Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisu KOMLOGO

Producenci

Newsletter-Subskrypcja

Aby zaprenumerować newsletter, wpisz adres e-mail:

Konkursy >> I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rysuję z czytamipisze.pl”

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rysuję z czytamipisze.pl”




  1. Zarejestruj/zaloguj się na portalu komlogo.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  2. Przejdź na stronę konkursu i dodaj uczestnika (przejdź do: dodawania uczestnika)

  3. Zarejestruj/zaloguj się na portalu czytamipisze.pl (przejdź do: rejestracji/logowania)

  4. Zapoznaj się z portalem i stwórz pracę konkursową zgodnie z regulaminem konkursu (przejdź do: regulaminu)

  5. Oznacz pracę metryczką i wyślij na adres organizatora (pobierz metryczkę .doc lub .pdf)

Na czas trwania konkursu wszystkie zasoby portalu www.czytamipisze.pl zostają udostępnione bezpłatnie.


Regulamin konkursu



Dnia 9 grudnia 2014 roku w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • Joanna Wrześniewska - artysta plastyk,

  • Natalia Kotarska - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, logopeda,

  • Krystyna Kichman-Konik - nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego, logopeda,

  • Anna Pańków - logopeda i terapeuta pedagogiczny.


Przy wyborze prac Jury brało pod uwagę:
  • umiejętność przedstawienia tematu konkursu,

  • samodzielność wykonania pracy,

  • walory estetyczne i pomysłowość.

Kategoria I
dzieci od 4 do 6 lat
Kategoria II
dzieci niepełnosprawne od 4 do 6 lat
1Marcel Frydel
opiekun: Malgorzata Frydel
2Robert Tarko
opiekun: Joanna Cichoń-Olszówka
SP8 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Korczaka, Zabrze
2Pola Wszelaki
opiekun: Agata Sylwestrzak
Ecole Europeenne Luxembourg I, Luksemburg
3Amelia Chaber
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole "Koralik", Sochaczew
3Olena Drzymała
opiekun: Marlena Tomiak
Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały, Grodzisk Wielkopolski
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Adam Giec
opiekun: Ewelina Giec
Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały, Grodzisk Wielkopolski
Kamil Słowik
opiekun: Jadwiga Kaczkowska
Oddział przedszkolny przy SOSW w Jaśle im. J.Korczaka, Jasło
Oliwier Wiertlewski
opiekun: Iwona Pikora
PSDLUX, Luksemburg
Franciszek Balcerak
opiekun: Agnieszka Dziedzic
Niepubliczne Przedszkole "Koralik", Sochaczew
Kategoria III
dzieci od 7 do 9 lat
Kategoria IV
dzieci niepełnosprawne od 7 do 9 lat
1Julia Kubaszko
opiekun: Agnieszka Iwaszkiewicz
1Kamil Śpiewak
opiekun: Stefania Kania
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Romualda Traugutta, Janów
2Krzysztof Majiczek
opiekun: Irena Langner-Majiczek
2Szymon Frukacz
opiekun: Nina Socha
Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych " Przystań", BEŁCHATÓW
3
ex aequo
Amelia Jarosz
opiekun: Jolanta Tobuch-Nieckarz
Szkoła Podstawowa nr 2, Rzeszów
3Jakub Starzak
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
3
ex aequo
Oliwia Sudak
opiekun: Justyna Burdzy
Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Płoskie
Wyróżnienia:Wyróżnienia:
Bartosz Bieniarz
opiekun: Kazimiera Czabaj
Przedszkole Publiczne nr166A im. Haliny Semenowicz, Moszczanka
Mateusz Rzentkowski
opiekun: Anna Pawluczuk
Kacper Cichoń
opiekun: Małgorzata Cichoń
Publiczna Szkoła Podstawowa 1 Jana Pawła II, Szczedrzyk
Damian Lesiak
opiekun: Małgorzata Juryś-Stec
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy im. J.Korczaka, Jasło
Weronika Komsta
Tomasz Komsta

opiekun: Edyta Szlendak
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika, Puławy



Laureaci konkursu

Kamil Śpiewak

Marcel Frydel

Bartosz Bieniarz

Adam Giec

Olena Drzymała

Mateusz Rzentkowski

Julia Kubaszko

Kamil Słowik

Szymon Frukacz

Jakub Starzak

Damian Lesiak

Kacper Cichoń

Amelia Chaber

Franciszek Balcerak

Robert Tarko

Weronika Komsta
Tomasz Komsta

Amelia Jarosz

Pola Wszelaki

Oliwia Sudak

Krzysztof Majiczek

Oliwier Wiertlewski


Uczestnicy, którzy zostali dodani przez Ciebie do tego konkursu: