SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”

Plebiscyt trwa do: 03.04.2016


XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Dnia 5 stycznia 2016 roku w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej oraz wyłonienie laureatów XXII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Piotruś Pan”.

Komisja Konkursowa w składzie:

  • Aneta Buczkowska – dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 w Kołobrzegu,
  • Lidia Michalczyk – przewodnicząca Rady Rodziców,
  • Alina Kornak – psycholog, oligofrenopedagog,
  • Iwona Linkiewicz – oligofrenopedagog,
  • Angelika Nowak – neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej,
wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 2,5 do 4 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 2,5 do 4 lat
1Sara Andrzejczak
opiekun: Marlena Andrzejczak
1Hania Lisowska
Miłosz Kalinowski
Marcel Skoneczny

opiekun: Magda Zienkiewicz
Integracyjne Przedszkole nr 4, Bartoszyce
2Amelia Urbankowska
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Samorządowe Przedszkole nr 1, Łochowie
2Konrad Badowski
opiekun: Aleksandra Rychcik
Niepubliczne Przedszkole nr 2 Sezamkowe, Bydgoszcz
3Szymon Walczyk
opiekun: Izabela Kamińska-Walczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Masłów
3Karolina Nowak
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
Wyróżnienia:
Martyna Błaszczak
Zofia Bochra
Aleksandra Bogdajewicz
Sonia Bors
Ignacy Gołębiowski
Barbara Krajewska
Zuzanna Krzywicka
Natalia Myszka

opiekunowie: Aneta Manelska, Małgorzata Szałaj
Miejskie Przedszkole 250 „Akwarelka”, Warszawa
Kategoria III
dzieci od 5 do 7 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 5 do 7 lat
1Oskar Uptas
opiekun: Katarzyna Pieńczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Tomaszów Mazowiecki
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół, Klęczany
2Wojciech Ampulski
opiekun: Karolina Gurzyńska
Zespół Szkół nr 36, w Bydgoszczy
2Laura Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Emilia Szpak
opiekun: Wiesława Zachara
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów
Kinga Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Amelia Chaber
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole Koralik, Sochaczew
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maria Węgrzyn
opiekunowie: Dorota Sykuła, Joanna Wrzołek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, Słupsk
Mateusz Rzentkowski
opiekun: Anna Pawluczuk
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Kamil Gęślak
opiekunowie: Małgorzata Bielska, Ewa Bohacz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!



Plebiscyt trwa do: 03.04.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria III – dzieci od 5 do 7 lat
1 2 3 ... 9 10

Filip Grzeńkowski
20
1
GŁOS

Bartłomiej Dampc
20
1
GŁOS

Bartłomiej Wdowczyk
20
1
GŁOS

Paweł Zdrojewski
20
1
GŁOS

Roksana Dąbrowska
20
1
GŁOS

Amelia Fent
20
1
GŁOS

Karina Stencel
20
1
GŁOS

Szymon Woźniak
20
1
GŁOS

Łukasz Jażdżewski
20
1
GŁOS

Maja Szczechowicz
20
1
GŁOS

Kacper Majewski
20
1
GŁOS

Suzanna Hormańska
20
1
GŁOS

Maciej Stryjek
20
1
GŁOS

Gabrysia Rudniak
0
GŁOSÓW

Amelia Skowrońska
0
GŁOSÓW

Marcel Czeryba
0
GŁOSÓW

Dawid Lis
0
GŁOSÓW

Eryk Jeruzel
0
GŁOSÓW

Andrzej Demut
0
GŁOSÓW

Milena Rojda
0
GŁOSÓW

Dawid Staniewski
0
GŁOSÓW

Dawid Mikulski
0
GŁOSÓW

Ksawery Jacyniak
0
GŁOSÓW

Jakub Skarżyński
0
GŁOSÓW

Kacper Dąbrowski
0
GŁOSÓW

Franciszek Izdebski
0
GŁOSÓW

Antoni Łoza
0
GŁOSÓW

Robert Gajewski
0
GŁOSÓW

Dawid Szymański
0
GŁOSÓW

Maksymilian Gliński
0
GŁOSÓW

Sebastian Mazur
0
GŁOSÓW

Dominik Jagielnicki
0
GŁOSÓW

Maja Ceglarz
0
GŁOSÓW

Oliwia Czerwińska
0
GŁOSÓW

Filip Kowalczyk
Bruno Stromski
Wiktor Dybek
0
GŁOSÓW

Emilia Szczepańska
0
GŁOSÓW

Martyna Przymirska
0
GŁOSÓW

Dawid Szynert
0
GŁOSÓW

Paweł Kozłowski
0
GŁOSÓW

Dominik Podbielski
0
GŁOSÓW
1 2 3 ... 9 10


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.