SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> XVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Jedno słowo – kilka znaczeń”

logo-konkursu

XVIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Jedno słowo – kilka znaczeń”



Czas trwania
od 2014-03-30 do 2014-05-30 (Zakończony)


Opis
logo-zso7gliwice komlogo

 

Cele konkursu:

Celem XVIII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pt. „Jedno słowo – kilka znaczeń” jest rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

 

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gliwicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO.

 

Sponsor nagród:

Wydawnictwo Komlogo

 

Patroni:

Czytam i piszę       e-terapie.pl       Encyklopedia Logopedii

Internetowy portal fonetyki       FUMI Studio       logopeda.pl


icon-regulamin
  1. Temat konkursu: „Jedno słowo – kilka znaczeń”
  2. Cel konkursu:
    Celem konkursu jest rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.
  3. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gliwicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO. Czas trwania: od 30.03.2014r. do 30.05.2014r.
  4. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:
    • I – dzieci od 7 do 9 lat
    • II - dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
    • III – dzieci od 10 do 12 lat
    • IV – dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
  5. Na konkurs należy nadesłać prace plastyczne ilustrujące słowa mające to samo brzmienie lecz kilka znaczeń.
  6. Format pracy: A4 - inna forma pracy po uzgodnieniu z organizatorem konkursu
    Technika: dowolna
  7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.
  8. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):
    • nazwa konkursu
    • imię i nazwisko dziecka
    • wiek
    • numer kategorii
    • nazwę placówki, do której uczęszcza dziecko
    • kod uczestnika
    • imię i nazwisko opiekuna dziecka
    • telefon kontaktowy do opiekuna
    • adres e-mail opiekuna
    • adres opiekuna do ewentualnej wysyłki

    Metryczkę można pobrać jako plik .doc lub .pdf
    zobacz przykład poprawnie wypełnionej metryczki pracy konkursowej

    WAŻNE!!! Kod uczestnika generuje się po zarejestrowaniu uczestnika. Prace bez kodu oraz bez prawidłowo i czytelnie wypełnionej metryczki nie będą podlegały ocenie.
  9. Zgłosić na konkurs może osoba dorosła (rodzic, opiekun, nauczyciel, logopeda, itd.)
  10. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.
  11. Prace należy przesłać na adres organizatora:

    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gliwicach
    ul. Gierymskiego 7
    44-100 Gliwice
    Z dopiskiem – konkurs logopedyczny – Marta Szalińska

  12. Termin nadsyłania prac: do 30 maja 2014r. Decyduje data stempla pocztowego.
  13. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.
  14. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2 tygodni od ukończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl oraz na stronie internetowej www.zso7-gliwice.pl/
  15. Przysyłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.
  16. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.
  17. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów i ich opiekunów.
  18. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy lub podziękowania w formie elektronicznej bądź tradycyjnej (drukowanej).
  19. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Komlogo.
  20. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
  21. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony przez Organizatora bez podania przyczyny.


Laureaci konkursu


Komisja Konkursowa w składzie:

  • dr nauk humanistycznych Małgorzata Szalińska-Otorowska - pedagog, logopeda

  • mgr Agata Fałek - socjolog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, arteterapeuta

  • mgr Mariola Kwiatkowska-Łozińska - oligofrenopedagog, logopeda

  • mgr Marta Szalińska - surdopedagog, legopeda

wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

KATEGORIA I
dzieci od 7 do 9 lat
KATEGORIA II
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
I Wiktoria Daleka
Opiekun: Beata Klein
Zespół Szkół z Oddz. Integr. w Kielnie
I Przemysław Zieliński
Opiekun: Izabela Krawiec
Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
II Martyna Zembrowska
Opiekun: Renata Kuczyńska-Wichmann
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Gubinie
II Kinga Myśliwiec
Opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
III Izabela Korzonek
Opiekun: Małgorzata Olszewska
Zespół Szkół im. Stanisława Ligonia
III Hanna Urbańczyk
Opiekun: Iwona Rubacha
Niepubliczne Przedszkole Specjalne
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Mateusz Kuźniewski
Opiekun: Jolanta Kaczmarek
Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku
Dariusz Przestrzelski
Opiekunowie: Lena Anna Gontarz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Norbert Sierpień
Opiekun: Agata Izdebska-Sierpień
Szkoła Podstawowa w Trzebieszowie
Jakub Wójcik
Opiekun: Iwona Rubacha
Niepubliczne Przedszkole Specjalne
KATEGORIA III
dzieci od 10 do 12 lat
KATEGORIA IV
dzieci niepełnosprawne 10 do 12 lat
I Amelia Czuba
Opiekun: Wioletta Melchert
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bytowie
I Daniel Kozłowski
Opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
II Aleksandra Hudak
Opiekun: Anna Czerniakowska
Szkoła Podstawowa nr 10, Kalisz
II Nikola Gładyś
Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów
III Natalia Giełbaga
Opiekun: Roman Przewoźnik
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy
III Szymon Czech
Opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Wyróżnienia: Wyróżnienia:
Aleksandra Osuchowska
Opiekun: Elżbieta Lipska
Zespół Szkół Publicznych nr 3, Żyrardów
Kinga Chojecka
Opiekun: Katarzyna Chojecka
Szkoła Podstawowa w Radzikowie Wielkim
Maciej Zacha
Opiekun: Karolina Mendel-Chudzik
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnie
Marta Mirończuk
Opiekun: Martyna Kaczmarczyk
Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce

WYRÓŻNIENIE HONOROWE
Dominik Olszewski
Opiekun: Grażyna Pietrzak
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych, Ostróda


icon-galeria
Laureaci   A   B1   B2   C   D   E   F   G1   G2   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M1   M2   N   O   P1   P2   R   S1   S2   S3   Ś   T   U   V   W1   W2   Z   Ż  
wk292ak564ak558tk50
Wiktoria KabałaAdrian KabasaAleksandra KacperekTymon Kacprowicz
pk323ek91mk790jk497
Patrycja KacprzakEmilia KacprzykMichalina KaczkowskaJulia Kaczmarczyk
jk497-2mk788zk126wk281
Julia KaczmarczykMikołaj KaczmarekZuzanna KaczmarskaWeronika Kaczor
dk261fk60fk60-2kk694
Dawid KadłubowskiFranciszek KafierFranciszek KafierKsenia Kajak
jk517jk510mk772bk124
Julia KajdewiczJakub KajzerMartyna KaletaBartosz Kalicki
jk503kk679kk679-2mk792
Justyna KalinowskaKacper KalinowskiKacper KalinowskiMaja Kaliska
jk512wk280ik72bk130
Julia KalitaWeronika KalkowskaIzabela KałdowskaBartosz Kamecki
wk290zk125ak555mk784
Weronika KamińskaZuzanna KamińskaAntoni KamińskiMikołaj Kamiński
pk334ak546wk269kk699
Patryk KamińskiAleksandra KaniaWeronika KaniewskaKarol Kaniewski
ak553kk712kk704jk509
Anna KaplaKaja KaputKinga KaraśkiewiczJulia Karbownik
wk299mk768mk765ak545
Wiktoria KarchutMarta KarolskaMartyna KarpińskaAdrian Karpiński
zk127kk711mk789jk506
Zofia KarpowiczKatarzyna KarwatowskaMagdalena KarwatowskaJulia Kasprzak
mk775bk123bk125ak562
Maja KasprzakBartek KasprzykBartosz KatarzyńskiAntoni Kawecki
jk515lk55kk717dk257
Jan KaweckiLena KażmierczakKatarzyna KądzielawaDominik Kąkol
jk496lk57ak560ak561
Jakub KąkolLaura KąpickaAleksandra KellerAlicja Kelpin
mk793mk783ak565kk715
Martyna KepkeMaksymilian KędrońAndżelika KędzierskaKacper Kędzior
dk259jk485kk692jk475
Dżesika KękuśJakub KępczykKatarzyna KierenkoJulia Kierzkowska
wk286nk233nk240wk283
Wiktoria KijewskaNatalia KirkoNatalia KlećkoWiktoria Klejna
jk491kk677mk773dk262
Julia KlemenskaKamil KlimMarysia KlimaDominika Klimczak
mk756kk681hk65kk708
Marta KlimiukKacper KlimkiewiczHubert KlinikKonrad Klinkusz
zk130kk685mk778sk164
Zofia KlisowskaKarina KloseMaja KluskaSebastian Kluska
wk296wk296-2kk696bk126
Wiktoria KlyttaWiktoria KlyttaKrzysztof KłodawskiBartłomiej Kłosiński
pk331wk295jk490jk490-2
Piotr KmakWiktoria KnaśJulia KochańskaJulia Kochańska
jk490-3jk490-4jk490-5nk238
Julia KochańskaJulia KochańskaJulia KochańskaNatalia Kochańska
jk514ik73uk14hk64
Julia KocurIgnacy KogutUrszula KogutHelena Kojałowicz
Laureaci   A   B1   B2   C   D   E   F   G1   G2   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M1   M2   N   O   P1   P2   R   S1   S2   S3   Ś   T   U   V   W1   W2   Z   Ż  


icon-uczestnicy

Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:





fundusze europejskie