Zapraszamy na szkolenia z narzędzi diagnostycznych i metod terapeutycznych:


korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna

fundusze europejskie

    Konkursy >> XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”


XIX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie…. I inne polskie łamańce językowe”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (przejdź do: dodawania uczestnika)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą jeden z polskich łamańców językowych.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



W Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • Maria Jóźwiak - nauczyciel plastyki,

  • Irmina Goch - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego,

  • Ewa Zbiegień - logopeda,

  • Urszula Martyna - pedagog.


Wśród nadesłanych prac Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Szymon Radomski
opiekun: Agnieszka Kamila Brzezińska
Przedszkole Nr 59, Warszawa
1Tola Szajdak
opiekun: Bożena Ciniewska
MIP nr 10, Żyrardów
2BARTŁOMIEJ OPALIŃSKI
opiekun: AGNIESZKA HOPPE
PRZEDSZKOLE Nr 51, WROCŁAW
Tomasz Mikrut
opiekun: Agata Podraza
Ochronka Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne, Dębica
3Dawid Sakowski
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Szkoła Podstawowa, w Sewerynowie
2Ewa Rosińska
opiekun: Kinga Bulzacka
Przedszkole nr 3, Skierniewice
3Adam Przyczka
opiekun: Ewelina Pal
Publiczne Przeszkole, Maciejowice
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Kamila Kirszling
opiekun: Agnieszka Szyngwelska
Przedszkole nr 30, Gdynia
Antonina Nosowska
opiekun: EWA TRZESZAN
Przedszkole nr 44, GDYNIA
Maria Syrowatka
opiekun: IWONA JARZĄBEK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. MARII KONOPNICKIEJ, BLACHOWNIA
MIKOŁAJ PODGÓRSKI
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
Piotr Smolarczyk
opiekunowie: Patrycja Materla, Joanna Kowolik, Krystyna Sztych
ZSS - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Skrzeka i Pawła Wójcika, Siemianowice Śląskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1JULIA JANISZEK
opiekun: MAGDALENA SZAŁKOWSKA
SP Z ODDZ. INTEGRACYJNYMI nr 30 im. POWSTAŃCÓW 1863R., WARSZAWA
1OLIWIA DZIENIS
opiekun: DANUTA SIEKLUCKA
Przedszkole, MALECHOWO 65B
2Maja Suder
opiekun: Katarzyna Ważelińska
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego, Gronów
2Kornelia Szymajda
opiekun: Joanna Wosik
Szkoła Podstawowa z Oddz. Integr. nr 3 im. Jana Kochanowskiego, Jaworzno
3Bartosz Kawczyński
opiekun: Alicja Rochowiak
Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich, Inowrocław
3Paulina Kwiecińska
opiekun: Joanna Paćkowska- Mech
Szkoła Podstwowa nr 3 im. M. Konopnickiej, Łochów
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maciej Kopyś
opiekun: Alicja Wójcik
Zespół Szkół i Przedszkoli, Niedźwiedź
BŁAŻEJ WALAS
opiekun: AGATA MIODUNKA
OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY PIEŃ 41, RADOMYŚL WIELKI
WERONIKA WIDULIŃSKA
opiekun: Ewa Zdrojewska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. BOHATERÓW SPOD DARNICY, PIASTÓW
Hubert Wolniewicz
opiekun: Katarzyna Czechowicz-Gołaszewska
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej, Żyrardów
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Natalia Kontek
opiekun: Roman Szyszka
WDK SWORNEGACIE
1Szymon Czech
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
2ALEKSANDRA KALISZUK
opiekun: Anna Gajewska-Dorosz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, Włodawa
2Adam Kwaśniewski
opiekun: Agnieszka Grzywińska
OREW, Michalinów Oleśnicki 1
3ZOFIA BANACH
opiekun: MARIA JÓŹWIAK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. H. Sienkiewicza, SZCZEBRZESZYN
3Anna Grudzińska
opiekun: Jolanta Ostrowska - Baran
Zespół Szkół Specjalnych 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
MICHAŁ ŁUCZUK
opiekun: EWA BOROWSKA -GANCAREK
Weronika Borzych
opiekun: Gabriela Poznań
Zespół Szkół Specjalnych, Chojnice
Wiktoria Pociask
opiekun: Joanna Kiszka
Katarzyna Stosiak
opiekun: Iwona Rajecka
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski



Kategoria II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1 2 3

Tomasz Mikrut
1
1957
GŁOSÓW

Rozalia Babral
2
1538
GŁOSÓW

Adam Krzyszycha
3
476
GŁOSÓW

Paweł Dambok
4
366
GŁOSÓW

Adam Szyca
5
97
GŁOSÓW

Mikołaj Podgórski
6
95
GŁOSÓW

Jakub Giza
7
84
GŁOSY

Xawier Kadulk
8
68
GŁOSÓW

Lena Jędrzejek
9
64
GŁOSY

Paula Zawistowska
10
54
GŁOSY

Natalia Janiszewska
11
46
GŁOSÓW

Antonina Nosowska
12
43
GŁOSY

Ewa Rosińska
13
41
GŁOSÓW

Ewa Kaciczak
14
35
GŁOSÓW

Wiktoria Klepacka
15
34
GŁOSY

Kamila Poprawa
16
32
GŁOSY

Justyna Rakoczy
16
32
GŁOSY

Szymon Puła
16
32
GŁOSY

Karol Stańko
17
31
GŁOSÓW

Wojciech Głowacki
17
31
GŁOSÓW

Paulina Buczyńska
18
29
GŁOSÓW

Kornelia Mitros
19
28
GŁOSÓW

Adam Przyczka
19
28
GŁOSÓW

Bartłomiej Szpila
19
28
GŁOSÓW

Natan Machura
20
27
GŁOSÓW

Tobiasz Tucholski
20
27
GŁOSÓW

Ola Polak
21
26
GŁOSÓW

Kamil Wieczorek
21
26
GŁOSÓW

Wiktoria Wierciak
22
25
GŁOSÓW

Jakub Gmurek
22
25
GŁOSÓW

Adam Kaźmierczak
22
25
GŁOSÓW

Jakub Szymczak
23
24
GŁOSY

Norbert Wolniewicz
23
24
GŁOSY

Jakub Szymczak
23
24
GŁOSY

Jakub Żurawski
23
24
GŁOSY

Kamil Rezmerowski
23
24
GŁOSY

Krzysztof Gadawski
24
23
GŁOSY

Oliwier Bodych
24
23
GŁOSY

Wiktor Kuran
24
23
GŁOSY

Krystian Suchecki
24
23
GŁOSY
1 2 3


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: