Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty

fundusze europejskie

    Konkursy >> XX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”

XX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (dodawanie uczestników dostępne będzie od 12.01.2015 r.)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Na odwrocie należy umieścić imię prezentowanej postaci.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



Komisja Konkursowa w składzie:

  • Wiesław Mamak - artysta plastyk, technik, informatyk

  • Alina Górszczyk - pedagog, terapeuta, filolog romański

  • Ewa Zelek - logopeda, polonista, oligofrenopedagog

wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Julia Żarów
opiekunowie: Danuta Dziedzic, Marzanna Koterba
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, Przecław
1Maja Chomik
opiekunowie: Ewa Kalita, Wioletta Kosmowska
Przedszkole Miejskie nr 3, Chełm
2Matylda Solecka
opiekun: Aleksandra Harabin
2Michał Siegert
opiekunowie: Joanna Wieczorek, Monika Sobieska, Maria Gilga
Przedszkole Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym "Promyczek", Czerwionka - Leszczyny
3Patrycja Podobińska
opiekun: Stanisława Talar
3Filip Murzyn
opiekun: Jolanta Łukasik
Przedszk. nr 8 przy Zesp. Szkół Specj. 2 im. J. Korczaka, Kraków
Szymon Kosecki
opiekunowie: Barbara Smajdor, Romana Porębska
Zespół Szkół w Chełmcu im. Mikołaja Kopernika, Chełmiec
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Zuzanna Uryga
opiekun: Magdalena Mąka
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka, Laskowa
Karol Kamaj
opiekun: JOANNA CICHOŃ-POGODA
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 94 im. M. Konopnickiej, Pustków
Martyna Banasiak
opiekun: Anna Kacprzak
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Tadeusza Kościuszki, w Ozorkowie
Mikołaj Peda
opiekunowie: Lidia Bogdańska, Agnieszka Brzezińska
Szkoła Podstawowa nr2, Płońsk
Angelika Oleksy
opiekun: Danuta Gucwa
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa
Alina Chupalaeva
opiekunowie: Ewelina Gibowicz, Anna Biryło, Bella Khunkerova
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego, Białystok
Miłosz Król
opiekun: Justyna Golema
Punkt Przedszkolny , Budy Głogowskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1DARIA CZAJKA
opiekunowie: Kinga Roszuk, Justyna Tuderek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka, Gorzyce
1Emilka Jegła
opiekun: Beata Górny
2Aleksandra Robak
opiekun: Ewa Jank -Fidor
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, Lublin
2OLEK MOROZ
opiekun: JOANNA ROGALSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. JÓZEFA WYBICKIEGO, GŁUCHOŁAZY
3KATARZYNA ZAŁUSKA
opiekun: HANNA BORYS
GMINNY OŚRODEK KULTURY W SZEPIETOWIE, SZEPIETOWO
3Marek Martyniuk
opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Kwaśniuk
opiekun: Danuta Grula
Zespół Szkół w Szewni Górnej, Adamów
Marta Pabich
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
Natalia Kusiak
opiekun: Małgorzata Kosacka-Ozygała
Szkoła Podstawowa nr 39 im.Aleksandra Kamińskiego, Lublin
Zuzanna Glaza
opiekunowie: Monika Kulas , Katarzyna Wesołowska - Konefał
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Jana Brzechwy, Czersk
Matylda Rębacz
opiekun: Joanna Solska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Wyszyńskiego, Biłgoraj
Matylda Świerczyńska
opiekun: Paulina Nowaczyk - Pisarska
Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, Serock
Wiktoria Banaś
opiekun: Beata Dergun
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, Przemyśl
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Aleksandra Kruszyńska
opiekun: Dorota Waligóra
Gminny Ośrodek Kultury w, Ustroniu Morskim
1AGNIESZKA WALOSIK
opiekun: KLAUDIA JĘDRZEJCZAK
ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH, RAWA MAZOWIECKA
2Nikola Oziębło
opiekun: Anita Konieczna
Szkoła Podstawowa, Stanin
2Alicja Dubiel
opiekun: Agnieszka Augustyn-Kręcigłowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, DULCZA MAŁA
Maja Szczechura
opiekun: Małgorzata Łukaszewska
Publiczna Szkoła Podstawowa - im.mjra Henryka Sucharskiego, Ostrów Mazowiecka 3
3Kamil Wićko
opiekun: Joanna Dejnaka
Zespół Szkół Specjalnych, w Strzegomiu
3Maja Brzozowiec
opiekun: Dorota Gontarz
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, Lublin
Patrycja Michalik
opiekun: Marta Sobczak-Piętoń
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Krzysztof Rychter
opiekun: Maria Mileniczek
Szkoła Podstawowa Mieczysława Romanowskiego, Józefów
Paulina Deszcz
opiekun: Agata Miodunka
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Pień 41
Maja Nowakowska
opiekun: Emilia Penkala
SIEMACHA Spot Kielce, Kielce
Julia Rachwalska
opiekun: Edyta Błaszczyk
Zespół Szkół Specjalnych nr 6 im. Marii Grzegorzewskiej, Krotoszyn
MICHALINA PITRY
opiekun: DOROTA RZYTKI
ZSO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W RACIBORZU nr 8 im. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, RACIBÓRZ
HANNA WALSH
opiekun: MAŁGORZATA RAGAN
GRYFIŃSKI DOM KULTURY, GRYFINO
Oliwia Fikier
opiekun: Cezary Sowa
Gminny Ośrodek Kultury, we Wręczycy Wielkiej



Wyszukiwanie uczestnika

Wpisz imię lub nazwisko uczestnika:

Wpisz frazę do wyszukania.



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: