SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
    Konkursy >> XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”

Plebiscyt trwa do: 19.07.2015


XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

 

Regulamin konkursu



Kategoria I
dzieci od 3 do 5 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 5 lat
1Antonina Górska
opiekun: Anna Popiołek
Publiczne Przedszkole Samorządowe "Bajkowa Kraina", Zbiersk
1Kacper Jędrzejczyk
opiekun: Justyna Płonka
Przedszkole Pod Dębem w Koszęcinie
2Aleksander Marczak
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
2Konrad Książek
opiekun: Ewelina Pokusińska
OREW, Mielec
3Natalia Kuca-Warnawin
opiekun: Urszula Tużnik
Przedszkole 89 "Niezapominajka", Warszawa
3Maja Chudy
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa z Oddz.Integracyjnymi nr 11 im. A. Mickiewicza, w Jarosławiu
Wyróżnienia:
Eryk Dobrowolski
Kamil Jasek
Jakub Joniec
Magdalena Kwika
Nikola Łos

opiekunowie: Katarzyna Kostyszyn, Katarzyna Panasińska, Joanna Bardega
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Weronika Wachnik
opiekun: Anna Głos
Przedszkole nr 180, Warszawa
Amelia Brudny
opiekunowie: Karolina Fedzioryna, Kinga Stec
Niepubliczne Przedszkole "Zacisze", Lublin
Agata Sosna
opiekun: Mirosława Gulec
Przedszkole Publiczne, Gorzyce
Kategoria III
dzieci od 6 do 8 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 6 do 8 lat
1Katarzyna Hałat
opiekun: Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa, Piotrowice
1Patryk Filip
opiekun: Marta Trzpis
OREW, Mielec
2Zuzanna Matysiak
opiekun: Justyna Szymkowska
Przedszkole "Bajkowy Świat", Orzechowo
2Michał Rudziński
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
3Natalia Kusiak
opiekun: Anna Walczak
Zespół Szkół nr - im. Tadeusza Kościuszki, Szadek
3Bartek Bąblewski
opiekun: Daria Konopińska
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Lubin
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Czyż
opiekun: Katarzyna Kostyszyn
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Katarzyna Górska
opiekun: Anna Groblicka
OREW, Mielec
Maja Sokołowska
opiekunowie: Edyta Chamarczuk, Małgorzata Stankiewicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego, Białogard
Miłosz Stachów
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Witold Olejarz
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
Julia Bączek
opiekunowie: Aleksandra Siarkowska, Aneta Wojtkowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego, Osięciny
Sada Habieb
opiekun: Urszula Nowakowska
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Aleksandra Kamińskiego, Lublin
Kategoria V
dzieci od 9 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 9 do 12 lat
1Szymon Pelczar
opiekun: Monika Węgrzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Krościenko Wyżne
1Kacper Sikora
opiekun: Paulina Sobierajska
SOSW im. ks.Jana Twardowskiego, Konarzewie
2Hanna Maksymiuk
Aniela Blachura

opiekun: Joanna Kowalczyk
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K.Szymanowskiego, Warszawa
2Hubert Krupa
opiekun: Sylwia Skarbek
OREW, Mielec
3Karolina Szwed
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, w Bukowie Wielkiej
3Jakub Osiński
opiekun: Iwona Karbowiak
Szkoła Podstawowa, Pomierzyn
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Ewa Kondratowicz
opiekun: Dominika Karp
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Lubochnia
Anna Feledyk
opiekun: Monika Wnęk
Alicja Kalińska
opiekun: Agnieszka Kalińska
Sebastian Korczykowski
opiekun: Faustyna Plajstek
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Katarzyna Semeniuk
opiekunowie: Jolanta Wira, Elżbieta Koceń, Teresa Szymańska-Paruszkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Chełm
Nikodem Mucha
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Kamil Rutkowski
opiekun: Monika Smerlińska
Szkoła Podstawowa nr 1, Solec Kujawski


Plebiscyt trwa do: 19.07.2015
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria I – dzieci od 3 do 5 lat
1 2 3 ... 6 7

Agata Brzóska
23
1
GŁOS

Michalina Lipińska
23
1
GŁOS

Amelia Kurek
23
1
GŁOS

Nikodem Kozierkiewicz
23
1
GŁOS

Antonio Ciurar
0
GŁOSÓW

Oliwia Mofina
0
GŁOSÓW

Maja Ceglarz
0
GŁOSÓW

Sebastian Mazur
0
GŁOSÓW

Maja Bober
0
GŁOSÓW

Frida Podborączyńska
0
GŁOSÓW

Klara Wolanowska
0
GŁOSÓW

Maciej Rodziewicz
0
GŁOSÓW

Witold Bębenek
0
GŁOSÓW

Helena Rybicka
0
GŁOSÓW

Olga Lech
0
GŁOSÓW

Dawid Szymański
0
GŁOSÓW

Dominika Ustarbowska
0
GŁOSÓW

Łukasz Kozłowski
0
GŁOSÓW

Magdalena Kowalczyk
0
GŁOSÓW

Wiktoria Malinowska
0
GŁOSÓW

Magdalena Kostarzewska
0
GŁOSÓW

Wiktoria Mroczek
0
GŁOSÓW

Martyna Łukasiak
0
GŁOSÓW

Adam Kędzierski
0
GŁOSÓW

Ilona Kostarzewska
0
GŁOSÓW

Patrycja Mroczek
0
GŁOSÓW

Maria Pernach
0
GŁOSÓW

Magdalena Kowalczyk
0
GŁOSÓW

Adam Kędzierski
0
GŁOSÓW

Gabrysia Pytlak
0
GŁOSÓW

Jagoda Harchut
0
GŁOSÓW

Szymon Helik
0
GŁOSÓW

Maja Chojnacka
0
GŁOSÓW

Natasza Lech
0
GŁOSÓW

Nina Byszewska
0
GŁOSÓW

Adam Butrym
0
GŁOSÓW

Martyna Pijarska
0
GŁOSÓW

Hanna Kukuła
0
GŁOSÓW

Igor Beruś
0
GŁOSÓW

Antoni Cieślewicz
0
GŁOSÓW
1 2 3 ... 6 7


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:





fundusze europejskie