SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”

Plebiscyt trwa do: 24.06.2016


XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 3 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 6 lat
1Martyna Przymirska
opiekun: Wioletta Babińska
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Mały Europejczyk, Chalin
1Weronika Madecka
opiekun: Grażyna Szewczyk
Michał Kuc
opiekun: Monika Gomuła
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego, Radom
2Nikola Hilla
opiekun: Gabriela Malek
Zespół Szkół i Przedszkola, Strzebielino
2Klaudia Wojtkowiak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
3Michał Święcki
opiekun: Małgorzata Szeszel
Przedszkole Niepubliczne nr 8 „Bajka”, Białystok
Anna Zarzycka
opiekun: Anna Paulina Rutkowska
Przedszkole Samorządowe, Stara Wieś
3Dawid Czarnecki
opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole, Siedlisko
Nadia Szczęśniak
opiekun: Beata Wieczorek
Przedszkole nr 174, Warszawa
Wyróżnienia:
Franciszek Stemski
opiekun: Róża Gutowska-Kacik
Przedszkole nr 22 Wesołego Misia, Gdynia
Michał Goleman
opiekun: Dorota Wieczorek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Monika Gracz
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Królowej, Klęczany
Gabriela Zorska
opiekun: Marzena Malinowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
2Mateusz Wojciechowski
opiekun: Alicja Rochowiak
Szkoła Podstawowa Integracyjna, Inowrocław
2Bartosz Sosiński
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
3Julia Chajewska
opiekun: Aleksandra Kubińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka, Mława
Maria Pawlik
opiekun: Magdalena Hordjewicz
Szkoła Podst. z Oddz. Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego, Biała Podlaska
Wiktoria Leszczyńska
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
3Martyna Dworniczak
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
Michał Smoliński
opiekun: Beata Szydłowska
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego, Otwock
Wyróżnienia:
Paulina Duchnowska
opiekunowie: Mariola Sandach, Ewa Bludnik
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego, Szemud
Pola Kieszek
opiekun: Małgorzata Paśniczek
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, Warszawa
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Klaudia Adamarek
opiekun: Daria Nowakowska
Szkoła Podstawowa, Parlin
1Mateusz Juchnik
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
2Oskar Żubrowski
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
2Julia Biernacka
opiekun: Renata Czarnota
Zespół Szkół Specjalnych, Olkusz
3Miłosz Michalak
opiekunowie: Joanna Żabińska-Koster, Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi, Oświęcim
3Marcin Ziętara
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:
Franciszek Selke
opiekun: Lidia Kollek-Wittbrodt
Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G. K. Kańskiego, Chłapowo


Plebiscyt trwa do: 24.06.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria I – dzieci od 3 do 6 lat
1 2 ... 11 12 13

Michał Bednarczuk
0
GŁOSÓW

Gabriela Niedziółka
0
GŁOSÓW

Jakub Wiśniewski
0
GŁOSÓW

Piotr Stankiewicz
0
GŁOSÓW

Aleks Batkowski
0
GŁOSÓW

Lena Eberle
0
GŁOSÓW

Kinga Kardasińska
0
GŁOSÓW

Nikola Sadurska
0
GŁOSÓW

Adrian Żmudowski
0
GŁOSÓW

Krzysztof Lisowski
0
GŁOSÓW

Mikołaj Zarzycki
0
GŁOSÓW

Gabrysia Radzikowska
0
GŁOSÓW

Julia Filipowicz
0
GŁOSÓW

Wiktoria Wójcik
0
GŁOSÓW

Małgorzata Jankowiak
0
GŁOSÓW

Wiktor Więcław
0
GŁOSÓW

Antonina Zofia Ksobiak
0
GŁOSÓW

Jan Bażega
0
GŁOSÓW

Aleksandra Kilarska
0
GŁOSÓW

Franciszek Myśliwiec
0
GŁOSÓW

Adam Kilarski
0
GŁOSÓW

Dominik Litwin
0
GŁOSÓW

Hubert Krzyżewski
0
GŁOSÓW

Justyna Zawiślak
0
GŁOSÓW

Michał Zgliczyński
0
GŁOSÓW

Aleksandra Ratajska
0
GŁOSÓW

Nadia Szczęśniak
0
GŁOSÓW

Bartosz Mączkowski
0
GŁOSÓW

Daria Bobowska
0
GŁOSÓW

Zuzanna Bzura
0
GŁOSÓW

Ada Paśniczek
0
GŁOSÓW

Wojciech Jędrzejewski
0
GŁOSÓW

Bartosz Gniełka
0
GŁOSÓW

Gabriela Lisiak
0
GŁOSÓW

Piotr Smyk
0
GŁOSÓW

Karina Kopka
0
GŁOSÓW

Antoś Ochmański
0
GŁOSÓW

Małgosia Przybysz
0
GŁOSÓW

Krystian Zaręba
0
GŁOSÓW

Kornnelka Świątkowska
0
GŁOSÓW
1 2 ... 11 12 13


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.





fundusze europejskie