Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1 2 3

Dawid Ćwirko
1
65
GŁOSÓW

Bartosz Czajkowski
2
40
GŁOSÓW

Sylwia Stańczuk
3
26
GŁOSÓW

Nikodem Moczadło
4
6
GŁOSÓW

Michał Gwiaździński
5
4
GŁOSY

Anna Myszka
6
2
GŁOSY

Jakub Olszewski
7
1
GŁOS

Tadeusz Gumiela
7
1
GŁOS

Krzysztof Siedlecki
7
1
GŁOS

Leon Ratajczak
7
1
GŁOS

Mikołaj Mol
7
1
GŁOS

Szymon Puła
7
1
GŁOS

Róża Kalata
7
1
GŁOS

Kacper Kochanowski
7
1
GŁOS

Krystian Kamiński
7
1
GŁOS

Julia Jaska
Mikołaj Kierski
7
1
GŁOS

Michalina Chudy
0
GŁOSÓW

Agata Kois
0
GŁOSÓW

Maja Wojtczak
0
GŁOSÓW

Wojciech Sosnowski
0
GŁOSÓW

Michał Gwiaździński
0
GŁOSÓW

Franciszek Izdebski
0
GŁOSÓW

Jagoda Noszczyńska
0
GŁOSÓW

Maciej Kiersnowski
0
GŁOSÓW

Alan Niełacny
0
GŁOSÓW

Rosalia Świątek-Brzezińska
0
GŁOSÓW

Mateusz Jasik
0
GŁOSÓW

Karol Gil
0
GŁOSÓW

Maciej Kanigowski
0
GŁOSÓW

Korneliusz Jaworski
0
GŁOSÓW

Mikołaj Szachowicz
0
GŁOSÓW

Miłosz Maleszka
0
GŁOSÓW

Mateusz Kwiecień
0
GŁOSÓW

Aleks Łobaty
0
GŁOSÓW

Krzysztof Faliszewski
0
GŁOSÓW

Wiktoria Bator
0
GŁOSÓW

Michał Tomasiuk
0
GŁOSÓW

Przemek Chmielewski
0
GŁOSÓW

Michał Skubich
0
GŁOSÓW

Patrycja Wojtyra
0
GŁOSÓW
1 2 3


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.