Zapraszamy na szkolenia z narzędzi:

    Konkursy >> XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”

Plebiscyt trwa do: 03.04.2016


XXII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Piotruś Pan”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika. Po rejestracji uczestnika otrzymasz KOD UCZESTNIKA.

  3. Oznacz pracę metryczką, która musi zawierać KOD UCZESTNIKA. Metryczkę z wypełnionymi danymi można wydrukować po zarejestrowaniu uczestnika lub wydrukować niewypełnioną metryczkę i wypełnić ją ręcznie. (pobierz niewypełnioną metryczkę .doc lub .pdf)

  4. Wyślij pracę na adres organizatora podany w regulaminie.

Regulamin konkursu




Dyplomy

Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.
Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla opiekunów
przygotowane są do pobrania w formacie pdf.
Pobierz dyplom

Dnia 5 stycznia 2016 roku w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej oraz wyłonienie laureatów XXII Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Piotruś Pan”.

Komisja Konkursowa w składzie:

  • Aneta Buczkowska – dyrektor Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 w Kołobrzegu,
  • Lidia Michalczyk – przewodnicząca Rady Rodziców,
  • Alina Kornak – psycholog, oligofrenopedagog,
  • Iwona Linkiewicz – oligofrenopedagog,
  • Angelika Nowak – neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej,
wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 2,5 do 4 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 2,5 do 4 lat
1Sara Andrzejczak
opiekun: Marlena Andrzejczak
1Hania Lisowska
Miłosz Kalinowski
Marcel Skoneczny

opiekun: Magda Zienkiewicz
Integracyjne Przedszkole nr 4, Bartoszyce
2Amelia Urbankowska
opiekun: Dominika Martoń-Jaroszewska
Samorządowe Przedszkole nr 1, Łochowie
2Konrad Badowski
opiekun: Aleksandra Rychcik
Niepubliczne Przedszkole nr 2 Sezamkowe, Bydgoszcz
3Szymon Walczyk
opiekun: Izabela Kamińska-Walczyk
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Masłów
3Karolina Nowak
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
Wyróżnienia:
Martyna Błaszczak
Zofia Bochra
Aleksandra Bogdajewicz
Sonia Bors
Ignacy Gołębiowski
Barbara Krajewska
Zuzanna Krzywicka
Natalia Myszka

opiekunowie: Aneta Manelska, Małgorzata Szałaj
Miejskie Przedszkole 250 „Akwarelka”, Warszawa
Kategoria III
dzieci od 5 do 7 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 5 do 7 lat
1Oskar Uptas
opiekun: Katarzyna Pieńczak
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Tomaszów Mazowiecki
1Oliwier Przybyłowicz
opiekun: Maria Pater
Zespół Szkół, Klęczany
2Wojciech Ampulski
opiekun: Karolina Gurzyńska
Zespół Szkół nr 36, w Bydgoszczy
2Laura Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Emilia Szpak
opiekun: Wiesława Zachara
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów
Kinga Czaban
opiekun: Joanna Litwińska
Przedszkole nr 9, Chorzów
3Amelia Chaber
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole Koralik, Sochaczew
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Maria Węgrzyn
opiekunowie: Dorota Sykuła, Joanna Wrzołek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej, Słupsk
Mateusz Rzentkowski
opiekun: Anna Pawluczuk
SOSW im. Janusza Korczaka, Toruń
Kamil Gęślak
opiekunowie: Małgorzata Bielska, Ewa Bohacz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Łapanów

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!



Plebiscyt trwa do: 03.04.2016
Wybierz najbardziej atrakcyjną pracę w danej kategorii.
Zapoznaj się z Regulaminem Głosowania. Pamiętaj, że uczestnictwo w Głosowaniu oznacza wyrażenie zgody na warunki regulaminu.


Laureaci konkursu

Konrad Badowski

Amelia Chaber

Maria Węgrzyn

Sara Andrzejczak

Martyna Błaszczak
Zofia Bochra
Aleksandra Bogdajewicz
Sonia Bors
Ignacy Gołębiowski
Barbara Krajewska
Zuzanna Krzywicka
Natalia Myszka

Hania Lisowska
Miłosz Kalinowski
Marcel Skoneczny

Oliwier Przybyłowicz

Laura Czaban

Kinga Czaban

Karolina Nowak

Oskar Uptas

Mateusz Rzentkowski

Szymon Walczyk

Kamil Gęślak

Emilia Szpak

Wojciech Ampulski

Amelia Urbankowska


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu:


Pobieranie dyplomów

Zaloguj się na konto, z którego zarejestrowano uczestników konkursu
aby pobrać dla nich dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów.
Laureaci konkursu otrzymają wydrukowane dyplomy razem z nagrodami.