SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna progesty Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO

Uczę się mówić z Fretką - część 1, 2, 3.

FokaMela-75
Koty-67
Producent: Komlogo

Książeczki „Ala i lale”, "Koty" i "Foka Mela" są częścią serii „Uczę się mówić z Fretką"
zawiera 5% VAT
29,99 zł
Rabat
Cena sprzedaży bez VAT28,56 zł


Preloader

Elżbieta Konopacka, Anna Rutkowska-Zielińska
Data wydania: 2018
Format: A5, Stron: 20, 18, 18
Okładka: miękka

Książeczki „Ala i lale”, "Koty" i "Foka Mela" są częścią serii „Uczę się mówić z Fretką", przeznaczonej dla dzieci, u których obserwuje się opóźniony rozwój mowy. Pozycja skierowana jest do logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów pedagogicznych oraz wszystkich tych, którym temat stymulacji rozwoju mowy nie jest obcy (w tym rodziców, którzy chcą pozytywnie wpływać na nabywanie mowy u ich dzieci).
Ilustracje w książeczce stanowią podstawę do ćwiczeń nazywania, rozumienia oraz do tworzenia dłuższych wypowiedzi. Wykorzystać ją można do wzbogacania słownika, nauki tworzenia dialogów, formułowania pytań, ćwiczeń artykulacyjnych, a także do rozwijania kompetencji językowej i komunikacyjnej.

Książeczka może służyć też jako pomoc edukacyjna na początkowym etapie czytania, gdyż zawiera tylko proste wyrazy, złożone z sylab otwartych. Można ją stosować podczas pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze spektrum autyzmu.

Recenzja

Książeczka w przyjazny sposób wspiera rozwój mowy małych dzieci, a zwłaszcza tych, które – z różnych powodów – zaczynają mówić później od rówieśników. Pomaga zarówno rodzicom, jak i terapeutom stymulować sprawność językową. Zaletą pozycji jest użycie prostych wyrazów, złożonych z sylab otwartych, pisanych dużymi drukowanymi literami – co łagodnie wprowadza malucha w świat liter. Szczerze polecam książeczkę, czekając na jej kolejne części.

Dr Iwona Michalak-Widera


Narzędzia logopedyczne i pedagogiczne

Sklep Komlogo

fundusze europejskie