Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisu KOMLOGO
    Konkursy >> IV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny pt. „Moje ulubione głoski"

IV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny pt. „Moje ulubione głoski"



Czas trwania

do 2011-04-30 (Zakończony)


Opis


Celem konkursu „Moje ulubione głoski" jest rozbudzenie twórczości plastycznej u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy i dziecka nad rozwojem mowy i języka z wykorzystaniem technik plastycznych.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO.


Partnerzy konkursu:
FUMI Studio Informator dla dzieci i rodziców

Gablotka Szkolna




Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach oraz Wydawnictwo KOMLOGO.
  2. Konkurs adresowany jest do dzieci w następujących kategoriach wiekowych:
    I – dzieci od 4 do 7 lat
    II – dzieci niepełnosprawne od 4 do 7 lat
    III – dzieci od 8 do 11 lat
    IV – dzieci niepełnosprawne od 8 do 11 lat
    V – dzieci od 12 do 15 lat
    VI – dzieci niepełnosprawne od 12 do 15 lat
  3. Praca ma zawierać rysunek przedstawiający ulubione głoski, które dzieci ćwiczą z logopedą.
  4. Format pracy: A4, technika dowolna.
  5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie opiekuna i dzieci biorących udział w konkursie na stronie www.komlogo.pl w zakładce „Konkursy”.
  6. Każda praca powinna zawierać metryczkę z tyłu pracy (litery drukowane: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres i tel. placówki, jeżeli praca reprezentuje przedszkole lub szkołę, imię i nazwisko opiekuna dziecka oraz kod uczestnika. Kod generuje się po zarejestrowaniu uczestnika. Prace bez kodu nie będą oceniane. Metryczkę można pobrać jako plik .doc lub .pdf
  7. Prace mogą być wykonane pod opieką rodzica, nauczyciela, logopedy, pedagoga lub innej dorosłej osoby.
  8. Prace należy przesłać na adres współorganizatora:
    Katarzyna Bryłka, ZSO nr 5
    44-100 Gliwice
    ul. Sikornik 34
    z dopiskiem: „KONKURS LOGOPEDYCZNY”
  9. Termin nadsyłania prac: 30.04.2011r.; decyduje termin wpłynięcia pracy do organizatora.
  10. Komisja wybierze najciekawsze prace. Od decyzji komisji nie ma odwołania.
  11. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w pierwszej połowie maja 2011 r.; lista zwycięzców ogłoszona zostanie na stronie Wydawnictwa Komlogo www.komlogo.pl i ZSO nr 5 w Gliwicach www.zso5.gliwice.pl
  12. Przesłane na konkurs prace nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.
  14. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu i ich opiekunów.
  15. Dyplomy dla uczestników zostaną przesłane wyłącznie drogą elektroniczną.
  16. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo KOMLOGO.
  17. Biorąc udział w Konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
  18. Regulamin może być każdej chwili zmieniony przez Organizatora.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: konkurs@komlogo.pl.


Laureaci konkursu


Spośród 2770 nadesłanych prac wybraliśmy laureatów w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA I:Wiek 4-7KATEGORIA II:Wiek 4-7 (dzieci niepełnosprawne)
IZuzanna Łapińska
Opiekun: Renata Herman,
Zespół Szkół Społecznych nr 3 BTO
ul. Kalinowa 5, 15-809 Białystok
IKinga Chojecka
Opiekun: Katarzyna Chojecka,
Szkoła Podstawowa Radzików Wielki
ul. Szkolna, 08-140 Mordy
IINikodem Gosztyła
Opiekun: Agnieszka Leśniak – Stępień,
Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysietnicy
Przysietnica 190, 36 – 200 Brzozów
IIMikołaj Rosenbaum
Opiekun: Agata Miodek,
Bytomskie Centrum Rehabilitacji
ul. Strzelców Bytomskich 248a, 41-933 Bytom
IIIJulia Kadłubicka
Opiekun: Kinga Kowalik,
Przedszkole nr 283,
ul.Puszczycka 6, 02-785 Warszawa
IIITomasz Kowalski
Opiekun: Joanna Sak,
Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Pniu
Pień 41, 39-310 Radomyśl Wielki
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Samanta Kośmińska
Opiekun: Elżbieta Chmielecka – Wróbel,
Zespół Szkół w Kaskach
ul.Królewska 23, 96 – 314 Kaski
Ksawery Sojka
Opiekun: Agata Miodek,
Bytomskie Centrum Rehabilitacji
ul. Strzelców Bytomskich 248a, 41-933 Bytom
Patryk Paszek
Opiekun: Aleksandra Maniuk,
Szkoła Podstawowa nr 12
ul. Topolowa 23, 83 – 110 Tczew
Maria Strzelecka
Opiekun: Joanna Sak,
Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Pniu
Pień 41, 39-310 Radomyśl Wielki
Ewelina Makuch
Opiekun: Aneta Jaworska,
Zespół Szkół w Męcince
Męcinka 10b, 59-424 Męcinka
Sebastian Łysakowski
Opiekun: Agata Miodek,
Bytomskie Centrum Rehabilitacji
ul. Strzelców Bytomskich 248a, 41-933 Bytom
KATEGORIA III:Wiek 8-11KATEGORIA IV:Wiek 8-11 (dzieci niepełnosprawne)
IAleksander Kaczan
Opiekun: Maria Rozwodowska,
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bojowników o Wolność i Demokrację
ul.Słowackiego 4, 86-050 Solec Kujawski
IJustyna Ryczek
Opiekun: A. Augustyn – Kręcigłowa,
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dulcza Mała 40, 39-310 Radomyśl Wielki
IINatalia Smyrek
Opiekun: Katarzyna Kościelniak,
Szkoła Podstawowa nr 2
ul.Piastowska 7, 41-400 Mysłowice
IIDawid Sroka
Opiekun: A. Augustyn – Kręcigłowa,
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dulcza Mała 40, 39-310 Radomyśl Wielki
IIIWanesa Rygielska
Opiekun: Beata Nedwidek,
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
ul.Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa
IIIKarolina Andreev
Opiekun: Ewa Górecka,
Zespół Szkół Specjalnych
ul.Matejki 22, 39 – 200 Dębica
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Michał Karczewski
Opiekun: Michalina Król,
Szkoła Podstawowa
ul. Stołeczna 182, 05-083 Zaborów
Patrycja Olszewska
Opiekun: Małgorzata Tokarczyk,
Publiczna Szkoła podstawowa nr 3 z Odzdziałami Intergracyjnymi w Kozienicach
ul.Konarskiego 4, 26-900 Kozienice
Amelia Błażejowska
Opiekun: Ewa Lubera,
Zespół Szkół w Górkach
39-306 Górki
Wojciech Ćwięka
Opiekun:A. Augustyn – Kręcigłowa,
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dulcza Mała 40, 39-310 Radomyśl Wielki
Jagoda Łucko
Opiekun: Małgorzata Swat,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
ul.Kościuszki 70, 10 – 900 Olsztyn
Anita Bartnicka
Opiekun: Joanna Kołodziejska,
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelacach
ul. Szkolna 3, 99-307 Strzelce
KATEGORIA V:Wiek 12-15KATEGORIA VI:Wiek 12-15 (dzieci niepełnosprawne)
IKarolina Radomyska
Opiekun: Iwona Radomyska,
Zespół Szkół nr 1 – Publiczne Gimnazjum nr 5
ul.Graniczna 1, 08-110 Siedlce
IAleksandra Pikul
Opiekun:A. Augustyn – Kręcigłowa,
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dulcza Mała 40, 39-310 Radomyśl Wielki
IIRobert Mentek
Opiekun: Agnieszka Kwiatkowska,
Szkoła Podstawowa w Lutkówce
ul. Szkolna 1 Lutkówka, 96-323 Osuchów
IIStanisław Bzura
Opiekun: Lena Anna Gontarz,
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Długoborzu
18-300 Zambrów
IIIAleksandra Konieczna
Opiekun: Barbara Maczuga,
SPN nr 11 w Zespole Szkół Miejskich nr 2
ul.Mickiewicza 108, 38-200 Jasło
IIIWojciech Łuszcz
Opiekun: Joanna Sak,
Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Pniu
Pień 41, 39-310 Radomyśl Wielki
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Aleksandra Osińska
Opiekun: Agnieszka Kwiatkowska,
Szkoła Podstawowa w Lutkówce
ul. Szkolna 1 Lutkówka, 96-323 Osuchów
Justyna Lasek
Opiekun:A. Augustyn – Kręcigłowa,
Niepubliczne Gimnazjum Specjalne
Dulcza Mała 40, 39-310 Radomyśl Wielki
Justyna Kaszuba
Opiekun: Anna Chlebowska,
Katolicka Szkola Podstawowa/ Gimnazjum
ul.Krasińskiego 5, 06-500 Mława
Dawid Kliś
Opiekun: Karina Lewtak,
Zespół Szkół Specjalnych
ul.Matejki 22, 39-200 Dębica
Alicja Łukasiewicz
Opiekun: Małgorzata Róg,
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie
ul.Piłsudskiego 47, 05-120 Legionowo
Bartosz Wolak
Opiekun: Joanna Sak,
Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy w Pniu
Pień 41, 39-310 Radomyśl Wielki

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.



Galeria nadesłanych prac:

Laureaci  A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  Ó  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  Z  Ź  Ż  Inne  
Aleksander Kaczan Aleksandra Pikul Justyna Ryczek Kinga Chojecka
Zuzanna Łapińska Dawid Sroka Karolina Radomyska Mikołaj Rosenbaum
Natalia Smyrek Nikodem Gosztyła Robert Mentek Stanisław Bzura
Aleksandra Konieczna Julia Kadłubicka Karolina Andreev Tomasz Kowalski
Wanesa Rygielska Wojciech Łuszcz Aleksandra Osińska Alicja Łukasiewicz
Amelia Błażejowska Anita Bartnicka Bartosz Wolak Dawid Kliś
Ewelina Makuch Jagoda Łucko Justyna Kaszuba Justyna Lasek
Ksawery Sojka Maria Strzelecka Michał Karczewski Patrycja Olszewska
Patryk Paszek Samanta Kośmińska Sebastian Łysakowski Wojciech Ćwięka



Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: