SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”

Plebiscyt trwa do: 16.01.2017


XXIV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Pyszności z koszyczka babuni”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Kuba Borsow-Rybicki
opiekun: Ewa Szatkowska
Przedszkole Publiczne, w Józefowie
1MICHAŁ GWIAŹDZIŃSKI
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
SOSW im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
2Zuzanna Oprządek
opiekun: Iwona Kubój
Samorządowe Przedszkole w Ruchnie
2Krystian Bania
opiekun: Ewa Mączka
Zespół Szkół nr 11 im. Jana Kaczmarka, Wrocław
3Klaudia Wojtyś
opiekun: Izabela Kamińska-Strzechowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Rawa Mazowiecka
3Krzysztof Siedlecki
opiekun: Małgorzata Kobus
OREW im. Jana Pawła II, Nidzica
Wyróżnienia:
Natalia Żelek
opiekun: Barbara Kowalska
Przedszkole, Czacz
Jan Damętko
opiekun: Anna Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Łochów
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Oliwia Mrowiec
opiekunowie: Elżbieta Łaźnia, Dorota Długajczyk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej, Jaworzno
1Oliwia Kieszkowska
opiekun: Sylwia Dudek
2Martyna Daniszewska
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
2Sandra Leszczyńska
opiekun: Sylwia Dudek
3Maciej Borowski
opiekun: Ewelina Jasina-Studzińska
Zespół Szkół nr 1, w Kraśniczynie
3Gabriela Augustyn
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Wyróżnienia:
Patrycja Smagalska
opiekun: Anna Michalska
, Nebrowo Wielkie
Maria Szymańska
opiekun: Anna Foryt
Szkoła Podstawowa, Książnice


Plebiscyt trwa do: 16.01.2017
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria I – dzieci od 4 do 6 lat
1 2 ... 30 31

Amelia Miarkowska
1
1614
GŁOSÓW

Lilianna Grabowska
2
1439
GŁOSÓW

Kamil Redisz
3
564
GŁOSY

Natalia Żelek
4
365
GŁOSÓW

Zuzanna Sordyl
5
354
GŁOSY

Klaudia Gliniecka
6
260
GŁOSÓW

Antonina Kmita
7
194
GŁOSY

Jan Grzywacz
8
168
GŁOSÓW

Wiktor Jandura
9
164
GŁOSY

Kaja Rudzińska
10
161
GŁOSÓW

Jakub Pyziak
11
156
GŁOSÓW

Remigiusz Reclaf
12
141
GŁOSÓW

Franciszek Szlasa
13
133
GŁOSY

Maja Skowrońska
14
126
GŁOSÓW

Emilia Bluszcz
15
117
GŁOSÓW

Nikola Hojka
16
116
GŁOSÓW

Sonia Krubnik
17
111
GŁOSÓW

Wiktoria Jaworska
18
81
GŁOSÓW

Ewelina Jaster
19
73
GŁOSY

Miłosz Bona
20
60
GŁOSÓW

Wiktoria Bona
21
59
GŁOSÓW

Martyna Samol
22
43
GŁOSY

Nikodem Kubień
23
42
GŁOSY

Hanna Piórecka
24
41
GŁOSÓW

Zuzia Sroka
25
39
GŁOSÓW

Wiktoria Nadolska
26
38
GŁOSÓW

Magdalena Walewander
26
38
GŁOSÓW

Mikołaj Sajnaga
27
37
GŁOSÓW

Dominika Paśko
27
37
GŁOSÓW

Stefania Pawlak
28
35
GŁOSÓW

Patryk Brandys
29
34
GŁOSY

Paulina Ryguła
30
29
GŁOSÓW

Marek Puzowski
31
28
GŁOSÓW

Marlena Kosińska
31
28
GŁOSÓW

Aleksandra Domańska
31
28
GŁOSÓW

Lena Stefunyn
32
22
GŁOSY

Wojciech Bogacki
33
21
GŁOSÓW

Hanna Kuboszek
33
21
GŁOSÓW

Patryk Adamowicz
34
19
GŁOSÓW

Michał Puchała
35
18
GŁOSÓW
1 2 ... 30 31


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie