Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisu KOMLOGO

Producenci

Newsletter-Subskrypcja

Aby zaprenumerować newsletter, wpisz adres e-mail:

Konkursy >> XX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”

XX Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (dodawanie uczestników dostępne będzie od 12.01.2015 r.)

  3. Dziecko tworzy pracę ilustrującą fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Na odwrocie należy umieścić imię prezentowanej postaci.

  4. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

 

Regulamin konkursu



Komisja Konkursowa w składzie:

  • Wiesław Mamak - artysta plastyk, technik, informatyk

  • Alina Górszczyk - pedagog, terapeuta, filolog romański

  • Ewa Zelek - logopeda, polonista, oligofrenopedagog

wśród nadesłanych prac wyłoniła następujących laureatów:

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Julia Żarów
opiekunowie: Danuta Dziedzic, Marzanna Koterba
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, Przecław
1Maja Chomik
opiekunowie: Ewa Kalita, Wioletta Kosmowska
Przedszkole Miejskie nr 3, Chełm
2Matylda Solecka
opiekun: Aleksandra Harabin
2Michał Siegert
opiekunowie: Joanna Wieczorek, Monika Sobieska, Maria Gilga
Przedszkole Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym "Promyczek", Czerwionka - Leszczyny
3
ex aequo
Patrycja Podobińska
opiekun: Stanisława Talar
3Filip Murzyn
opiekun: Jolanta Łukasik
Przedszk. nr 8 przy Zesp. Szkół Specj. 2 im. J. Korczaka, Kraków
3
ex aequo
Szymon Kosecki
opiekunowie: Barbara Smajdor, Romana Porębska
Zespół Szkół w Chełmcu im. Mikołaja Kopernika, Chełmiec
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Zuzanna Uryga
opiekun: Magdalena Mąka
Zespół Szkół im. Janusza Korczaka, Laskowa
Karol Kamaj
opiekun: JOANNA CICHOŃ-POGODA
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE nr 94 im. M. Konopnickiej, Pustków
Martyna Banasiak
opiekun: Anna Kacprzak
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Tadeusza Kościuszki, w Ozorkowie
Mikołaj Peda
opiekunowie: Lidia Bogdańska, Agnieszka Brzezińska
Szkoła Podstawowa nr2, Płońsk
Angelika Oleksy
opiekun: Danuta Gucwa
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa
Alina Chupalaeva
opiekunowie: Ewelina Gibowicz, Anna Biryło, Bella Khunkerova
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego, Białystok
Miłosz Król
opiekun: Justyna Golema
Punkt Przedszkolny , Budy Głogowskie
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1DARIA CZAJKA
opiekunowie: Kinga Roszuk, Justyna Tuderek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka, Gorzyce
1Emilka Jegła
opiekun: Beata Górny
2Aleksandra Robak
opiekun: Ewa Jank -Fidor
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, Lublin
2OLEK MOROZ
opiekun: JOANNA ROGALSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. JÓZEFA WYBICKIEGO, GŁUCHOŁAZY
3KATARZYNA ZAŁUSKA
opiekun: HANNA BORYS
GMINNY OŚRODEK KULTURY W SZEPIETOWIE, SZEPIETOWO
3Marek Martyniuk
opiekun: Ala Petkov
Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II, Bielsk Podlaski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Julia Kwaśniuk
opiekun: Danuta Grula
Zespół Szkół w Szewni Górnej, Adamów
Marta Pabich
opiekun: Maja Szwanka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy, Swarzędz
Natalia Kusiak
opiekun: Małgorzata Kosacka-Ozygała
Szkoła Podstawowa nr 39 im.Aleksandra Kamińskiego, Lublin
Zuzanna Glaza
opiekunowie: Monika Kulas , Katarzyna Wesołowska - Konefał
Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Jana Brzechwy, Czersk
Matylda Rębacz
opiekun: Joanna Solska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Wyszyńskiego, Biłgoraj
Matylda Świerczyńska
opiekun: Paulina Nowaczyk - Pisarska
Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, Serock
Wiktoria Banaś
opiekun: Beata Dergun
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II, Przemyśl
Kategoria V
dzieci od 10 do 12 lat
Kategoria VI
dzieci niepełnosprawne od 10 do 12 lat
1Aleksandra Kruszyńska
opiekun: Dorota Waligóra
Gminny Ośrodek Kultury w, Ustroniu Morskim
1AGNIESZKA WALOSIK
opiekun: KLAUDIA JĘDRZEJCZAK
ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH, RAWA MAZOWIECKA
2
ex aequo
Nikola Oziębło
opiekun: Anita Konieczna
Szkoła Podstawowa, Stanin
2Alicja Dubiel
opiekun: Agnieszka Augustyn-Kręcigłowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, DULCZA MAŁA
2
ex aequo
Maja Szczechura
opiekun: Małgorzata Łukaszewska
Publiczna Szkoła Podstawowa - im.mjra Henryka Sucharskiego, Ostrów Mazowiecka 3
3Kamil Wićko
opiekun: Joanna Dejnaka
Zespół Szkół Specjalnych, w Strzegomiu
3
ex aequo
Maja Brzozowiec
opiekun: Dorota Gontarz
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, Lublin
3
ex aequo
Patrycja Michalik
opiekun: Marta Sobczak-Piętoń
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Górszczyka, Pisarzowa
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Krzysztof Rychter
opiekun: Maria Mileniczek
Szkoła Podstawowa Mieczysława Romanowskiego, Józefów
Paulina Deszcz
opiekun: Agata Miodunka
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Pień 41
Maja Nowakowska
opiekun: Emilia Penkala
SIEMACHA Spot Kielce, Kielce
Julia Rachwalska
opiekun: Edyta Błaszczyk
Zespół Szkół Specjalnych nr 6 im. Marii Grzegorzewskiej, Krotoszyn
MICHALINA PITRY
opiekun: DOROTA RZYTKI
ZSO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W RACIBORZU nr 8 im. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, RACIBÓRZ
HANNA WALSH
opiekun: MAŁGORZATA RAGAN
GRYFIŃSKI DOM KULTURY, GRYFINO
Oliwia Fikier
opiekun: Cezary Sowa
Gminny Ośrodek Kultury, we Wręczycy Wielkiej



Laureaci konkursu

Marta Pabich

Michał Siegert

Agnieszka Walosik

Olek Moroz

Katarzyna Załuska

Nikola Oziębło

Zuzanna Glaza

Paulina Deszcz

Filip Murzyn

Zuzanna Uryga

Kamil Wićko

Martyna Banasiak

Marek Martyniuk

Julia Rachwalska

Krzysztof Rychter

Maja Brzozowiec

Aleksandra Robak

Julia Kwaśniuk

Natalia Kusiak

Emilka Jegła

Angelika Oleksy

Patrycja Podobińska

Alicja Dubiel

Maja Szczechura

Patrycja Michalik

Karol Kamaj

Maja Nowakowska

Alina Chupalaeva

Szymon Kosecki

Miłosz Król

Aleksandra Kruszyńska

Michalina Pitry

Daria Czajka

Matylda Rębacz

Maja Chomik

Matylda Świerczyńska

Wiktoria Banaś

Julia Żarów

Hanna Walsh

Mikołaj Peda

Matylda Solecka

Oliwia Fikier


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: