0
GŁOSÓW

Bartosz Guzik
0
GŁOSÓW

Karolina Chudon
0
GŁOSÓW

Maja Bernacisko
0
GŁOSÓW

Kacper Tuszyński
0
GŁOSÓW

Adam Kaźmierczak
0
GŁOSÓW

Michał Kowalski
0
GŁOSÓW

Roxana Trojańczyk
0
GŁOSÓW

Kinga Kryńska
0
GŁOSÓW

Filip Nockowski
0
GŁOSÓW

Maksymilian Sobociński
0
GŁOSÓW

Szymon Bielawa
0
GŁOSÓW

Marysia Dudek
0
GŁOSÓW

Weronika Binkul
0
GŁOSÓW

Wiktor Głowacz
0
GŁOSÓW

Natalia Szczęsna
0
GŁOSÓW

Wojciech Kisielewski
0
GŁOSÓW

Adam Starczynowski
0
GŁOSÓW

Filip Dunaj
0
GŁOSÓW
1 2 3


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.