Szkolenia Komlogo
korp kold koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty korp - programy terapii

fundusze europejskie

    Konkursy >> XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”

Plebiscyt trwa do: 24.06.2016


XXIII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Szafa Sabinki”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .docx lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Kategoria I
dzieci od 3 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 3 do 6 lat
1Martyna Przymirska
opiekun: Wioletta Babińska
Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Mały Europejczyk, Chalin
1Weronika Madecka
opiekun: Grażyna Szewczyk
Michał Kuc
opiekun: Monika Gomuła
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego, Radom
2Nikola Hilla
opiekun: Gabriela Malek
Zespół Szkół i Przedszkola, Strzebielino
2Klaudia Wojtkowiak
opiekun: Angelika Jałocha-Polityło
Zespół Szkół w Targowej Górce im. A. A. Kosińskiego, Targowa Górka
3Michał Święcki
opiekun: Małgorzata Szeszel
Przedszkole Niepubliczne nr 8 „Bajka”, Białystok
Anna Zarzycka
opiekun: Anna Paulina Rutkowska
Przedszkole Samorządowe, Stara Wieś
3Dawid Czarnecki
opiekun: Sylwia Siwiak
Gminne Przedszkole, Siedlisko
Nadia Szczęśniak
opiekun: Beata Wieczorek
Przedszkole nr 174, Warszawa
Wyróżnienia:
Franciszek Stemski
opiekun: Róża Gutowska-Kacik
Przedszkole nr 22 Wesołego Misia, Gdynia
Michał Goleman
opiekun: Dorota Wieczorek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Monika Gracz
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Królowej, Klęczany
Gabriela Zorska
opiekun: Marzena Malinowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej, we Włodawie
2Mateusz Wojciechowski
opiekun: Alicja Rochowiak
Szkoła Podstawowa Integracyjna, Inowrocław
2Bartosz Sosiński
opiekun: Alicja Siebierańska
Szkoła Podstawowa w Chorzelowie im. Mikołaja Kopernika, Chorzelów
3Julia Chajewska
opiekun: Aleksandra Kubińska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka, Mława
Maria Pawlik
opiekun: Magdalena Hordjewicz
Szkoła Podst. z Oddz. Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego, Biała Podlaska
Wiktoria Leszczyńska
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
3Martyna Dworniczak
opiekun: Beata Moskal
Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego, Strzelce
Michał Smoliński
opiekun: Beata Szydłowska
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego, Otwock
Wyróżnienia:
Paulina Duchnowska
opiekunowie: Mariola Sandach, Ewa Bludnik
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego, Szemud
Pola Kieszek
opiekun: Małgorzata Paśniczek
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, Warszawa
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Klaudia Adamarek
opiekun: Daria Nowakowska
Szkoła Podstawowa, Parlin
1Mateusz Juchnik
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
2Oskar Żubrowski
opiekun: Agnieszka Makiewicz-Duszak
Szkoła Podstawowa, Dłużec
2Julia Biernacka
opiekun: Renata Czarnota
Zespół Szkół Specjalnych, Olkusz
3Miłosz Michalak
opiekunowie: Joanna Żabińska-Koster, Estera Mirosławska-Bąk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi, Oświęcim
3Marcin Ziętara
opiekunowie: Jolanta Ostrowska-Baran, Katarzyna Patrzykont
Zespół Szkół Specjalnych nr 23 im. Janusza Korczaka, Częstochowa
Wyróżnienia:
Franciszek Selke
opiekun: Lidia Kollek-Wittbrodt
Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. G. K. Kańskiego, Chłapowo


Plebiscyt trwa do: 24.06.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Laureaci konkursu

Dawid Czarnecki

Martyna Przymirska

Monika Gracz

Bartosz Sosiński

Franciszek Stemski

Mateusz Juchnik

Marcin Ziętara

Klaudia Wojtkowiak

Maria Pawlik

Mateusz Wojciechowski

Franciszek Selke

Paulina Duchnowska

Klaudia Adamarek

Oskar Żubrowski

Wiktoria Leszczyńska

Martyna Dworniczak

Michał Smoliński

Oliwier Przybyłowicz

Michał Kuc

Michał Goleman

Gabriela Zorska

Anna Zarzycka

Michał Święcki

Miłosz Michalak

Julia Biernacka

Weronika Madecka

Julia Chajewska

Nadia Szczęśniak

Pola Kieszek

Nikola Hilla


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.