Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”

Plebiscyt trwa do: 19.07.2015


XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczne Ekozwierzaki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

 

Regulamin konkursu



Kategoria I
dzieci od 3 do 5 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 5 lat
1Antonina Górska
opiekun: Anna Popiołek
Publiczne Przedszkole Samorządowe "Bajkowa Kraina", Zbiersk
1Kacper Jędrzejczyk
opiekun: Justyna Płonka
Przedszkole Pod Dębem w Koszęcinie
2Aleksander Marczak
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
2Konrad Książek
opiekun: Ewelina Pokusińska
OREW, Mielec
3Natalia Kuca-Warnawin
opiekun: Urszula Tużnik
Przedszkole 89 "Niezapominajka", Warszawa
3Maja Chudy
opiekun: Izabela Roga
Szkoła Podstawowa z Oddz.Integracyjnymi nr 11 im. A. Mickiewicza, w Jarosławiu
Wyróżnienia:
Eryk Dobrowolski
Kamil Jasek
Jakub Joniec
Magdalena Kwika
Nikola Łos

opiekunowie: Katarzyna Kostyszyn, Katarzyna Panasińska, Joanna Bardega
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Weronika Wachnik
opiekun: Anna Głos
Przedszkole nr 180, Warszawa
Amelia Brudny
opiekunowie: Karolina Fedzioryna, Kinga Stec
Niepubliczne Przedszkole "Zacisze", Lublin
Agata Sosna
opiekun: Mirosława Gulec
Przedszkole Publiczne, Gorzyce
Kategoria III
dzieci od 6 do 8 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 6 do 8 lat
1Katarzyna Hałat
opiekun: Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa, Piotrowice
1Patryk Filip
opiekun: Marta Trzpis
OREW, Mielec
2Zuzanna Matysiak
opiekun: Justyna Szymkowska
Przedszkole "Bajkowy Świat", Orzechowo
2Michał Rudziński
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
3Natalia Kusiak
opiekun: Anna Walczak
Zespół Szkół nr - im. Tadeusza Kościuszki, Szadek
3Bartek Bąblewski
opiekun: Daria Konopińska
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Lubin
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Czyż
opiekun: Katarzyna Kostyszyn
Przedszkole Językowo-Artystyczne Król Maciuś Pierwszy, Tomaszów Lubelski
Katarzyna Górska
opiekun: Anna Groblicka
OREW, Mielec
Maja Sokołowska
opiekunowie: Edyta Chamarczuk, Małgorzata Stankiewicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego, Białogard
Miłosz Stachów
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Witold Olejarz
opiekun: Magdalena Albiniak
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 61 "Pro Futuro", Warszawa
Julia Bączek
opiekunowie: Aleksandra Siarkowska, Aneta Wojtkowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego, Osięciny
Sada Habieb
opiekun: Urszula Nowakowska
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Aleksandra Kamińskiego, Lublin
Kategoria V
dzieci od 9 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 9 do 12 lat
1Szymon Pelczar
opiekun: Monika Węgrzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Krościenko Wyżne
1Kacper Sikora
opiekun: Paulina Sobierajska
SOSW im. ks.Jana Twardowskiego, Konarzewie
2Hanna Maksymiuk
Aniela Blachura

opiekun: Joanna Kowalczyk
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K.Szymanowskiego, Warszawa
2Hubert Krupa
opiekun: Sylwia Skarbek
OREW, Mielec
3Karolina Szwed
opiekun: Ada Wróblewska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, w Bukowie Wielkiej
3Jakub Osiński
opiekun: Iwona Karbowiak
Szkoła Podstawowa, Pomierzyn
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Ewa Kondratowicz
opiekun: Dominika Karp
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Lubochnia
Anna Feledyk
opiekun: Monika Wnęk
Alicja Kalińska
opiekun: Agnieszka Kalińska
Sebastian Korczykowski
opiekun: Faustyna Plajstek
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka, Jasło
Katarzyna Semeniuk
opiekunowie: Jolanta Wira, Elżbieta Koceń, Teresa Szymańska-Paruszkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Chełm
Nikodem Mucha
opiekun: Beata Domagała
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. Jana Brzechwy, Szprotawa
Kamil Rutkowski
opiekun: Monika Smerlińska
Szkoła Podstawowa nr 1, Solec Kujawski


Plebiscyt trwa do: 19.07.2015
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Kategoria III – dzieci od 6 do 8 lat
1 2 ... 23 24

Maja Kopczyńska
1
1200
GŁOSÓW

Zuzanna Olbert
2
1080
GŁOSÓW

Maja Laskowska
3
622
GŁOSY

Nicol Thimm
4
521
GŁOSÓW

Aleksandra Raduchowska
5
307
GŁOSÓW

Katarzyna Machnik
6
263
GŁOSY

Zuzanna Skrzyniarz
7
98
GŁOSÓW

Natalia Rybak
8
96
GŁOSÓW

Jagoda Darłowska
9
62
GŁOSY

Julia Zakrzewska
10
51
GŁOSÓW

Maria Maciejewska
11
49
GŁOSÓW

Julia Chmielewska
12
35
GŁOSÓW

Antoni Jowsa
13
31
GŁOSÓW

Adam Asendy
14
28
GŁOSÓW

Hanna Chmielewska
15
25
GŁOSÓW

Magdalena Śnieżek
16
21
GŁOSÓW

Wojciech Walas
17
18
GŁOSÓW

Krzysztof Walas
17
18
GŁOSÓW

Nikola Wolska
18
16
GŁOSÓW

Kinga Witos
18
16
GŁOSÓW

Norbert Ganczar
18
16
GŁOSÓW

Klaudia Jankowska
18
16
GŁOSÓW

Marcelina Sudoł
18
16
GŁOSÓW

Martyna Bonifrowska
18
16
GŁOSÓW

Kamila Taborska
18
16
GŁOSÓW

Hubert Herman
18
16
GŁOSÓW

Krzysztof Dulowski
19
15
GŁOSÓW

Izabela Zborowska
19
15
GŁOSÓW

Weronika Krasodomska
19
15
GŁOSÓW

Adam Świacki
19
15
GŁOSÓW

Łukasz Tomczak
19
15
GŁOSÓW

Daria Banaszewska
20
10
GŁOSÓW

Anna Juszczyńska
21
7
GŁOSÓW

Katarzyna Warias
21
7
GŁOSÓW

Kinga Światek
22
6
GŁOSÓW

Lena Bernatowicz
22
6
GŁOSÓW

Natasza Wiśniewska
23
4
GŁOSY

Oliwier Bania
23
4
GŁOSY

Katarzyna Boniecka
23
4
GŁOSY

Kacper Wróblewski
24
3
GŁOSY
1 2 ... 23 24


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: