Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

    Konkursy >> XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”

Plebiscyt trwa do: 24.06.2016


XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 3 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 6 lat
1Martyna Przymirska
opiekun: Wioletta Babińska
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Mały Europejczyk, Chalin
1Weronika Madecka
opiekun: Grażyna Szewczyk
Michał Kuc
opiekun: Monika Gomuła
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego, Radom
2Nikola Hilla
opiekun: Gabriela Malek
Zespół Szkół i Przedszkola, Strzebielino
2Klaudia Wojtkowiak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
3Michał Święcki
opiekun: Małgorzata Szeszel
Przedszkole Niepubliczne nr 8 „Bajka”, Białystok
Anna Zarzycka
opiekun: Anna Paulina Rutkowska
Przedszkole Samorządowe, Stara Wieś
3Dawid Czarnecki
opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole, Siedlisko
Nadia Szczęśniak
opiekun: Beata Wieczorek
Przedszkole nr 174, Warszawa
Wyróżnienia:
Franciszek Stemski
opiekun: Róża Gutowska-Kacik
Przedszkole nr 22 Wesołego Misia, Gdynia
Michał Goleman
opiekun: Dorota Wieczorek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Monika Gracz
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Królowej, Klęczany
Gabriela Zorska
opiekun: Marzena Malinowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
2Mateusz Wojciechowski
opiekun: Alicja Rochowiak
Szkoła Podstawowa Integracyjna, Inowrocław
2Bartosz Sosiński
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
3Julia Chajewska
opiekun: Aleksandra Kubińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka, Mława
Maria Pawlik
opiekun: Magdalena Hordjewicz
Szkoła Podst. z Oddz. Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego, Biała Podlaska
Wiktoria Leszczyńska
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
3Martyna Dworniczak
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
Michał Smoliński
opiekun: Beata Szydłowska
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego, Otwock
Wyróżnienia:
Paulina Duchnowska
opiekunowie: Mariola Sandach, Ewa Bludnik
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego, Szemud
Pola Kieszek
opiekun: Małgorzata Paśniczek
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, Warszawa
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Klaudia Adamarek
opiekun: Daria Nowakowska
Szkoła Podstawowa, Parlin
1Mateusz Juchnik
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
2Oskar Żubrowski
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
2Julia Biernacka
opiekun: Renata Czarnota
Zespół Szkół Specjalnych, Olkusz
3Miłosz Michalak
opiekunowie: Joanna Żabińska-Koster, Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi, Oświęcim
3Marcin Ziętara
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:
Franciszek Selke
opiekun: Lidia Kollek-Wittbrodt
Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G. K. Kańskiego, Chłapowo


Plebiscyt trwa do: 24.06.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria II - dzieci niepełnosprawne od 3 do 6 lat

Karolina Grzonka
1
170
GŁOSÓW

Filip Beker
2
21
GŁOSÓW

Sylwia Stańczuk
3
5
GŁOSÓW

Bartosz Czajkowski
4
2
GŁOSY

Mateusz Lew-Kiedrowski
5
1
GŁOS

Antonina Nosowska
5
1
GŁOS

Franciszek Izdebski
5
1
GŁOS

Szymon Paluch
5
1
GŁOS

Kacper Baumann
5
1
GŁOS

Julia Szubińska
5
1
GŁOS

Maja Skowron
5
1
GŁOS

Martyna Centkowska
5
1
GŁOS

Afan Omanić
5
1
GŁOS

Mateusz Skibiński
5
1
GŁOS

Łukasz Bodek
5
1
GŁOS

Maciej Staszak
5
1
GŁOS

Bartosz Guzik
5
1
GŁOS

Oskar Taracha
5
1
GŁOS

Tola Szajdak
5
1
GŁOS

Adam Kaźmierczak
5
1
GŁOS

Filip Nockowski
5
1
GŁOS

Kinga Kryńska
5
1
GŁOS

Piotr Siwiec
5
1
GŁOS

Mikołaj Paszkiewicz
5
1
GŁOS

Gabriela Tomasik
5
1
GŁOS

Michał Kowalski
5
1
GŁOS

Jarosław Słupecki
5
1
GŁOS

Mikołaj Piekarniak
5
1
GŁOS

Michał Walczak
5
1
GŁOS

Julia Dąbrowska
5
1
GŁOS

Kacper Piątkowski
5
1
GŁOS

Martyna Centkowska
5
1
GŁOS

Roxana Trojańczyk
5
1
GŁOS

Michał Szudy
5
1
GŁOS

Szymon Puła
5
1
GŁOS

Mikołaj Mol
5
1
GŁOS

Jakub Dybaś
5
1
GŁOS

Filip Siara
5
1
GŁOS

Maksymilian Szewczyk
5
1
GŁOS

Edward Gocałek
5
1
GŁOS


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.