Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”

Plebiscyt trwa do: 03.04.2016


XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Dnia 5 stycznia 2016 roku w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej oraz wyłonienie laureatów XXII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Piotruś Pan”.

Komisja Konkursowa w składzie:

  • Aneta Buczkowska – dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 w Kołobrzegu,
  • Lidia Michalczyk – przewodnicząca Rady Rodziców,
  • Alina Kornak – psycholog, oligofrenopedagog,
  • Iwona Linkiewicz – oligofrenopedagog,
  • Angelika Nowak – neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej,
wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 2,5 do 4 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 2,5 do 4 lat
1Sara Andrzejczak
opiekun: Marlena Andrzejczak
1Hania Lisowska
Miłosz Kalinowski
Marcel Skoneczny

opiekun: Magda Zienkiewicz
Integracyjne Przedszkole nr 4, Bartoszyce
2Amelia Urbankowska
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Samorządowe Przedszkole nr 1, Łochowie
2Konrad Badowski
opiekun: Aleksandra Rychcik
Niepubliczne Przedszkole nr 2 Sezamkowe, Bydgoszcz
3Szymon Walczyk
opiekun: Izabela Kamińska-Walczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Masłów
3Karolina Nowak
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
Wyróżnienia:
Martyna Błaszczak
Zofia Bochra
Aleksandra Bogdajewicz
Sonia Bors
Ignacy Gołębiowski
Barbara Krajewska
Zuzanna Krzywicka
Natalia Myszka

opiekunowie: Aneta Manelska, Małgorzata Szałaj
Miejskie Przedszkole 250 „Akwarelka”, Warszawa
Kategoria III
dzieci od 5 do 7 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 5 do 7 lat
1Oskar Uptas
opiekun: Katarzyna Pieńczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Tomaszów Mazowiecki
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół, Klęczany
2Wojciech Ampulski
opiekun: Karolina Gurzyńska
Zespół Szkół nr 36, w Bydgoszczy
2Laura Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Emilia Szpak
opiekun: Wiesława Zachara
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów
Kinga Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Amelia Chaber
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole Koralik, Sochaczew
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maria Węgrzyn
opiekunowie: Dorota Sykuła, Joanna Wrzołek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, Słupsk
Mateusz Rzentkowski
opiekun: Anna Pawluczuk
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Kamil Gęślak
opiekunowie: Małgorzata Bielska, Ewa Bohacz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!



Plebiscyt trwa do: 03.04.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria IV – dzieci niepełnosprawne od 5 do 7 lat
1 2 3

Amelia Chaber
1
209
GŁOSÓW

Klaudia Gadomska
2
196
GŁOSÓW

Gabriela Czerko
3
178
GŁOSÓW

Oliwier Przybyłowicz
4
47
GŁOSÓW

Maja Chmielewska
4
47
GŁOSÓW

Alan Pradun
5
5
GŁOSÓW

Nadia Walter
5
5
GŁOSÓW

Teresa Kwidzińska
6
4
GŁOSY

Michał Skiba
7
1
GŁOS

Jakub Oźmina
7
1
GŁOS

Filip Kamiński
7
1
GŁOS

Adam Kaźmierczak
7
1
GŁOS

Dominik Sobczak
0
GŁOSÓW

Piotr Orszewski
0
GŁOSÓW

Szymon Mazur
0
GŁOSÓW

Wiktor Mazur
0
GŁOSÓW

Daria Gajda
0
GŁOSÓW

Łukasz Janicki
0
GŁOSÓW

Kacper Pianka
0
GŁOSÓW

Alex Michalik
0
GŁOSÓW

Mateusz Lew-Kiedrowski
0
GŁOSÓW

Nikodem Handermander
0
GŁOSÓW

Martyna Centkowska
0
GŁOSÓW

Dawid Malinkiewicz
0
GŁOSÓW

Gabriela Tomasik
0
GŁOSÓW

Jarosław Słupecki
0
GŁOSÓW

Tola Szajdak
0
GŁOSÓW

Paweł Bielecki
0
GŁOSÓW

Norbert Wolniewicz
0
GŁOSÓW

Bartłomiej Urbaniak
0
GŁOSÓW

Małgorzata Kordacka
0
GŁOSÓW

Filip Florczuk
0
GŁOSÓW

Oskar Taracha
0
GŁOSÓW

Ewa Rogowska
0
GŁOSÓW

Michał Kowalski
0
GŁOSÓW

Oskar Górecki
0
GŁOSÓW

Maciej Gorzkowski
0
GŁOSÓW

Zuzanna Skiba
0
GŁOSÓW

Michał Witczak
0
GŁOSÓW

Jakub Sowa
0
GŁOSÓW
1 2 3


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.