SZKOLENIA KOMLOGO
korp korp - programy terapii kold kold - programy terapii koze kojd kosf kogs metoda strukturalna Nauka czytania - od sylaby do zdania Baza certyfikowanych specjalistów
DIAGNOZA KOMLOGO

Diagnoza

Właściwa diagnoza – pomoce logopedyczne


Kluczem do przeprowadzania udanej terapii logopedycznej jest prawidłowo postawiona diagnoza. W tym celu przydają się więc profesjonalne narzędzia diagnostyczne. Psychologia, pedagogika oraz logopedia to dziedziny, w których korzysta się z nich już na samym początku opracowywania terapii.
Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne testy do diagnozy logopedycznej, które pozwolą Ci określić stan rozwoju dziecka. Wykonanie takich testów to pierwszy krok do odkrycia przyczyny oraz stopnia zaawansowania problemu związanego z wadą wymowy, nieprawidłową artykulacją, rozwojem psychoruchowym itd.

Diagnoza – specjalistyczne akcesoria logopedyczne

Diagnozę można postawić przy użyciu różnorodnych narzędzi. Proponujemy Ci akcesoria logopedyczne w formie książek, folderów, filmów, programów komputerowych oraz planszy do wykonywania czynności manualnych. Odpowiednio dobrany zestaw będzie wspomagać pracę logopedy lub pedagoga, a jego usługi będą mogły być świadczone na jeszcze lepszym poziomie niż dotychczas.

Narzędzia diagnostyczne w szkole mogą dzięki nam zyskać zupełnie nowy wymiar. Atrakcyjna forma, kolorowe obrazki i ciekawe zadania zachęcą dziecko do wykonywania ćwiczeń. Dziecko, które będzie wykonywało nasze testy logopedyczne standaryzowane, będzie się przy tym świetnie bawić – a przecież połączenie zabawy z wysiłkiem intelektualnym zawsze przynosi doskonałe rezultaty.

W sklepie online Komlogo dostępne są artykuły firm specjalizujących się w wytwarzaniu pomocy diagnostyczno-edukacyjnych, między innymi te pochodzące z naszego własnego wydawnictwa. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania poszczególnych narzędzi, dzięki czemu posłużą one przez wiele lat.

Serdecznie zachęcamy do zamawiania produktów z tej kategorii, jak również do obejrzenia pozostałych akcesoriów, jakie oferuje nasz sklep logopedyczny.


Wyników 40 - 41 z 41


Karty Oceny Gotowości Szkolnej - KOGS - Zeszyt do diagnozy indywidualnej - jesień

 

Karty Oceny Gotowości Szkolnej - KOGS - Zeszyt do diagnozy indywidualnej - jesień PRODUKT NIE ...


zawiera 5% VAT
5,00 zł
Kwota rabatu:

Karty Oceny Gotowości Szkolnej - KOGS - Zeszyt do diagnozy indywidualnej - wiosna

 

Karty Oceny Gotowości Szkolnej - KOGS - Zeszyt do diagnozy indywidualnej - wiosna. PRODUKT NIE ...


zawiera 5% VAT
5,00 zł
Kwota rabatu:


Narzędzia logopedyczne i pedagogiczne

Sklep Komlogo