SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO
    Konkursy >> VIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Nasze miękkie polskie głoski – ś, ź, ć, dź, ń”

logo-gloski

VIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Nasze miękkie polskie głoski – ś, ź, ć, dź, ń”



Czas trwania
od 2012-03-30 do 2012-05-28 (Zakończony)


Opis
zsi komlogo

Celem VIII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Nasze miękkie polskie głoski – ś, ź, ć, dź, ń” jest rozbudzanie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, psychologa, pedagoga i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku oraz Wydawnictwo KOMLOGO.


Sponsor nagród:

Wydawnictwo Komlogo


Patroni:

Gazeta Pomorska GRA.fm Włocławek
CW24-TV - Włocławska telewizyja informacyjna Włocławski Portal Internetowy
Internetowy portal fonetyki Konkursy dla dzieci FUMI Studio



icon-regulamin
  1. Temat konkursu „Nasze miękkie polskie głoski – ś, ź, ć, dź, ń”

  2. Celem konkursu jest rozbudzanie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, psychologa, pedagoga i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

  3. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku oraz Wydawnictwo KOMLOGO.
    Czas trwania konkursu od 30.03.2012 do 28.05.2012

  4. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

    I – dzieci od 4 do 6 lat
    II - dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
    III – dzieci od 7 do 9 lat
    IV – dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
    V – dzieci od 10 do 12 lat
    VI – dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat

  5. Na konkurs należy nadesłać prace przedstawiające polskie głoski miękkie, wyłącznie ze znakiem diakrytycznym ś, ź, ć, dź, ń, lub obrazek w nazwie którego występuje dana głoska.

  6. Format pracy A-4. Technika dowolna.

  7. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.

  8. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):

    - nazwa konkursu
    - imię i nazwisko dziecka
    - wiek
    - numer kategorii
    - nazwę placówki do której uczęszcza dziecko
    - kod uczestnika
    - imię i nazwisko opiekuna dziecka
    - telefon kontaktowy do opiekuna
    - adres e-mail opiekuna
    - adres opiekuna do ewentualnej wysyłki


    WAŻNE!!! Kod uczestnika generuje się po zarejestrowaniu uczestnika. Prace bez kodu oraz bez prawidłowo i czytelnie wypełnionej metryczki nie będą podlegały ocenie.

  9. Zgłosić na konkurs może osoba dorosła (rodzic, opiekun, nauczyciel, logopeda, itd.)

  10. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.

  11. Prace należy przesłać na adres organizatora:

    Iwona Zalewska
    Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku
    ul. Wieniecka 46
    87-800 Włocławek

  12. Termin nadsyłania prac do 28.05.2012r. Decyduje data stempla pocztowego.

  13. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.

  14. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2 tygodni od ukończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl oraz na stronie internetowej www.zsi.com.pl

  15. Przysyłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.

  16. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

  17. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów i ich opiekunów.

  18. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy lub podziękowania w formie elektronicznej bądź tradycyjnej (drukowanej).

  19. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Komlogo.

  20. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.

  21. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony przez Organizatora .

  22. Prace niezgodne z regulaminem,zniszczone w wyniku niewłaściwego pakowania nie będą brane pod uwagę. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzone prace w czasie drogi.

  23. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail Organizatora konkurs.gloska@komlogo.pl


Laureaci konkursu
KATEGORIA I
Dzieci od 4 do 6 lat
KATEGORIA II
Dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
I Maksymilian Ściuk
Opiekunowie: Iwona Wysocka, Katarzyna Wójcik, Agnieszka Masiulaniec
Szkoła Podstawowa nr 4, Gdańsk
I Karolina Klinkosz
Opiekun: Aleksandra Robakowska
Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
II Łucja Misiukanis
Opiekun: Katarzyna Pawelec
Przedszkole Publiczne nr 10 w Łomży
II Monika Vierek
Opiekunowie: Patrycja Cibis, Edyta Mizgała
Przedszkole Miejskie nr 8 Bytom
III Zofia Sondej
Opiekun: Karina Bester
Przedszkole nr 41 w Rzeszowie
III Gabriela Włodkowska
Opiekun: Katarzyna Pawelec
Przedszkole Publiczne nr 4 w Łomży
KATEGORIA III
Dzieci od 7 do 9 lat
KATEGORIA IV
Dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
I Natalia Braach
Opiekun: Anna Dzedziejko
Szkoła Podstawowa nr 225 w Warszawie
I Paulina Bąk
Opiekun: Marta Lis
ZSO nr 7 w Gliwicach
II Oliwia Brudzińska
Opiekun: Anna Dzedziejko
Szkoła Podstawowa nr 225 w Warszawie
II Jakub Czajka
Opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jasło
III Wiktor Miotk
Opiekun: Bogumiła Pigoń–Reglińska
ZKPiG Kolbudy
III Krzysztof Kiwacz
Opiekun: Katarzyna Dajczak
Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie
KATEGORIA V
Dzieci od 10 do 12 lat
KATEGORIA VI
Dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
I Karolina Kwiatek
Opiekun: Iwona Wysocka, Katarzyna Wójcik, Agnieszka Masiulaniec
Szkoła Podstawowa nr 4, Gdańsk
I Robert Zieliński
Opiekun: Kamila Timofiejew–Podolak
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Lidzbark Warmiński
II Marcelina Sosnowska
Opiekun: Bogumiła Pigoń–Reglińska
ZKPiG Kolbudy
II Kinga Grygiel
Opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jasło
III Oliwia Rudnicka
Opiekun: Magdalena Rosol
Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek
III Wiktoria Szyszka
Opiekun: Renata Bławat
Szkoła Podstawowa w Wojanowie


icon-galeria
Laureaci   A   B1   B2   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M   N   O   P1   P2   R   S1   S2   Ś   T   U   V   W1   W2   Z   Ż  
jb89ab124ab123kb101
Judyta BabejAdam BabisAleksandra BabisKrystian Bahaj
ib13jb98jb95kb98
Iga BajdaJakub BakaJoanna BandurowskaKarolina Baniak
nb42zb14ab115ob38
Norbert BaranZofia BariaszAngelika BarnikiewiczOliwia Bartosiewicz
l^b3lb10wb62pb83
Łukasz BartoszekLeon BarzowskiWincenty BaścikPrzemysław Bauer
wb68db39mb129ab125
Weronika BawernaDobrosława BaworowskaMaciej BazylakAleksandra Bączek
mb124jb71pb84bb26
Maja BączkiewiczJan BąkPaulina BąkBartosz Bdzikot
pb80mb136mb100jb97
Patryk BecherowskiMaja BednarczykMarta BednarzJulia Bełej
ab120wb74ab127ab128
Agnieszka BeńWeronika BetlińskaAnita BialowasAnita Bialowas
nb30gb10sb24ab119
Nadia BiałoskórskaGabriela BielSzymon BielAnna Bielawska
nb39mb135mb145zb19
Natalia BielawskaMagdalena BieńkoMagdalena BiernatZofia Biernat
eb23ib14mb138pb69
Emilia BierzałoIreneusz BieszkaMilena BigosPatrick Blacha
jb90pb55wb73lb11
Joanna BlachowskaPola BlandaWiktoria BlockLaura Blukacz
ib12pb81nb40lb8
Igor BłasczczykPatrycja BłażejczakNatalia BłońskaLena Błotniak
hb8lb12ab94jb74
Hania BobaLidia BoberAdam BobrykJoanna Bobryk
mb133jb92ab112sb23
Maria BochenekJakub BodasińskiAnna BogalskaSabina Bolek
kb97ab116eb22pb85
Konrad BolestaAleksandra BolikEryk BolinPatrycja Bomba
jb93mb101zb20ob39
Justyna BoneckaMarta BonembergZuzanna BonusOliwia Borawska
ab117fb9ab122nb41
Adrian BorawskiFilip BorekAlicja BorkowskaNatalia Borysiewicz
mb120pb67wb38nb28
Małgorzata BoschkePaweł BoschkeWojciech BożymowskiNatalia Brach
ab111tb11mb142jb63
Allan BrajczewskiTymoteusz BrakowskiMartyna BratekJulia Brągiel
wb76mb134tb5ab121
Wiktoria BrettMichał BrojekTymoteusz BrokosAnna Bronder
pb82jb94wb69wb71
Paweł BronderJulia BrożynaWiktoria BrudnickaWiktoria Brudnicka
ob24tb12fb8ab118
Oliwia BrudzińskaTatiana BrunieckaFilip BrylińskiAdrianna Bryll
kb100kb100-2db37ab126
Kinga BrzostekKinga BrzostekDorota BrzozowskaAnna Buczek
jb91wb75fb7mb131
Julia BuczyńskaWiktoria BuczyńskaFilip BuczyńskiMartyna Bujak
Laureaci   A   B1   B2   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K1   K2   K3   L   Ł   M   N   O   P1   P2   R   S1   S2   Ś   T   U   V   W1   W2   Z   Ż  


icon-uczestnicy

Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:





fundusze europejskie