SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria III – dzieci od 7 do 9 lat
1 2 ... 36 37

Maria Szymańska
1
1015
GŁOSÓW

Martyna Wojciechowska
2
707
GŁOSÓW

Wiktoria Zbańska
3
686
GŁOSÓW

Bruno Błaszkiewicz
4
685
GŁOSÓW

Michał Machajewski
5
487
GŁOSÓW

Julia Szczuka
6
371
GŁOSÓW

Igor Stachowski
7
271
GŁOSÓW

Andżelika Ewa Dudkiewicz
8
252
GŁOSY

Daniel Kołsut
9
239
GŁOSÓW

Julian Kubiak
10
226
GŁOSÓW

Karolina Kozłowska
11
204
GŁOSY

Nicoletta Tona
12
171
GŁOSÓW

Szymon Bąk
13
111
GŁOSÓW

Antoni Michalak
14
95
GŁOSÓW

Bartosz Kurek
15
94
GŁOSY

Oliwia Jaworska
16
83
GŁOSY

Kamil Barteczka
17
80
GŁOSÓW

Magdalena Fałczyńska
18
79
GŁOSÓW

Amelia Rauch
19
78
GŁOSÓW

Wiktor Rosiewicz
20
74
GŁOSY

Olivier Paszkowski
21
69
GŁOSÓW

Kinga Paszkowska
22
68
GŁOSÓW

Sandra Drobnik
23
67
GŁOSÓW

Julia Szloser
24
64
GŁOSY

Zuzanna Wituszyńska Wituszyńska
25
59
GŁOSÓW

Janek Pawlicki
26
57
GŁOSÓW

Aleksandra Grzebienik
27
56
GŁOSÓW

Aleksander Szulakiewicz
28
48
GŁOSÓW

Aniela Pysik
29
46
GŁOSÓW

Natalia Stawicka
30
45
GŁOSÓW

Zuzanna Smoleń
31
43
GŁOSY

Julia Jonko
32
40
GŁOSÓW

Oliwia Zaklika-Panowicz
32
40
GŁOSÓW

Wiktoria Krawacka
33
38
GŁOSÓW

Lena Wojcieszczuk
34
36
GŁOSÓW

Urszula Maciejewska
34
36
GŁOSÓW

Hanna Witkiewicz
34
36
GŁOSÓW

Nikola Ściańska
35
35
GŁOSÓW

Maja Markowska
36
34
GŁOSY

Nikola Grund
37
33
GŁOSY
1 2 ... 36 37


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie